Книги за възпитанието

  • 2 427
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 316
За мен тази остава една от най-приличните книги за възпитание.

# 16
  • Мнения: 7 605
За мен тази остава една от най-приличните книги за възпитание.

И аz я купих, след като я беШе похвалила в немската тема, но неЩо не ми допада кой zнае колко, не zнам zаЩо  Confused

Биzhahaha права си zа Солтър, но аz съжалявах 4е не я 4етох по рано, бебето ми беШе от ревливите и мисля 4е ЩеШе да ме успокоява.

А таzи първата е много популярна тук, беШе ми препоръ4ана от акуШерката, тя е zа криzите на растежа. За грижите на бебето ниЩо не пиШе там  Wink

# 17
  • Мнения: 1 783

Биzhahaha права си zа Солтър, но аz съжалявах 4е не я 4етох по рано, бебето ми беШе от ревливите и мисля 4е ЩеШе да ме успокоява.

хахаха, и аз така, без книга и у нас беше рев, рев, като ... по книга  Laughing. ууф, добре че мина, че към 9ти месец вече бяхме готви да го подаряваме  Embarassed


Анет, ще проверя, тази която си дала. Аз обикновено се хвърлям на оригиналите, всички такива вариации по темата не ме впечатляват много. Ти беше пуснала по едно време едни други, май отдавна беше, нещо за работещите майки, и тях смятам да прелистя, като се завърна.

# 18
  • Мнения: 11 316
За мен тази остава една от най-приличните книги за възпитание.

И аz я купих, след като я беШе похвалила в немската тема, но неЩо не ми допада кой zнае колко, не zнам zаЩо  Confused


Щото ти е рано за нея донякъде. Тя се занимава повече с проблемите на по-големите деца. Поне моето усещане е такова и заради много примери.
Тя има на английски няколко издания. Проверете в амазон.

# 19
  • Мнения: 934
Ето тази четох преди известно време и много ме впечатли. Преобръща ти представите за нещата на 180 градуса. Трябва да я препрочета скоро.

http://www.amazon.com/Children-Are-Heaven-Cooperative-Compassion … 035838&sr=1-1
За по-големички деца е приложима - към 5-6-7 годишни и нагоре.

Каквото и да чета, по-скоро осмислям идеи, а не прилагам буквално.
 

# 20
  • Мнения: 868
Благодаря ви на всички за отговорите!   За книгата Positive Discipline съм чула добри неща.  Ще трябва да я погледна.

Тази за бебета, която поне за мене беше полезна, е The Happiest Baby on the Block. Беше ми избягало заглавието. Обаче книгата за тодлъри на същия автор, Харви Карп, не ми хареса.



Общи условия

Активация на акаунт