КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 34

  • 24 376
  • 596
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 001
Тайне и аз ще стискам палци всичко да е наред с кученцето ти Praynig
Дано се оправи по-бързичко.....

# 31
  • Мнения: 77
Шпунц, Мастерче, страхотни вицове!

Мастерче, моооооже и да почерпиш, моооооже и да разкажеш пакет вицове, мооооже и да ми изпратиш въздушна целувка и ще съм забравила всичко! Избирай! Видя ли го най-сетне този график за концертите? Ако още не е направен за месеца- направи го като изключиш въпросните две дати! Успокой ни с едно "стимулиращо ДА"! Чакаме музиката от теб и лъчезарното ти присъствие!

Дидия, тези красиви гоблени сестрати ли ги е ушила? Голяма красота! Аз ги харесвам, но немога да стоя на едно място и да бродирам. Тя има здрави нерви!

Не те познавам, но те поздравявам Мери Попинз! Всичките са хубави, но нещо мина през мен когато видях Исус пред вратата и бабата дето чете книга на стола- ама то чехличките и със сянката, ами картините на стената......Майстор си, приличат до една на снимки, като че ли с ръка непипнати! Браво!

# 32
  • Мнения: 5 001
Шпунц, Мастерче, страхотни вицове!

Мастерче, моооооже и да почерпиш, моооооже и да разкажеш пакет вицове, мооооже и да ми изпратиш въздушна целувка и ще съм забравила всичко! Избирай! Видя ли го най-сетне този график за концертите? Ако още не е направен за месеца- направи го като изключиш въпросните две дати! Успокой ни с едно "стимулиращо ДА"! Чакаме музиката от теб и лъчезарното ти присъствие!

Танчееее.... :

# 33
  • Мнения: 7 378
                        Танче,сестра ми ги е шила.Хоби.Аз също нямам никакво време , а търпение не ми липсва,но искам да съм сама да не ми се пречкат из ръцете.Похвалих си я  Mr. Green Нали си е моя. Peace

# 34
  • Мнения: 77
Мастерче тенкю!!!
Наздраве мила!
За графика нищо не каза! И за стимулиращото ДА, също! 

Дидия, аз съм малко "ручки в гъзучки", и колкото и да се старая, все не се получава, затова и не се захващам! Една фанела на мъжът ми я плетох седем години! Как не ми ръждясаха куките незнам! От вълнена прежда - домашна. Плетях само зимата, че през лятото преждата ми прежулваше врата и ми бодеше! Само на лице и наопаки. Плета, плета....хайде нещо съм объркала и разплитам! Писне ми , прибирам я и я изваждам след два месеца. Тъкмо я уплетох и немога да прикача ръкавите. Разплетох я до подмишниците и му оплетох елек- нали е без ръкави и мирясах. Такава майсторка съм!

# 35
  • тук и там
  • Мнения: 312
Преди години много плетях.Децата ми ходеха все със плетени дрешки,костюмчета,роклички.Тогава нямаше,като сега по магазините,та затова плетях.Но ме заболяха ръцете и престанах.От 7 , 8  години шия гоблени и много ме разтоварват.Направо успокояват нервите.Сега се успокоявам,когато съм в градината.

# 36
  • Мнения: 4 369
Танита благодаря за поздравленията smile3525с това,че хареса точно този гоблен с бабата/казва се холандската стая/ ме предизвика да отговоря Grinningтова е най-любимият ми.по картина на Pieter de hooch/1629-1684 год./обожавам фламандските майстори и почти всички гоблени направени по техни картини съм ушила Blushщо се отнася до цветовете-на никой не се доверявам,сама ги подбирам и когато някой цвят ми "бяга" smile3511, понякога направо се разболявам от мислене
да не се обидят и другите бабетки  bye bye

# 37
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Мери роринс-Добре дошла при нас.Свалям ти шапка,за нещата,които твориш.Разминавам се с теб из форума и се прекланям пред златните ти ръчички.

