Отговори
# 15
  • Мнения: 2 131
Направих си тест някъде около пет дни след закъснението - положителен. По съвет на моя близка, която е гинеколог, на лекар отидох около 3 седмици след датата, на която трябваше да ми дойде.
Желая всичко да бъде наред!   bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Изчакай още мъничко , много бавно минават така дните , но се налага.И аз като отидох на гинеколог и видях моята заветна точица и ми закъсняваше 10 дни, бях сигурна че съм , но гинеколога ме извика след седмица  newsm78, за да потвърди.Първия път имало нещо , но рано било още твърдо да се каже  Rolling Eyes.Всичко ще бъде наред!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 809
Когато отидох на лекар вече беше минал един месец от зачеването и лекарят потвърди, че съм бременна, т.е. има плоден сак и мъничък зародиш, но ми обясни, че докато не минат 8 седмици от зачеването не се водиш бременна, защото в 8-та седмица се появява сърдечна дейност. Затова изчакват с регистрацията на една бременна. Имай още малко търпение.

# 18
  • Мнения: 645
Аз пък си направих тест 10дни след като ми закъсня ,отидох на лекар 10 дни след теста да се установи бременност от лекар и тогава видях точицата бях в 7-8г.с. тогава се вижда сърдечна дейност ,после ме записаха в АГ в 12 г.с. ,така че мила поизчакай  ,твърде рано е пожелавам ти успех и лека бременност.

# 19
  • Мнения: 3 727
Имаш пълното право да се смяташ за бременна, добре дошла в отбора! Hug Разбира се, търпение ще ти трябва, не само сега, но и през цялата бременност и следващите18 години Mr. Green
А колкото до "кухо яйце" и др. такива- никой не е застрахован от проблеми, през който и да е месец от бременността. Praynig
Лека и безпроблемна бременност ти желая и здраво, весело бебче на финала!  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 447
Според мен си си баш бременна! Честито! И аз бях със същите симптоми.
А колкото до кементара на доктора.... изключително некомпетентно,
пренебрежително и безхаберно отношение. Съветвам те веднага да
го смениш!  Peace

# 21
  • Мнения: 2 334
Според мен си си баш бременна! Честито! И аз бях със същите симптоми.
А колкото до кементара на доктора.... изключително некомпетентно,
пренебрежително и безхаберно отношение. Съветвам те веднага да
го смениш!  Peace


И аз съм на същото мнение Peace

# 22
  • Мнения: 9 973
малко трябва да се изчака

# 23
  • Мнения: 2 171
И според мен си бременна Grinning! Честито  bouquet!
Аз ходих на лекар на петдневно закъснение и се видя плодно сакче, но без самото ембрионче в него. Въпреки това нямаше сила на света, която да ме убеди, че не съм бременна. Докторът ми ми направи картон и ми пусна изследвания. Просто докато чухме сърчицето ходех всяка седмица на консултация.
Това с изчакването не го разбирам много Rolling Eyes. Защо трябва да вгорчават първите радостни мигове на бъдещите майки с такива притеснения newsm78. Вярно, че голям процент бременности завършват с аборт, но защо да мислим най-лошото, вместо да се радваме, че ще станем майки Peace.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 121
Ами то аборт може и по-късно да настъпи - и какво от това....
аз лично отидох на лекар седмица от закъснението. прегледа ме с вагинален, видя точицата, даде ми и снимчица.
И казах на близките.

А завеждането и за следенето на бременността се записах по-късно....май беше месец след това някъде...


Те лекарите са си грубиани не се връзвай, по-добре подходи към нещата положително. И успех Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 753
Искаш да спреш да се притесняваш, но няма как да стане... Ще се притесняваш по време на цялата бременност, поне при мен беше така и не го смятам за нещо ненормално...  Peace

# 26
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
малко трябва да се изчака

отидох на АГ около 2 седмици след закъснението  Peace

# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Сблъсках се със абсолютно същият проблем преди 2г. и половина....и бях страшно огорчена.
Тестчето показваше  EFP, толкова много се радвах, а докторката се държеше все едно детето всеки момент ще падне  Confused.
В крайна сметка детенцето ми се задържа и си го родих по живо по-здраво...
Така че моят отговор е ДА! - Ти си бременна, но заверяването на документите се прави след оформянето на ембриона (края на 3м).
Почивай си повече, не се натоварвай психически и физически и се радвай на това малко човече в теб.
Ходи си всеки месец на ехограф (дори и да се налага да си платиш допълнително), и се радвай на живота.  bouquet

# 28
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Първият тест си направих на 10-тия ден от закъснението и беше отрицателен TiredИзчаках още 10-тина дни и си направих втори- положителен Hug.Тогава отидох на АГ и се установи, че съм в 8 г.с., видя се и сърдечната дейност, но с вагинален ехограф.Спокойствие, търпение и само хубави мисли  bouquet

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Благодаря ви на всички за отговорите, явно трябва да се въоръжа с търпение, а това е единственото което нямам. Просто си мислех, че щом тестовете са положителни, значи съм бременна. А то се оказва, че това не е точно така.  Cry  Благодаря ви още веднъж и за куража   bouquet

Разбира се, че си бременна.  Peace Просто още малко търпение, за да се потвърди със сигурност.
Мисли си само за хубави неща. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт