Всичко за бръсненето

  • 8 703
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
 
заедно с гела за бръснене на Оriflame.

# 16
  • Мнения: 3 314
ползвам дамската самобръсначка Gilette за еднократна употреба  Peace ползвам душ гел или сапун  Simple Smile  после мажа с бебешко олио или лосион  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 3 778
Жилет за еднократна употреба в съчетание с крем, който намеря в банята или просто душ гел и готово  Whistling

# 18
  • Мнения: 2 229
Ама момичета,уточнявайте се,тези бръсначки от еднократните ли са или онези където се сменят ножчетата?

Тези, които използвам, са за еднократна употреба.
Но съм се замисляла за едни на Жилет с 3 ножчета, които се сменят, само да не са много скъпи. Laughing

# 19
  • Мнения: 743
Самобръсначка Gillette Venus-с подменящи ножчета.Не бих я заменила за друга.Няма нищо общо с еднодневките

И аз така, душ-гел, после мажа с лосион.

# 20
  • Мнения: 4 435
Самобръсначка Gillette Venus-с подменящи ножчета.Не бих я заменила за друга.Няма нищо общо с еднодневките,в сравнение с мъжка дори бръсне по-добре (това го констатира мъжа ми 4е веднъж нямаше ножче на неговата и аз услужливо му дадох моята) С едно ножче карам месеци...Не използвам пяна-душ-гел и лосион за след баня какъвто имам.

Аз имам такава и седи така,изобщо не съм доволна.

# 21
  • Мнения: 141
Използвам дамската самобръсначка на Жилет, пяна или сапун, в зависимост какво имам подръка

# 22
  • Мнения: 796
аз използвам Gillette Venus и съм доволна . Не изпозвам пяна  ....само душ гел или сапун.

# 23
  • Мнения: 84
GILLETTE VENUS(най-добрите със сменящи ножчета ) според мен , за краката душ-гел , за триъгълника и "другото" Embarassed интимен гел на ейвън,и после лосион на Готаж (мисля че бях много подробна)и всичко е ок!!!

# 24
  • Мнения: 2 172
Мъжка Gillette с двойно ножче,за еднократна употреба (ползвам я доста пъти) Peace  И тройната на Max е хубава,но от лентичката ми става "лигаво" и не я предпочитам.Ползвам обикновен(бебшки най-често) сапун за разпенване.

Общи условия

Активация на акаунт