markabg

  • 3 783
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте,
Аз си поръчах 3 парфюма от www.markabg.com и трите бяха с прекрасно качство. Много съм доволна блягодаря им още веднъж.

# 16
  • София
  • Мнения: 8 932
Eх, тия гости, все доволни.  Laughing

# 17
Ще ти напиша нещо на лични за тези парфюми, защото рискувам да бъде прочетено от моя позната....
били споделила за какво става въпрос, че и на мен ми е интересно.
Моя позната си купува парфюми от този сайт и твърди че, са много добри. Аз също имам намерение да си поръчам. Преди време поръчах парфюм на съпругатми от един доста известен сайт нестига че дойде със смачкана опаковка, а и отказаха да ми приемат рекламацията както беше опоменато в сайта им. Затова съм малко резервирана към подобни сайтове ще съм благодарна ако споделиш.

# 18
  • Мнения: 119

"Моя позната си купува парфюми от този сайт и твърди че, са много добри. Аз също имам намерение да си поръчам. Преди време поръчах парфюм на съпругатми от един доста известен сайт нестига че дойде със смачкана опаковка, а и отказаха да ми приемат рекламацията както беше опоменато в сайта им. Затова съм малко резервирана към подобни сайтове ще съм благодарна ако споделиш."

И кой е този сайт,след като си недоволна пиши открито кой е той!
Не се лъжете-не може да са оригинални,първо по общата им цена от 29лв.А да са добри  Naughty може би сполучливи с аромат близък до оригиналния/но трайност, развитие на аромата не очаквай/

# 19
  • Мнения: 1 919
 newsm78  29лв лв хич не ми се връзва

# 20
  • Мнения: 3 830
Ментета са 100%.
Не се лъжи. Peace

# 21
  • Мнения: 123
мерсиза отговорте.не си взех от  там.порачах си да ми ги вземат от др.място,че да видим сега като пристигнат какво ще е.

# 22
Поръчах си един дамски парфюм от този сайт на Dior Jadore 100 ml - Парфюма пристигна след 2 дена, в запечатан плик платих 37.15 лева на куриера  доставката беше 8.15. лева до вкъщи. Парфюма беще в целофан отворих и го сравних с моя друг парфюм  DIOR JADORE който беше от Англия като бях на бригада бях си го купила за 75 евро. Не видях никаква разлика аромата, трайноста е една и съща. Незнам дали е оригинален или е менте но останах много доволна. След една седмица поръчах един на GIO ARMANI 100 ml на съпругът ми, и му направих изненада Simple Smile , а той ми се скара, че съм платила 120 лева за този парфюм трудно го обедих, че парфюма с доставката е 37 лева. Grinning А скоро ще поръчам още 5 парфюма защото незнам до кога ще им продължи промоцията. А за подараци парфюм е супер.
Който е разочарован от сайта нека да пише ?
 А който не си е купил по добре да се въздържи да не пише и да оплюва.

# 23
  • Мнения: 212
за "сполучливи"ментета цената пак е добра Grinning, знам един склад в който продават такива за 40 лв, всичките 90 и 100 мл, много добре докарани и ако аромат и като визия, но момичето ми каза че са много добри ментета, но май не са толкова добри, след като една приятелка си беше купила max mara и нямаше много общо с аромата на оригинала, но признавам има и попадения, аз от българските пазарувам само от http://www.parfum-bg.com/packages/wgt.aspx?fi=4889,http://www.megashop.bg/,http://www.get.bg/catalog/index.phphttp://www.parfumi-market.com/

# 24
чесно казано неможах да намеря никаква разлика с оригиналния парфюм от Англия, парфюма който го купих от www.markabg.com беше много добър и не ме интресува да ли е оригинален или менте ПАРФЮМИТЕ ИМ СА МНОГО ДОБРИ И В ТОВА НЯМА СПОР. И ПО ДОБРЕ ДА ДАДЕШ 29 ЛЕВА ОТКОЛКОТО ЗА АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ  ДА ДАДЕШ 120 ЛЕВА. И СЕГА СИ МИСЛЯ , НЯМА НИКАКВА ГАРАНЦИЯ ЧЕ ПАРФЮМИТЕ ПО 120 ЛЕВА СА ОРИГИНАЛНИ.

# 25
  • Мнения: 43
реших да си порачам парфюм по интернет и ровейки се попаднах да сайт www.markabg.com където пише ча пърфумите в момента са на промоция по 29 лева.Та въпроса ми е някой пазарил ли си е от този сайт и  с какви впечатления сте.Също ако можете да напишете друга сатове за парфумерия.

Много е наивно човек да си купи парфюм за 30лв.
Същото е  когато си купувате блузка ESPRIT за 5лв  по този начин подпомагате мафията която търгува марката незаконно.
Когато в сайта няма информация за фирмата която стои зад него измамата е все по видима .
Ако ще купувате ментета по добре си пазарувайте от търговската мрежа  по 10-12 така наречените "подобия" които поне доближават оригиналите по аромати.

# 26
 Hug Super sa prodiljavam da si poricvam

# 27
I az sam si kupuval parfiumi ot marka.bg ne sa lo6i vapreki 4e sa mente sa6to takak zakupih i ot http://bg.fotoalbum.eu/macata za poslednite moga da kaja 4e poslednite sa po hubavi i trainosta im e pove4e

# 28
  • Мнения: 746
Знам,че не е тук мястато,но в другите теми не виждам икона отговор и не зная как да пиша в темата.Конкретно за форум път,море,почивка.
Надявам се да ми отговорите.

# 29
Аз също съм си поръчвала от този сайт и си е ок парфюма!!! Издържа ми цял ден Wink))... /имам "Nina"(червената ябълка) на Nina Ricci/
Действително си пристигна в опаковката, с целофанче - както си му е реда! Много прилежно ми го бяха опаковали със стереопорче, за да не се повреди при транспортирането - грижовна работа.
Малко наслуки си поръчах първия път, но тогава реших, че за 30лв си залужава риска... всеки си преценява, все пак.
Аз лично ще си поръчвам пак, даже и една приятелка навих...

Общи условия

Активация на акаунт