имат ли мъжете криzа на 30

  • 6 538
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 62 595
И двамата сте я наредили една... Много неприятно. Я, ти иди на консултация при психотерапевт, че едва издържаш.  После ще му мислиш. Или вземи детето и малко отпуска и отидете някъде за няколко дни - и ти ще си починеш и ще си помислиш, и той малко ще стои сам.
Той май е станал хипохондрик. Лекува се, но като не иска да отиде на консултация не зная как можеш да го прилъжеш.

# 61
  • Мнения: 340
Аз продължавам да смятам, 4е ти не го подкрепяш.  И колкото пове4е те 4ета, толкова пове4е ми се струва, 4е ти просто не оби4аш мъжа си.  Не ти ли е мъ4но, 4е най-близкия ти 4овек преживява такъв кошмар??  Или само го хокаш да спре да се лигави защото това ти създава допълнителни задължения?  От написаното от теб ми се струва, 4е за теб тази ситуация е тежка само защото те натоварва с работа, а не защото мъжа ти страда.  А ако го оби4аш ще е съвсем разли4но.  Сърцето ти ще се къса, 4е той така се тормози. 

Така, 4е моя съвет е да се замислиш дали изобщо го оби4аш.  Ако не, тогава няма смисъл да се мъ4ите само заради детето...  И няма никакво зна4ение дали състоянието му е болест или криза...

# 62
сиси, сиси, да zнаеш само какви глупости пишеш  Sad

# 63
  • Мнения: 1 726
verka какво стана, има ли подобрение "болният"?

# 64
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Разбира се че имат и трудно излизат от кризата. Laughing

# 65
verka какво стана, има ли подобрение "болният"?

ако zнаеш колко е трудно и натоварващо и колко иzобщо не е смешно ... не се е оправил. Да веЕч не го болят хемороидите и толквоа жлъчката и други ... но пък новите неща са сладникъв вкус в устата (подоzиран е Ечрния дроб), писък в ушите (подоzрения zа тинит) и раzширени вени .
Дано се орпавят лека поелка нещата . стискайте палци и не се смейте.

# 66
  • Мнения: 152
verka какво стана, има ли подобрение "болният"?

ако zнаеш колко е трудно и натоварващо и колко иzобщо не е смешно ... не се е оправил. Да веЕч не го болят хемороидите и толквоа жлъчката и други ... но пък новите неща са сладникъв вкус в устата (подоzиран е Ечрния дроб), писък в ушите (подоzрения zа тинит) и раzширени вени .
Дано се орпавят лека поелка нещата . стискайте палци и не се смейте.
Верка,какво е тинит?Този твоят да не би да открива нови болести за науката?

# 67
verka какво стана, има ли подобрение "болният"?

ако zнаеш колко е трудно и натоварващо и колко иzобщо не е смешно ... не се е оправил. Да веЕч не го болят хемороидите и толквоа жлъчката и други ... но пък новите неща са сладникъв вкус в устата (подоzиран е Ечрния дроб), писък в ушите (подоzрения zа тинит) и раzширени вени .
Дано се орпавят лека поелка нещата . стискайте палци и не се смейте.
Верка,какво е тинит?Този твоят да не би да открива нови болести за науката?

някаква болест на ушите от която пищяли ушите и се повреждал слухът  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 152
Трудотерапия му трябва на този човек.

# 69
пратен е на работа, но се обайда да каже, чЕ му е лошо и му пищи в ушите и´zащо 2 ри ден му е сладникаво в устата ...
Баба му е била същата и майка му ... и поzнай дали в таzи среда бащата се е докопвал да въzпита момчето си на нещо свястно. Е не zнае скъпоценния ми кой е написал 3 мата мускетари, но zнае къде е 12 сето пръстника и какви проблеми може да има с него и прочие. Благодаря на свеки zа щастливия и син. Направо ужас. Явно се е таило , докато понякаква причина (30 така вероятно) се раzраzи. И сестра му е от 7 години на антидепресанти , а сега е едва на 23 Sad

# 70
  • Мнения: 152
На тебе уютно ли ти е сред такива хора?

# 71
  • Мнения: 122
Аз очаквам моята криза да се прояви някъде към 70... предполагам, че я ще го ударя на изучаване на японски език, я ще ми дойде фикс идея, че трябва да оставя след себе си значими постижения в изобразителното изкуство... та така...  Whistling

# 72
  • Мнения: 152
Аз очаквам моята криза да се прояви някъде към 70... предполагам, че я ще го ударя на изучаване на японски език, я ще ми дойде фикс идея, че трябва да оставя след себе си значими постижения в изобразителното изкуство... та така...  Whistling

Чудесна идея! smile3534

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Чувала съм за криза около 40. Моят ги наближава та да видим какво ще се случва. Започна да се държи понякога като пубер, но дано това е всичко.

# 74
ааа.. бабите са ми мноог далеч и ги виждам по веднъж годишно , а любимия не беше така. Иzобщо. Но това е страшно zаблуждаващо, zащото явно е носил емоцията в себе си и е трябвало нещо да се отприщи. Иzведнъж се промени коренно и сякаш слушам майка му. Моите родители също се шашнаха, zащото бяха в доста приятелски отношения и много сме преживяли zаедно всички zа 10 години и критика по негов адрес не съм чула ... просто си представи много болен човек ... ами той е нещо друго от това, което е бил, но не можеш да кажеш повеЕч не ми е уютно с теб, zащото в същност това е същия човек, когото поzнаваш ...

Общи условия

Активация на акаунт