Първи рожден ден,къде и как?

  • 13 333
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 331
И на нас сега ни предстои първи рожден ден. Решихме да го съчетаем с кръщенето. Упражняваме се и с ходенето, така че се надяваме да направим и прощъпулника. В 16.00 сме в църквата и после на ресторант. Близо е до нас, така че по всяко време едната баба може да се прибере с малкия. Канили сме само баби, дядовци, лели, кръстници и едно съседско семейство - общо 17 човека. Мислих си за вкъщи, но сме много хора, а и аз като теб не искам да се уморя от шетане.

# 16
  • Мнения: 6 206
Прощъпулник се прави на дълъг месец с 31 дни - за да е дълъг пътя на детето, успешен...
Знам го от баба ми и от свекърва ми.

# 17
  • Мнения: 68
Първия рожден ден на моето дете беше преди няколко дена.Аз живея в къща и за мен не беше проблем къде да го направя рождения ден.През деня имаше детско парти,дойде една приятелка с нейното дете което утре прави 1годинка и друга приятелка на семейството която е с 3деца.Най-малкото й след няколко дена става на 2годинки.Стана много весело,моята дъщяре никога не беше седяла на едно място толкова много време.Постлах йм одеало в двора на тревата и там си играха и големи и малки,после тичаха,люляха се та до 20часа откараха.СЛед това продължихме с възрастните до 03часа.Вечерта бяхме към 12-13 човека в една стая,имаше място за всички,като стаята е с нормална големина.Разпънахме масата и всички около нея си намериха място.
Успех с решаването къде да бъде рождения ден,но за мен си е най-хубаво вкъщи,а и като съм с малко дете мие най-удобно.Като й се доспи я нося в другата стая,заспива и продължаваме.

Общи условия

Активация на акаунт