Летни Олимпийски Игри - Пекин 2008

  • 30 447
  • 636
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 527
Да ви кажа днес как се смях с един от пратениците на БНТ в Пекин. Застанал човека в студиото в Пекин, зад него на един ТВ логото на Олимпиадата, и чете нашият човек англоезичната преса в Китай, която, разбираемо, днес има една-единствена тема. Та на един от вестниците на първа стр. цопнали снимка на китайски студент, тичащ заедно с "шефа на много голяма и известна фирма, няма да казвам коя е, за да не правя реклама, знаете как се пазим от тези неща" и само три секунди по-късно този същият журналист изброи имена на огромни концерни и корпорации като "Боинг", "Майкрософт", "Старбъкс" и т.н.  hahaha  hahaha  hahaha Пазим се да не правим реклама, значи....  Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 6 302
Само да ви кажа, че и Руми Нейкова започва утре, но не знам в колко часа й е старта.
Ще трябва и аз от някъде да се снабдя с една хубава програма.
А иначе снощи предаването на БНТ в късните часове от Пекин не ми хареса. Нещо тия журналисти.... не са най-добрите. Но дано станат по-добри в коментарите при самите състезания.
Българи-юнациииии! 

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 252
Това е от официалния сайт на Олимпиадата:
http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/Schedule/index.shtml
Като се избере спорта, излиза подробна програма по дисциплини. Само незнам за часа, сигурно е по местно време  newsm78

# 63
  • Мнения: 11 607
Прибрах се! Няма да съм на работа! Ще готвя и гледам откриването....Което автоматично означава,че днес манджата ми ще Банички ала Дракон по Пекински, Китайска супа с фенери и Интернационален гювеч по Олимпийски........

# 64
  • Мнения: 1 130
Момичета, някоя да знае линк за олимпиадата онлайн, че съм на работа, а страшно много ми се гледа откриването  Praynig

# 65
  • Мнения: 11 747
На мен ми се дояде лютиво-кисела супа от любимия ми китайски ресторант Чжоу във Варна  Laughing
По Канал 1 започна предаването с научнопопулярен филм за Япония...  Confused

# 66
  • Мнения: 31 318
Ще гледам. Харесвам спорта, а олимпиадата е събитие. Дано нашите спортисти вземат медали. Особено Станка Златева заслужава златото. Другите също са добри и подготвени. Чакам с нетърпение художествената гимнастика.

# 67
  • София
  • Мнения: 341
Момичета, някоя да знае линк за олимпиадата онлайн, че съм на работа, а страшно много ми се гледа откриването  Praynig

В сайта на БНТ има секция "На живо" - http://pekin.bnt.bg/?page_id=8 , но в момента статусът е "Очаквайте включване"
Силно се надявам да можем от там да гледаме откриването, защото и аз съм в твоето положение Wink

# 68
  • Мнения: 8
Момичета, някоя да знае линк за олимпиадата онлайн, че съм на работа, а страшно много ми се гледа откриването  Praynig

В сайта на БНТ има секция "На живо" - http://pekin.bnt.bg/?page_id=8 , но в момента статусът е "Очаквайте включване"
Силно се надявам да можем от там да гледаме откриването, защото и аз съм в твоето положение Wink

Mного, много ти благодаря за линка Simple Smile)))))))

# 69
  • Мнения: 11 747
Почнаааааааааа!!!!!!!!!!!!!  Party

# 70
  • Мнения: 9 905
леле, тези китайци ми уплашиха окото още с началото на шоуто  Peace страшна работа, думи нямам!

# 71
  • Мнения: 14 133
Почнаааааааааа!!!!!!!!!!!!!  Party
Да. Добре, че тези които работим можем да гледаме през нета.  Peace

# 72
  • Мнения: 11 747
Магическо, вълшебно, величествено! Чак ми се дорева! Началото беше потресаващо!

# 73
  • Мнения: 14 133
Магическо, вълшебно, величествено! Чак ми се дорева! Началото беше потресаващо!
Уникални са!!!!  Hug Велика нация.  Peace

# 74
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Момичета, някоя да знае линк за олимпиадата онлайн, че съм на работа, а страшно много ми се гледа откриването  Praynig

В сайта на БНТ има секция "На живо" - http://pekin.bnt.bg/?page_id=8 , но в момента статусът е "Очаквайте включване"
Силно се надявам да можем от там да гледаме откриването, защото и аз съм в твоето положение Wink

Аз съм на работа, а от този линк изобщо не започва плейъра  Cry

Общи условия

Активация на акаунт