Луксозни ключове и контакти - къде във Варна?

  • 7 864
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
Наистина луксозни серии има в Призма, но са доста скъпи, един ключ започва от 50лв, има и с рамки от  естествено дърво, но трябва да се видят. Цените варират.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 803
Запис. И за София ме интересува.
Освен в Бриколаж не разбрах къде другаде в София има такива  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 1 402
Запис. И за София ме интересува.
Освен в Бриколаж не разбрах къде другаде в София има такива  newsm78

до МЕИ, склад на фирма ДЕНИМА

# 18
  • София
  • Мнения: 2 803
Запис. И за София ме интересува.
Освен в Бриколаж не разбрах къде другаде в София има такива  newsm78

до МЕИ, склад на фирма ДЕНИМА
Ще проверя, благодаря!   bouquet

# 19
  • Мнения: 30
Днес си купих и контактите най-сетне след дълго търсене и проучване. На Сименс, със стъклена рамка. Харесват ми и ще си отиват с няколко стъклени декорации в кухнята ми. Честно казано повече исках Льо Гранд, тъй като като дизайн ми харесваха повече, но тъй като съм без кола не мога да обикалям из покрайнините на Сф. Магазините им наистина бяха на майната си. Търсех красота и качество и мисля, че го намерих. Или поне така се надявам...Нямам търпение да ги монтирам. Сигурна съм, че ще променят изгледа на шкафовете. Понякога и след една дръжка всичко изглежда различно  Peace

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Наистина луксозни серии има в Призма, но са доста скъпи, един ключ започва от 50лв, има и с рамки от  естествено дърво, но трябва да се видят. Цените варират.

Призма магазин във Варна ли е? Ако да, моля да ме упътите къде се намира? Мерси предварително!   bouquet

# 21
  • Мнения: 161
По диагонал на сладкарница Синчец, по Васил Друмев-  на ъгъла с булевард Чаталджа(на хвърлей разстояние от Спортна зала) - срещу магазина на Емир за душкабините и хотелските консумативи.
Бая скъпо там  - един немски траф е с 5-6 лв по-скъпо от същия в Габровски срещу Пикадили. Внимавай с тези дето са с дървени апликации - материала трябва да е текстолит а не дърво по норматив. Дървените изпълнения може да е нещо самосиндикално за фаца и да ти причини кошмар.
Може да пробваш и в Мартинели, поне по едно време продаваха....

# 22
  • Мнения: 6 039
виждала съм доста луксозни немски рамки /не бутони или контакити/ от естествен фурнир в призма.
говоря за магаина, на гърба на спортна зала

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 23:15 от Malenna

# 23
  • Мнения: 161
Фурнира е само покритие, въпроса е каква е основата.

# 24
  • Мнения: 6 039
е, не съм виждала да се фурнирова пластмаса все пак


AXOLUTE Plate teak wood 2 places
Rectangular plate

Finishes in valuable materials

Width 104 mm

Height 95mm

Box n° 3 pz.


EUR 89,73

Общи условия

Активация на акаунт