Любители на котки - тема 11

  • 20 619
  • 356
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 812
Привет на кабинета.  Hug За съжаление не мога да цъкна социалната. Цялата съм  омазана в тапетно лепило, гъзот ми тоже  Peace Социалните дейности през деня се развиваха регулярно. Алка пое поста и се зае с много отговорни дейности. Така например, преди обед сънува, че посещава клиника за домашни любимци, за да дари 2 чувала РК, фронтлайн и противобълхови каишки. В ранния следобед обаче, сънят и беше почти истински - направо си засънува как отива в приют за бездомни котки и ги успокоява, че всичко ще бъде наред и ще има 13-то раздаване на безплатна манджа. Почти и повярваха...щото беше без ланците...Та така. Сега обикаля новите дЮванчета, които пристигнаха преди час. Чакам я само да реши да си пробва ноктенцата и ще има  bambam


Джиндж, не се притеснявай за името. Не знам дали ще го сънуваш, но то само ще те намери. Така стана с моята принцеса. Бях в осмия месец и отивахме в свеки на гости. Пред входа срещнах нейна съседка, лекарка, която се казва Поликсени, но всички и викат Поли. В момента, в който я видях, реших че дъщеря ми ще се казва Полина. Не знам...Може би излъчването на тази жена, толкова мила и добронамерена преобърна нещо в мен и не съжалявам и за миг, че взех това решение.  Hug

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 21:20 от Lebeduna

# 76
  • Мнения: 3 770
Лебедуна , Лебедунааааааааааа Joy Joy Joy Joy ! Няма да пипаш Алка ! Да не си слагала нови  дЮванчета ! Социалната министърка има право да лежи , където поиска - все пак е от елита на темата , а и с това име няма да й чупиш хътъра! И да я щракнеш с ланците !  Peace аз ще чакам снимка на дЮванчетата  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 812
***Диди***, тя само Масларовца с ланци ходеше, ама откак и се скараха, че не върви кат коледна елха да обхожда старчески домове и мина на бабешки перли. Снимка на дЮванчейта скоро нема да видиш, щото са едно връз друго в хола, който в момента е строителна площадка. Чекам принцесата да се завърне да ги дзакне и ги покривам с чаршафи, че скоро бял свят нема видят.

# 78
  • Мнения: 3 770
Лебедунке , знам кой ходеше с ланци и кой падаше по стълбите на Бояна , но на Алка ще й метнеш един гердан за снимката ! Може и една торба с РК за благотворителност да метнеш до нея! Да излезе по-популистка снимката ! А за дЮванчетата ще чакам , когато тогава !  Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 5 775
Здравния министър е одрискал (извинявам се за думата) положението от всякъде   smile3550.Мрънка,че било от лошата храна.Мисля,че си търси извинение да вземе болнични.Смених му манджата,утре сутрин ще видим дали ще има извинение.

# 80
  • Мнения: 812
Социалната пък хич не е посещавала кендзефната си. Солидарна е със социално слабите писани - малко хапват, малко  smile3550

# 81
  • София
  • Мнения: 5 775
Нашия днес се е разписал 3 пъти.Направо се стреснах.Силно се надявам ,че е от храната,иначе ще посети скоро някой от подчинените си и те няма да му мислят дълго, как да му отмъстят. Mr. Green

# 82
  • София
  • Мнения: 39 932
Не само здравният министър, но и енергетика е осрал пейзажа. Все не мога да го науча да затваря вратата. Голям посерко е министъра ни Simple Smile
И продължава да мързелува. Ама що да се тормози милия, като останалите ша свършат и неговата работа.
Погледнах го, изкара едно жалко "мяу" от устата си. Може би иска да му пусна вентилатора  Joy

# 83
  • България
  • Мнения: 181
Ехо и от нас...., незнам за вашите которанчета, но аз вчера "ос...ах пейзажа" - , повръщане и висока Т, супер гадост - та затова не съм се включвала в политико - социалните ви дебати. Абе вие за нашето Ефче някой "длъжност" не оставихте ли свободна .....
Тя милата не се отлепила от мен вчера, аз лежа и тя, ама плътно опряна в мене, а то една жега ....
Приятен ден на всички!

# 84
  • Мнения: 4 116
И на мен не ми остана време да чета политическата страна на темата  Mr. Green Ще ме извинте, но не се свъртаме вкъщи и сега пак стягам багажи.
Минавам само да изкодоша Нико - снощи пак забегнал. Майка слиза до колата за един багаж към 10ч и го видяла на 1-вия етаж до асансьора. Чудила се той ли е, оглеждала го и решила, че е той и го взела. Отвън хората я гледали странно така посреднощ да се разхожда до колата и обратно с коте в ръцете  hahaha
Навиках му се едно хубаво, ама то на него от едното ухо влезе, от другото излезе. Мъркоти ми дивнето, ни лук ял, ни лук мирисал.  Tired

# 85
  • София
  • Мнения: 5 775
Ехо и от нас...., незнам за вашите которанчета, но аз вчера "ос...ах пейзажа" - , повръщане и висока Т, супер гадост - та затова не съм се включвала в политико - социалните ви дебати. Абе вие за нашето Ефче някой "длъжност" не оставихте ли свободна .....
Тя милата не се отлепила от мен вчера, аз лежа и тя, ама плътно опряна в мене, а то една жега ....
Приятен ден на всички!

Освен да ви дадем здравното кресло.От както му го дадоха Пинко болен.Някакав ад е.Днес сутринта пак др...Да не е хванал някакъв котешки грип.Иначе е жизнен.Сега ми е притеснено за него.

# 86
  • Мнения: 1 540
Рижко ако го пишем министър на капризите, 100% ще му пасне... Това животно биде огощавано ден след ден, с какво ли не, а той отказва ли отказва!!!  #Cussing out Като го видя да помирише и да си врътне опашката, направо ме вбесява! А не да не е гладен, напротив, мяука ми, върти ми се в краката, но... много капризи, много нещо  Confused

# 87
  • Мнения: 416
 Laughing Laughing Laughing Може да си иска кофата с боклука  Laughing Laughing Laughing Направи му една спец. за него....чиста ... Джеса и тя е  такава кът него...лика прилика са си....един за друг.... Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 540
Хахаха, представяш ли си, чисто нова лъскава кофа, а вътре пилешко печено и всякакви други вкусотии  Joy

# 89
  • Мнения: 416
Ted_cat Нико вече на каишка  Naughty.... или му сложи едно звънче,че да се чува като си бие шута навън.... Laughing Mr. Green

Rorrr Joy Joy Joy  Тук на работа имам едно, може да ти го дам..... да не купуваш.... ярко червено... Crazy


Общи условия

Активация на акаунт