Преварявате ли бебешката минерална вода?

  • 7 174
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 932
Не преварявам.

# 16
  • Мнения: 49
Преварявам я, но се случва да давам и непреварена, не е имало проблем. обикновената вода ни е много варовита, като я преварявам остава бял прах, така че нямам избор и давам само трапезна или изворна.

# 17
  • Мнения: 6 206
Принципно до осмия месец или поне до шестия е хубаво да се преварява, каквато и да е вода.
Да не говорим за абсурда да се дава чешмяна вода, преварена, препреварена, все е опасна.
Иначе след осмия месец е ОК непреварена, но е много важно за бъбреците да е с ниска минерализация. Тази на Девин не съм я видяла, но ще я видя, засега давам трапезна.

# 18
  • Мнения: 218
Ne! newsm78 no davam Aqua Diva.

# 19
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не бих давала на малко бебе непреварена вода, още повече, че на тази от Девин си пишеше, че се препоръчва преваряване.
Сега след годинката вече давам. Досега Кинли, но мисля скоро да купя и от розовата Девин вече.

# 20
  • Мнения: 3 562
Да, едно време нямаше от тази бебешката, но дори и да имаше пак щях да я преваря.

# 21
  • Мнения: 1 800
Не, ползваме Предела, преварявах само един месец.

# 22
  • Мнения: 264
От една седмица ползвам бебешката вода на Девин (с розовия етикет) и съм много доволна. Допреди това ползвах вода от чешмата, пречиствах я през кана Брита след което преварявах. Сега макар да пише че тази на девин става за дирекна консумация от новородени аз си я преварявам - не е кой знае какво усилие...но за всеки случай

# 23
  • Мнения: 2 596
Не я преварявам от 6-тия месец. Но аз давам само Горна баня.

# 24
  • Мнения: 285
Не я преварявам, давам й само на девин с розовия етикет

# 25
  • Мнения: 2 609
Давам само минерална(нашата чешмяна е отвратителна,дори и не готвя с нея).
До скоро бяхме на Предела,но понеже я няма много,минахме на Девин с розов етикет.
Преварявам я и немисля скоро да спирам Simple Smile

# 26
  • Мнения: 431
НЕ и обяснявам защо: при варенето особено ако е по-продължително минерализацията се покачва, тъй като течната фаза се изпарява- водата извира.

Общи условия

Активация на акаунт