Любовник- егоист

  • 8 716
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
нещата са комплексни, човек трябва да се научи да изпитва удоволствие от всичко, ако не може - не го прави.

ядосана, не сте си паснали, търси си друг  Simple Smile

Е, за това се ядосвам, той от къде знае, че няма да му е приятно, ако не опита, това, че не му е харесало с някоя друга, не значи, че с тази няма да открие, че може да му е хубаво.
Така, че има право да се сърди момичето.
Направо да го разкарва.

Изкарай си гнева мила, ние ти съчувстваме.   Simple Smile

# 16
  • Мнения: 46 520
... той от къде знае, че няма да му е приятно, ако не опита, това, че не му е харесало с някоя друга, не значи, че с тази няма да открие, че може да му е хубаво ...

Не трябваше да задълбаваме до тук, но съм говорила по този въпрос с мъже, близки познати, които обясняваха, че могат да правят и им харесва, само ако са влюбени в жената. Не знам дали е оправдание или истина, но в крайна сметка, няма задължителни неща, не може да го накара насила, обратния случай - той нея да кара да прави нещо, което не иска - също, нали.

# 17

... Тя за чий му го лапнала, да не би жената да стига до оргазъм от свирки? ...

И само с мислене може да стигне, със свирка също ...

Глупости, то по тази логика аз като стигам до оргазъм при мастурбация изобщо да не търся партньор за секс.  Stop

Въпроса е принципен, че трябва да си готов да даваш удоволствие на партньора, не само да си търсиш своя кеф.

Ти доволна ли си да караш само на мисли, щото аз не съм.  Wink

Абсолютно Peace

Той си е егоист по принцип. Ама поне е бил откровен, трябва да му го признаеш. Право куме та в очи. Аз такива ги оценявам по достойнство, е, не че не ги пускам да пасат де.

Ами там е работата, че не беше откровен когато трябваше.

 
Ако мъж ми каже, че обича френската любов, последното, което ще си помисля, е, че обича да я прави.
Обикновено човек споделя какво обича да му правят, а не да прави на другия.
Поне аз така си мисля Rolling Eyes
Друг е въпросът дали ще се съобрази с твоите харесвания, нещо, което май трябваше да сте обсъдили преди секса  Embarassed

 newsm78 Все си мисля,че си казвам всичко директно, и че го разбрах много добре, А относно обсъждането- не попълвам анкети преди да си легна с някой.

# 18
Май забравих да спомена: попитах го, защо не иска да прави, отговорът му беше, че никога не му се е налагало #Crazy и , че никоя друга не си била поискала досега.
Ама при мен не позна: аз си искам и ако не си получа #Cussing out

Няма да се срещам повече с него. Не мога да си представя да имам връзка с някой, с когото секса е катастрофа. Пък и не искам да съм учителка на някого- дай наляво, дай надолу... Тъжното е, че извън леглото е наистина свестен тип. Ако поне показваше намерение, че иска да положи усилия и да се постарае и на мен да ми е хубаво ,може би щях да му дам втори шанс, но уви-не.

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ами изнеси му един опознавателен курс с нагледни материали, и току виж станал по-добър от другте ....

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Само аз ли мисля, че има предостатъчно секс форуми в мрежата, за да се обсъждат свирки между случайни партньори точно в ДиС newsm78 Не че ми пречи, просто не му е тук мястото Peace

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ами изнеси му един опознавателен курс с нагледни материали, и току виж станал по-добър от другте ....

Щом не е почувствал нужда досега ..................едва ли

# 22
  • Мнения: 139
ами изнеси му един опознавателен курс с нагледни материали, и току виж станал по-добър от другте ....

Ама как шъ праи такиви работи, 'мчи то с тая уста яде момчето, сакън, недей, жината и дицата шъ цалува с нея, по-добре да не му се налага да си я слага къде не трябва

# 23
# 24
  • Мнения: 3 830
нещата са комплексни, човек трябва да се научи да изпитва удоволствие от всичко, ако не може - не го прави.

ядосана, не сте си паснали, търси си друг  Simple Smile

Е, за това се ядосвам, той от къде знае, че няма да му е приятно, ако не опита, това, че не му е харесало с някоя друга, не значи, че с тази няма да открие, че може да му е хубаво.
Така, че има право да се сърди момичето.
Направо да го разкарва.

Изкарай си гнева мила, ние ти съчувстваме.   Simple Smile

Съгласна съм с всичко написано от Pasilisia Guardiola . Peace
Не може той така да си мисли.
Добре, че веднага го е натирила. Егати тъпанарското себелюбие!
Нека сега да си седи на сухо, да му дойде акълът и му пожелавам и всяка следваща така да постъпва!
Аман от лоши и некадърни любовници!

На мен пък винаги първо това искат да ми правят... Laughing

# 25
 
ами изнеси му един опознавателен курс с нагледни материали, и току виж станал по-добър от другте ....


Опитах се,  Laughing, но не възприема. Лизна два пъти като коте мляко и продължи  с пръсти,( на тарикат се направи ) а на мен пръстите ми действат антисексуално ( освен ако не са моите собствени, но тогава няма да имам нужда от мъж Wink )  Ядосах се от това, че наистина можеше да се постарае малко повече, но не...не иска.

# 26
  • Мнения: 5 647
Хвани си нов любовник.

# 27
  • Мнения: 152
ауууууууууууууууууу, разтревожен съм...
Ядосана, мой да те успокоя...ку искаш...  Crazy

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ами изнеси му един опознавателен курс с нагледни материали, и току виж станал по-добър от другте ....


Опитах се,  Laughing, но не възприема. Лизна два пъти като коте мляко и продължи  с пръсти,( на тарикат се направи ) а на мен пръстите ми действат антисексуално ( освен ако не са моите собствени, но тогава няма да имам нужда от мъж Wink )  Ядосах се от това, че наистина можеше да се постарае малко повече, но не...не иска.

Писах ти това защото останах с впечатлението , че харесваш пича.
Все пак по тази логика да натираме жените ако не могат една свирка да направят, при все, че им е било за първи-втори-трети път и не го умеята като оная мадама дето ни е взела акъла преди.

# 29
  • Мнения: 4 965
ами изнеси му един опознавателен курс с нагледни материали, и току виж станал по-добър от другте ....


Опитах се,  Laughing, но не възприема. Лизна два пъти като коте мляко и продължи  с пръсти,( на тарикат се направи ) а на мен пръстите ми действат антисексуално ( освен ако не са моите собствени, но тогава няма да имам нужда от мъж Wink )  Ядосах се от това, че наистина можеше да се постарае малко повече, но не...не иска.


 Popcorn

То станало интересно.
Сложи една червена точка поне.

Общи условия

Активация на акаунт