Летни Олимпийски Игри - Пекин 2008

  • 30 495
  • 636
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 775
Руми е номер 1!!! Браво, Руми, ти си нашата гордост! bg bg bg

# 571
  • Мнения: 4 534
Ох, изивнете, ама вече не вярвах! Страхотна е, жалко че ми насича смотания сайт и не можах да гледам.
Много съм щастлива и знам, че го заслужава. Толкова е скромна и отдадена на спорта, има си цел и си я постига. Мъжко момиче!
Браво, гордеем се с нея!   bouquet

# 572
  • Мнения: 31 375
Разби ги. България трябва да се гордее с тази жена. Отнесе ги. bg newsm44 smile3501

# 573
  • Мнения: 3 034
страхотно гребане, пак инфарктно беше, ноооо важното е, че този път нямаше как да измислят фотофиниш! Честито на Руми   bouquet

хайде, дано прихванат нещо и волейболистите, макар че при 2:0 за Италия, аз казвам "довиждане" на този мач. за съжаление, хората, които имаха интерес да разбият атмосферата в отбора, ще си постигнат целта.

# 574
  • MJF
  • Мнения: 8 666
какъв реванш направи Руми.  дано и Йовчев успее.да не обяснявам какви ги bishop докато гребеше.
newsm18 newsm18 bg

# 575
  • Мнения: 4 435
Леле,волейбола 2:0 станало. Cry Ужас.Няма да можем да ги бием. Confused

# 576
  • Мнения: 4 534
Тръгна сайта, дано поне награждаването успея да видя.
Лелеееее, два гейма за жабарите. Кофти Sad

# 577
  • Мнения: 172
Румииииииииииии  bouquet   

# 578
  • Мнения: 300
Боже, не мога да сваря да ви прочета  Laughing
БРАВО НА РУМИ!!! Заслужаваше го отдавна това място на стълбичката!!!   bouquet
 smile3501 дано повлече крак, както се казва!!!  newsm17

# 579
  • Мнения: 377
Няма такова викане, а съм сама вкъщи. И ноктите си изгризах, по време на гонката.
Гордея се с хора като Руми, които въпреки всичко успяват.

БРАВО, РУМИ!!!!!!!!!!!!!!  newsm20

А за волейбола не се ядосвам особено, дали ще сме втори или трети в групата няма никакво значение. Все пак при мачове през ден е нормално момчетата да се пазят поне малко. Искрено се надявам да имаме повече късмет и хъс на четвъртфинала, пък от там каквото стане.

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 11:00 от Tangerine

# 580
  • Мнения: 3 034
е, сега, искам да падне китаеца от халките, ама така да се изтърси, че да няма шанс да го спасят и хайдееее Данчо -шампион Оле-Олеее  dance

а междувременно си лягаме, защото тая мъка с волейбола не искам да я гледам, става ми тъжно и се чувствам адски безсилна пред някакви машинации, които нямат нищо общо със спорта  Tired приятно гледане на олимпийската агитка  Hug

# 581
  • Мнения: 4 435
Еми момичета,нашите направо не заслужават да спечелят.Гледайте каква защита имат Италианците.Излагаме се като кифладжии.Ок,много неща им дойдоха на главата,но точно заради тях,напук да се стегнат.Никакъв хъс не виждам в тях. Confused

# 582
  • Мнения: 300
Тръгна и при мен сайта с живото предаване.... Като гледам какво се случва около мрежата, чак ми се плаче  Cry
Имам чувството, че нашите просто присъстват в срещата и нямат сили да се противопоставят , а могат - всички го знаем. ooooh!

# 583
  • Мнения: 4 534
Абсолютно го могат, но....
Какво си говорят там? Леле, май са се предали...
Славче Авче, аз на това се надявах, но явно няма да стане.
Публиката им дава кураж, но ония сякаш не чуват.
Хайде, да свършва този мач и да гледаме награждаването на Руми.

# 584
  • Мнения: 4 534
Айде, край...  Sad
Имаме ли още шанс за следващ кръг?

Общи условия

Активация на акаунт