Шпунц,Мастерче вицовете ви са страхотни.Не помня вицове,но тези ще си ги прочета няколко пъти,за да ги запомня.
Тайна,стискам палци за всички около теб да са добре.Нямам животинче в къщи,но като чета как преживяваш болката на кучето,сещам се как моя брат носеше неговите животинчета на ръце при лекаря и как плачеше,когато загубеше някой от тях.Той гледаше ловни кучета и в деня,когато почина брат ми,най старото от тях се беше откачило от синджира и жално надаваше вой в краката на майка ми.Това май не трябваше да го пиша,но от тогава започнах да се замислям,колко верни са животните на стопаните си.

Танче,на всеки се отдава по нещо,един работи с ръце,друг с акъл,трети от уста го докарва,но всеки е уникален по свой начин.Аз все казвам,че зетя в много рамки има да ме слага един ден.
Веднъж да ме фрасне с гоблена и съм в рамка увековечена.
Няма да лягам,затова не казвам още нищо.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 739
Добре дошла Мери Попинз! Чакахме те дълго време!
   
    http://theatre.icon.bg/tgallery/meri_popins/slides/KI5W6759.html
   

Добре  дошла мило Мастерче!Всички тъгувахме за теб.http://www.vbox7.com/play:ef89d04c
         

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 21:33 от baba iaga

# 39
  • София
  • Мнения: 4 177
Да се запиша и аз в новата темичка- Зиче   bouquet
Днес ми беше мноого  труден ден, понеделнишки като тръгне ...........                       
И ме надупчиха после с иглите /е, по моя воля е, не е насила/-това е то-трай бабо за здраве, да го перефразирам малко!
Тайне, радвам се че успяхте да спасите кученцето, ще се оправи-да знаеш. Това и ние преживяхме преди няколко години, но с коте.
Страхотни вицове - благодарско от мен. Joy

Страхотни сте всички!!! Grinning

# 40
  • София
  • Мнения: 1 739
       Момичета ,да ви се оплача,че писах два пъти и не ми побликува.
   Тайне,радвам се,че има надежда за кучо.Дано си поживееоще!
   Айша,честита първа заплата на Ани.Да расте всеки месец и да я харчи само за хубаво.
   Момичета,аз също не държа на изгледа.Сега е хубаво времето и няма да стоиме в стаите,а само за едно преспиване.
    Зиче,благодаря за хубавата тема и за грижата ти да правиш темите!

http://vbox7.com/play:b43adfd9

http://www.vbox7.com/play:cd43795f
http://www.vbox7.com/play:b3bc612f
http://www.vbox7.com/play:61a002b7

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 23:18 от baba iaga

# 41
  • Мнения: 77

Мери Попинз, радвам се, че слезе от черешата! Ето научих нещо ново за гоблена, който харесах!
Благодаря ти за обяснението! Радвам се, че вкусовете ни съвпадат! Твориш красота! Браво!

Фурийче, успокояваш ме значи! Благодаря ти! Да не ти е пълна пощенската кутия на ЛС, или аз неможах да ти изпратя написаното?

Когато на моя дядо му пожелаехме ЛЕКА НОЩ, той ни отговаряше ВАША ПО- ЛЕКА!

Така, че и аз с малко тъга от спомена за моето детство, но с много любов ви казвам:



         ВАША  ПО- ЛЕКА, МОМИЧЕТААААААА!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МЕРИ ПОПИНС ДОБРЕ СИ НИ ДОШЛА .
ЕЕЕЕ ПРЕСТРАШИ СЕ НАЙ ПОСЛЕ  Hug Гоблените ти са прекрасни  Hug мойте са малко и някой ден ще ги снимам и ще ти ги покажа за да си дадеш твоята компетентна отценка дано да съм се справила . Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

ТАЙНЕ щом се е преборило кучето с операцията ще се оправи да знаеш . PeaceСамо където ще иска много грижи сега  Hug

ЯЖКЕ - Hug HugТи си нашата дисководеща и с твоите песни се връщам назад във времето и с много скъпи спомени . Hug Hug

ТАНИТА ОЩЕ ПО ЛЕКА И НА ТЕБ .

АЗ СЪЩО ВИ КАЗВАМ ЛЕКА НОЩ.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 739
Лека нощ,момичета!Сладки сънища!

# 44
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добре дошла Мери!

Поздравления за прекрасните гоблени.




На всички момичета лека нощ и приятни сънища
 


http://www.vbox7.com/play:35b71592

Общи условия

Активация на акаунт