ELEA, Bilka

  • 6 069
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Ползвала съм почти всички продукти на ELEA, от зелената серия за мазна кожа.От синята серия съм ползвала кремчето за околоочния контур и един хидратиращ крем за лице, в тубичка.Почистващата им вода- пяна за лице пък е направо страхотна . Simple Smile

# 16
  • Мнения: 31 198
От Елеа не съм доволна, но Билка са супер. Всичко тяхно ми харесва. Крема Мавруд ми идва малко тежичък, но новия с бяло грозде е чудесен. Пъпеш и краставица серията ползвам цялата без крема модулатор за тяло..Сега съм взела и сапун с невен, но още не съм го пробвала.

# 17
  • Мнения: 1 243
На Елеа съм ползвала розовата и зелената серия за лице - доволна бях. само от едно матиращо кремче от зелената серия не останах очарована. В началото беше ОК, но после май ми запушваше порите и ми докара черни точки...

От Билка ползвах крема с мавруд - тежък ми беше, но аз съм на 25, нормално е. На майка ми и е идеален. Шампоан един - не помня кой - беше добре. Водата за коса също. Антицелулитен крем - нямам наблюдения, освен че доста изстудява.  Peace

# 18
  • Мнения: 30
Антицелулитният гел на Билка е изключително приятен и ми се струва, че има ефект. Ползвам почистващо мляко на Елеа и съм доволна. Сигурно  ще пробвам крема с грозде, видях добри отзиви за него.

# 19
Онзи ден си взех козметичната серия на Елеа за мазна кожа.Досега съм ползвал Нивеа,Лореал и виши.Още с отварянето на измиващият гел,само като видях как се размазва на лицето като гел за коса се разочаровах:( никаква пияна нямаше и усещането беше отвратитрелно поне за мен.След 3 дни третиране на лицето ми с тази козметика ми излязаха малки ситни пъпчици по челото...Sad
Специално за мен измиващият гел трябва прави нежна и мека пияна а не като този на Елеа все едно се мажа с гел за коса.Пробвайте Нивеа!!!Сигурен съм,че няма да съжалявате

# 20
  • Мнения: 27 524
Взех си маската за коса. Вярно, не е скъпа, общо взето бива, но - за безпроблемна коса. За суха - не  Peace

# 21
  • Мнения: 111
Ползвали ли сте на Елеа омекотяващия крем за крака и омекоти ли ви ги?

# 22
  • Мнения: 2 631
За мен Elea са в пъти по - добри от L'Oreal и Garnier!  Naughty
Никога повече няма да си купя какъвто и да е техен продукт. Тоалетното мляко на Елеа е 100 пъти по - добро от тези на Лореал и Гарние!
В момента в къщи са ме заредили с почти всички видове продукти на Елеа за лице, но още имам други започнати кремове и те чинно чакат реда си!  Party

На Билка имам само маска за лице от която не виждам никакъв ефект... и модулатор за тяло, който рядко ползвам. Кремът им за ръце е нетраен...

# 23
  • Мнения: 4
Имам прекрасен крем за крака.

# 24
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
На Билка съм ползвала само антицелулитния гел с бяло грозде и съм направо очарована от него! Няма друг такъв за тези пари  Grinning а пък крема за лице с грозде мавруд майка ми го изкупува в промишлени количества.

А на Елеа съм ползвала само един зелен дневен крем за мазна кожа, който имаше ужасен аромат и никак не ми хареса  Peace

# 25
  • Мнения: 49
Ползвам гела за измиване на лице на ELEA от 1-2 години и съм много доволна от него. Уви няма впечатления за останалите продукти, които предлагат.

# 26
  • Мнения: 4 292
Аз си бях взела тоалетно мляко за мазна кожа на Елеа и не останах очарована. На Билка нищо не съм ползвала.

# 27
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ползвам хидратиращия крем на Елеа за мазна кожа. Доволна съм, щом втора тубичка купувам.
От билка, освен един крем за ръце, нямам много впечатления. Не е лош всъщност.

# 28
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На Билка ползвам - тоник за лице, тоник за коса, крем за ръце, имах и крем за лице.

От всички неща останах доста доволна, особено на тази цена.

На Елеа съм ползвала само тоник за мазна кожа, в зелена опаковка, когато кожата ми беше мазна.

Доволна бях и от него, матираше добре и не беше агресивен към кожата  Peace

# 29
  • Мнения: 2 388
За мен Elea са в пъти по - добри от L'Oreal и Garnier!  Naughty

Това е и моето мнение. Доволна съм много от зелената серия.
На Билка съм ползвала доста неща, но нищо не ме впечатли.

Общи условия

Активация на акаунт