От коя болница са доволни раждалите "Без Уговорка"

  • 3 695
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
Раждах в 2-ра и съм много доволна!Предпочетох я защото ми е близко и не съжелявам  Peace .Но както каза и моята АГ,която ме наблюдаваше всичко е късмет!Така,че пожелавам много късмет на всички на които им предстои  Hug!

# 16
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Шейново  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 344
2-ра градска с две ръце-отидох 2 дни преди секцио,направиха ми нужните изследвания-всичко беше организирано чудесно,отношението към родилките беше на ниво,без да съм платила и стотинка-дори сега като се замисля чак ми е странно,че не всичко в тази държава е пари!

# 18
  • Мнения: 208
Шейново  Peace

# 19
  • Мнения: 560
Шейново!   Peace  Нямам грам забележка.

# 20
  • Мнения: 3 929
Раждах в 1-ва АГ Св. София. Без уговорки. Без да дам нито стотинка. Останах много доволна. Но това беше преди 3 години. Сега не знам, как стоят нещото в тази болница. Но както казва свекърва ми - "Тина Киркова" и била "фабрика за бебета".

# 21
  • Мнения: 180
Записвам се да следя  Peace

# 22
  • Мнения: 3 728
Два пъти съм раждала в "Шейново", без уговорка. Страхотни професионалисти, имам им пълно доверие Peace.
Макар че от отношението им към пациентите има какво да се желае...

# 23
  • Мнения: 4 447
Родих без предупреждение  Mr. Green в Тина Киркова.
Попаднах на чудесен екип - раждането мина леко, без
проблеми и усложнения. Дори не се наложи да ме режат
или шият. Чист късмет  Hug

# 24
  • Мнения: 520
Шейново.

# 25
  • Мнения: 1 021
Шейново

# 26
  • Мнения: 1 671
"Майчин дом" - с малки изключения всички бяха много внимателни.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 122
Тина Киркова( Св.София)

# 28
  • София
  • Мнения: 388
Шейново!!! Раждах там преди 40 дена без предварителна уговорка и останах много доволна от дежурния екип - много професионално и експедитивно работеха,а не съм дала  и стотинка!!!

# 29
  • Мнения: 620
Раждах два пъти в Шейново, преди 8 години и миналата година. И двата пъти естествено раждане, седалищно предлежание. Без никакви уговорки и плащане на каквото и да било.
Доволна съм от всичко, освен прословутата баня  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт