СПАМО ЧАТ.....Красотата е преходна...спамът вечен...

  • 19 886
  • 1 612
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 259
Запис... и до утре!

# 31
  • Мнения: 363
Добро утро!

# 32
  • Мнения: 3 695
добро утро момичета  Hug

# 33
  • Мнения: 2 448
Добро утро на всички в новата темичка!  Hug

Снощи както ви казах, ходих на Пайнерките. Имам чувството, че най гадните тоалети, които са си избрали за турнето ги бяха облекли в Стара Загора. Че на всичкото отгоре и апаратурата се развали по средата на концерта и 15 минути я оправяха.  Confused

# 34
  • София
  • Мнения: 4 811
Добро утро  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 363
Здавейте, момичета Wink

pasinet, нищо ново за пайнерките....то просто нивото им е такова...не, че нещо, но....

Апропо, концерти, да се похваля, взех си билети за концерта на Таря Турунен, ....ако изобщо на някой му говори нещо....готик метъл.
Много съм щастлива  Party

# 36
  • София
  • Мнения: 4 811
Здавейте, момичета Wink



Апропо, концерти, да се похваля, взех си билети за концерта на Таря Турунен, ....ако изобщо на някой му говори нещо....готик метъл.
Много съм щастлива  Party

Хехе, не сме пък чак толкова незапознати  Whistling честито! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 363
Не бе, не че исках да кажа, че няма запознати....просто.....тя отскоро е соло и..за това Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 4 811
Как е сега през новия период? Аз не съм слушала нищо сякаш  Thinking

# 39
  • Мнения: 363
Ми на мене си ми харесва, няма мого разлика от преди, когато беше вокал на Nightwish. Като стил си е същото....
Ето
http://www.youtube.com/watch?v=VwbtbfAnI80

А да питам аз са красотни работи....някой да е разглеждал наскоро в Технополис маши и преси? Дали има такава за вълни4ки там?

# 40
  • София
  • Мнения: 4 811
Вълнички като тези от другата тема ли? Ако е за такива- аз не съм виждала там Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 363
Точно такава....хм....все пак ще разгледам...нищо не губя. Че с моята права четинка.....много искам къдравко.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 811
Дам Simple Smile Другият вариант е ибей или един от сайтовете, които показаха в темичката Simple Smile

# 43
  • Мнения: 363
Да, така е. Ама 160 лв изобщо не ми се дават за преси4ка.....

# 44
  • София
  • Мнения: 4 811
Аз не бих дала..без това сигурно ще я ползвам най-много веднъж в месеца, а на третия тези къдрички ще ми омръзнат. А и малко фолкаджийско ми изглежда в/у светли коси като моята  Laughing В ибей обаче бяха на много добри цени Peace

Общи условия

Активация на акаунт