АПРИЛско бебченце расте, а мама прави му пюре!

  • 8 890
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 713
А това с неотговарянето - да, понякога се случва....Но НЕ Е НАРОЧНО!

Наистина е така... Не е нарочно!  Rolling Eyes

# 256
  • Мнения: 134
отговарям само когато имам отговор  Peace
пиша си когато каквото ми е кеф  Whistling няма да седна да плача че някои не ми е отговорил а ако е толкова важно ще питам пак  Mr. Green

# 257
  • Мнения: 134
А това с неотговарянето - да, понякога се случва....Но НЕ Е НАРОЧНО!

Наистина е така... Не е нарочно!  Rolling Eyes
какво се оправдавате ?????????? да не сме на изпит в училище ми като има някои компетентен ще отговори не може 3 страници да пишем с не знам иди на лекар или питай някои друг  ooooh!

# 258
  • Мнения: 1 095
Хей, хей, мамита! Stop Stop Stop

Давайте предложение за ново заглавие, че новата тема е готова, топла, топла, не се бара hahaha hahaha hahaha smile3508

Дороти, Сладка мама я мернах веднъж, че чете, ама не писа. Иначе Дари е записана в нашата табличка! Peace

Лурдес,мен хич ме няма в римите  newsm78  Иначе с удоволствие ! Hug

Мен ме няма в табличката, по-точно Доротея я няма,но не мога да се справя и не се е и мъча Simple Smile Аз съм от мързеливите,ама си и признавам  Flutter

# 259
  • Мнения: 1 095
А това с неотговарянето - да, понякога се случва....Но НЕ Е НАРОЧНО!

Наистина е така... Не е нарочно!  Rolling Eyes
какво се оправдавате ?????????? да не сме на изпит в училище ми като има някои компетентен ще отговори не може 3 страници да пишем с не знам иди на лекар или питай някои друг  ooooh!
Ценителката, споко ! Лурдес нищо лошо не е казала и не считам,че се оправдава !
Айде лека и мека и до утре да сте спрели Simple Smile
Който има сили да продължава  Joy

# 260
  • Мнения: 134
А това с неотговарянето - да, понякога се случва....Но НЕ Е НАРОЧНО!

Наистина е така... Не е нарочно!  Rolling Eyes
какво се оправдавате ?????????? да не сме на изпит в училище ми като има някои компетентен ще отговори не може 3 страници да пишем с не знам иди на лекар или питай някои друг  ooooh!
Ценителката, споко ! Лурдес нищо лошо не е казала и не считам,че се оправдава !
Айде лека и мека и до утре да сте спрели Simple Smile
Който има сили да продължава  Joy

аз нищо лошо не съм казала
Лурдес си я обичам много  Hug тя си знае   bouquet
имах в предвид ,че няма смисъл да се обясняват .....не било нарочно едва ли има някои който нарочно не отговаря  Rolling Eyes

и от мене
лека и мека  Hug

# 261
  • Варна
  • Мнения: 3 247
ЛУРДЕС Ето моето предложение за тема:

АПРИЛската дружина заедно е веч година!

На 8.08 миналата година видях първия положителен тест.  Доста се изненадах, приятно разбира се.  Heart Eyes Аз си запазих всички тестове за бременност, а вие? Пазя си и тези, които си правех, когато бях бременна с Ники.  Grinning

за зъбките моята Невена с такова настървение си чеше венците, чак яд я хваща. Милата, не е ли рано  newsm78

# 262
  • Мнения: 121
Хихихихихии
Аз се чудя що Стефан не ще да спи, а то се бил зааформил малък спор...  smile3532 Ей много чува петлите това дете, ще вземе да излезе и от него човек  newsm62
 А за Ценителката  newsm51/заради това с приобщаването, де  Hug/ много гот ми стана   bouquet

после пак ще пиша, сега да не изтърва някоя реплика/хихихихии/  smile3534

# 263
  • Мнения: 200
Аз съм за предложението на Ясмина!
Хиксита- Петя е права наистина, аз имам чувството че ти пишеш от началото тук, просто много бързо се вмести между нас  Hug И постовете ти са свежи и леко се четат  Peace Така че няма "Вие" и "Ние"-това са определения за децата в детските градини! Аз спирам да коментирам че вече наистина някои хора не се усещат! ooooh!

# 264
  • Мнения: 121
Дороти , мила в миналата тема имаще линк/ мога и тук да го копна/ къде да се регистрираш, за да можеш да попълниш табличката... newsm78
А относно неотговарянето- да има го и този момент, но пък като не ти отговори никой- попитай втори или трети път все някой ще се смили  Laughing Казвам го така, защото и аз съм питала, а не съм получавала никакъв отговор...  Rolling Eyes И какво толкова... Няма смисъл да се караме за глупости Peace
В живота има толкова много неща, които могат да го вгорчат за по- малко от минута, че е безсмислено сами да си създаваме ядове за нещо толкова дребно и незначително!
Sunglasses
А сега ще те засипя със заглавия ЛУРДЕС: smile3508

АПРИЛЧЕТО ИГРАЧКИТЕ СЛЕДИ И С РЪЧИЧКИ ВЕЧЕ ГИ ЛОВИ!

АПРИЛЧЕТАТА НИ ИГРИВИ СА КАТО ЦВЕТЯ КРАСИВИ!

АПРИЛСКИТЕ ДЕЦА СА НА МАМА И НА ТАТИ МАЛКИТЕ СЛЪНЦА!
Joy Joy Joy

Айде и от мен лека и мека /както каза Дороти  Wink/

Aquariel  Hug Hug Hug

# 265
  • София
  • Мнения: 749
ЛУРДЕС Ето моето предложение за тема:

АПРИЛската дружина заедно е веч година!

Аз си запазих всички тестове за бременност, а вие?


Сигурно ще ви изненадам, но аз не знам що е то "тест за бременност". Винаги, когато ми е закъснеел цикъла, съм била наясно каква е причината Simple Smile

Заглавието е супер! Макар, че не е съвсем точно по отношение на всички Wink Аз съм с вас от по-късно, други от съвсем скоро...Но мисля, че това не е най-важното Simple Smile

# 266
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Леле мале, нямам никакво намерение да се карам с когото и да било, просто си написах това , което мисля. Нали това е идеята на форума. Извинявам се, ако съм засегнала някой.

Лека вечер и от мен   bouquet

P.S. Отивам да си изтрия предишния пост, за да няма повече коментари утре  Peace

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 01:51 от Milenni

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, трогната съм от всички пожелания и особено от песента на извънземните и златната роза Hug
Прекарах страхотен рожден ден, въпреки киселата физиономия на трезвия ми мъж Mr. Green
Честита месечинка на бебоците  bouquet
Утре ще пиша повече, че малко ми е трудно тази вечер Embarassed

# 268
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Можеш да изкараш селтика от Димитровград, ама Димитровград от селтика не.

Съжалявам много, но нямам намерение да търпя обиди !!!!! Ако бях написала, че живея в Лондон, а ви пиша реално от с. Брод, това по-голяма гражданка ли щеше да ме направи или супер авторитет тук ?!?

Съжалявам още веднъж, но мисля, поне известно време да не пиша тук, останете си със здраве ...... мили гражданки !!!!!!

Сигурна съм, че това е написано от някоя майка тук от този форум, не ти прави чест мила ..........

# 269
  • Мнения: 1 095
Можеш да изкараш селтика от Димитровград, ама Димитровград от селтика не.
Коя от нас го написа????  #2gunfire #2gunfire   Няма начин да е външен !!!! #Cussing out

Това е безобразие !!!!!!!!!!!
  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт