Кое е наи-странното име на дете което сте чували?

  • 104 606
  • 1 247
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
[quote autho
Тук май имаШе една мам с този ник.
Ами има обаче истинското име не е Гризабела Grinning И не е обе мама но и го пожелавам от сърце в най-скоро време.

# 16
  • Мнения: 3 562
Фаворит ми е Смехотерапия  Crazy
Дори не можах да повярвам когато чух по ТВ  Naughty
Все съм си мислела, че тези недомислици са останали в миналото  Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 6 559
Едно време нали цветарниците бяха кът и като тръгнем на гости все от една везмахме цвета - отговорника на магазина ( омните тез табели сигурно)
 се казва Мацка ..едикоя си. И тате (голям зевзек беше) й вика, ауууу какво интересно име. А тя ма как инересно бе колко подигравки съм отнесла за него. А тате (абсолютно сериозен) и казва - ама вие другарко трябва да сте щостлива.  newsm78 - всички сме в недоумение (следва пауза).... ами я си представете, че вашите родител ви бяха кръстили Кучка  Laughing Laughing Laughing.
Как не започна да го бие с букета - още се чудя  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 18
  • Мнения: 8 462
Ерос-да, да ,но само ако второто е Рамацоти и живее в Италия. Laughing
Иначе НЕ! Joy Joy

# 19
  • Мнения: 8 462
Познавах навремето една Панчелина-на дядо си Панчо!И дори познавам цели 3!Ганиели на дядо им Ганчо или баба Ганка! newsm62

# 20
  • Мнения: 8 462
А какво ще кажете за ЛИМОН! hahahaИмаше един такъв преподавател в Химическия институт.Ако някоя мама е учила там,да каже!Мисля,че фамилията му беше Георгиев.
Дори се говореше/това май беше виц Laughing/,че дъщеря му се казвала Есенция!Ха,ха-ЕСЕНЦИЯ ЛИМОНОВА! Joy Joy Joy

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 605
Най-странните имена на хора, с които съм се запознавала са Циталия, Красина, Севелина, Прокопи, Груди, Перфени. А едно лято, когато работих като администратор в хотел, имахме един гост Виталий Фойерщайн (Фойерщайн е немският вариант на Флинстоун) Joy

# 22
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Мориел - момиченце, кръстено на библейски хълм...

# 23
  • Мнения: 3 576
Цинцерушка (и фамилията беше супер, ама сме забравили) - работеше при мъжа ми известно време

Кремчо - баща на моя приятелка

Грациела - една фръцла, гадже на наш приятел

Това да ми от лични набюдения имената, иначе други странни не смея да коментирам т.к ми звучат много като измислица Simple Smile

# 24
  • Мнения: 854
Вангелудка, Пейка, Петилетка. Имаше една глупост - Дроздстой, били го давали това дете по ТВ, кръстено на майка си и баща си, ама не помня как бяха техните имена ooooh!

# 25
  • Мнения: 698
А какво ще кажете за ЛИМОН! hahahaИмаше един такъв преподавател в Химическия институт.Ако някоя мама е учила там,да каже!Мисля,че фамилията му беше Георгиев.
Дори се говореше/това май беше виц Laughing/,че дъщеря му се казвала Есенция!Ха,ха-ЕСЕНЦИЯ ЛИМОНОВА! Joy Joy Joy

Лимон Генов се казва.  Laughing Била съм учителка по английски на внучката му. Дъщеря му едната е Валя, май има и друга, може тя да е Есенция.  Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 698
Не е дете вече, ама името си го бива: Чайка Бележкова.  Joy

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Имах един учител по плуване- Тронко Пиронов
и една колежка в Лесото- Синеочка
едно лапе на площадката- Бисмарк Найденов

# 28
  • Мнения: 3 251
На майка ми приятелката се казва МАТКА!Шегувах се,че ако има внук сигурно ще го кръстят на нея и ще се пръкне някой Яйчник-да заформят комплекта поне,ама на...-внучка с име Матилда,що ми звучи като Мътилка?!?!?!

# 29
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
А какво ще кажете за ЛИМОН! hahahaИмаше един такъв преподавател в Химическия институт.Ако някоя мама е учила там,да каже!Мисля,че фамилията му беше Георгиев.
Дори се говореше/това май беше виц Laughing/,че дъщеря му се казвала Есенция!Ха,ха-ЕСЕНЦИЯ ЛИМОНОВА! Joy Joy Joy
Лимон Генов -даже учебник е написал човека(учила съм за изпит по него)
аз познавам _Капка,Семка,Шенка и Ива Теа-първата ми беше съквартирантка,втората комшиика,третата съученичка а четвътото е дете на 3 години бяха в една група в яслата с моята дъщеря Grinning

Общи условия

Активация на акаунт