МАЙ 2009 е далече,но в коремчето на мама има мъъъъничко човече

  • 11 799
  • 154
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 293
Аз се казвам Мария,от София на 24г.Все още не съм ходила на лекар,но терминът ми е на 10.05,първа бременност.

# 91
  • Мнения: 2
Аз днес следобед съм на лекар и после ще ви пиша за термина. По калкулатора на сайта излиза 15 май, но ще видим док какво ще каже Simple Smile

# 92
  • Мнения: 2
I az shte buda maiska mama. Nadqvam se vsichko shte e OK Grinning Grinning Grinning

# 93
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
I az shte buda maiska mama. Nadqvam se vsichko shte e OK Grinning Grinning Grinning

Честито и добре дошла, HoNeY_ChIlD, но моля те пиши на кирилица!  Wink

# 94
  • Мнения: 2
Благодаря Embarassed

# 95
  • Мнения: 4
И аз още не смея да съм категорична, понеже е още много рано, но според калкулатора в сайта, терминът ми е на 19.05.2008!!! 
И онзи ден като ходих на лекар, той ми даде час чак за 09.10.2008, за да можел да види добре всичко ....  Laughing Hug

# 96
  • Мнения: 125
Ох,мамчета, не знам какво да мисля newsm78 - днес бях на лекар и нищо не се видя на ехографа. Доки каза,че вероятно е още прекалено рано ,за да се види нещо,но аз си мисля,че след 18 дни закъснение и положителен тест,би трябвало поне точица някаква си там да се види Thinking Иначе ,ако има  бременност ,по калкулатора за последния цикъл на мен ми се пада термин 07.05.2009.............но,докато не се види нещо си там само ще се надявам да е така... Cry
Имам въпрос, мислите ли че положителния тест всъщност може да е бил грешен? Аз лично не съм чувала за тази възможност, но знае ли човек  Thinking

# 97
  • Мнения: 4
Не, не мисля, че може да е бил грешен. А и с това закъснение ...
Не се притеснявай, аз правих 3 теста - и трите положителни и като отидох на лекар, ми каза, че е твърде рано, за да се види каквото и да е!  newsm78
Ще разберем скоро, ама с това наше нетърпение - съм не ме хваща сега  Thinking Praynig

# 98
  • Мнения: 336
Цоп и аз в темата  Grinning. Вчера видях мушморока ясно за първи път. Още не мога да повярвам! След 1 положителен, 2 отрицателни теста и пак 2 положителни все пак съм бременна! Термина по мои изчисления е на 8 май. Днес ми взеха кръв и урина, утре ще си видя резултатите. Пия но-шпа, защото имам болки, но като цяло се чувствам добре. И аз имах зацапване около датата на цикъла, даже бях сигурна, че ще ми дойде, но изненада...

Искам да честитя на всички бъдещи майски мами бременността и да им пожелая да бъде лека и хубава. А на Селин специални благодарности за съветите и отзивчивостта!

# 99
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
За мен е огромно удоволствие, vaiza, да се навъртам покрай вас и да ви помагам с каквото мога! Нали мойта мечтада съм мама на породени ще ми се размине, та поне да си припомням трепетите на бременността покрай вас. Честита бременност и на теб!

# 100
  • Мнения: 125
Искам да ви питам за кръвните тестове..дали ,ако си направя такъв ,резултатът ще е категоричен.. Thinking т.е ще се знае има  или няма бебе,защото доки,   каза че, ако  другия четвъртък, когато имам час, отново не види  нищо, направо щял да ми изпише някакви хапчета за предизвикване на цикъла и аз малко се стреснах Shocked... иначе на прегледа днес ми каза,че всичко ми е ок- един вид не съм му интересна от медицинска гледна точка и не може да ми каже,ако не е от бременност,от какво ми закъснява..та така-да стискаме палци да има точици и всичко да е наред:)  Praynig Peace

# 101
  • Мнения: 2
И аз още не съм ходила на лекар, смятам да го направя или утре или другата седмица. С калкулатора на сайта терминът ми е 9.05.2009

# 102
  • Мнения: 2
Ако може някои да ме посаветва за добър гинеколог във Варна. Мисля да ходя при д-р Цветкова.

# 103
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
JeenySJ, ако теста за бременност ти е отчел две чертички, то кръвния тест трябва да е категоричен дали си бременна или не. Все пак той отчита стойностите на специфичния бременен хормон. Макар че има случаи в които тестовете отчитат бременност, а такава няма! Дължи се някакви здравословни проблеми, но не съм се интересувала подробно, за да ти кажа!
Моя съвет е да си направиш кръвен тест и ако искаш за свое успокоение отиди и при друг лекар, най-добре да може да те погледне вагинално с ехографа. Защото още сакчето е толкова мъничко, че през корема може и нищо да не се види.

# 104
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета !
Казвам се Таня и съм на 29 години , термина ми е на 07,05,2009 и това ми е втора бременност.
JeenySJ  иди на вагинален ехограф иначе наистина е малко трудно да се види .Не се притеснявай Hug

Общи условия

Активация на акаунт