фризьор в софия под 30 лв.

  • 3 878
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Хехе, у наше село има салон, в който подстригват за 3 лв., обаче няма смисъл да ви казвам къде е, защото опашките са като за бананите по нова година едно време.
Срещу, него има друг в който подстригването е 18 лв. (без сешоар). И в двата съм ходила, от първия съм мноого по-доволна, да споделя.
И как е възможно при тая невероятна конкуренция, на една улица по три салона, някой да си позволява да обявява задължително измиване, сешоар или каквото и да било друго задължително?

# 16
  • Мнения: 1 418
Защо да не си позволява?При положение,че има толкова
студиа,всеки избира къде да отиде.Дали иска да си тръгне
с прическа,или неизмит и рошав...

# 17
  • Мнения: 2 414
Хехе, у наше село има салон, в който подстригват за 3 лв., обаче няма смисъл да ви казвам къде е, защото опашките са като за бананите по нова година едно време.
Срещу, него има друг в който подстригването е 18 лв. (без сешоар). И в двата съм ходила, от първия съм мноого по-доволна, да споделя.
И как е възможно при тая невероятна конкуренция, на една улица по три салона, някой да си позволява да обявява задължително измиване, сешоар или каквото и да било друго задължително?

По принцип измиването върви винаги с подстригването и е включено в цената. PeaceАко ти слага маска беше се плаща допълнително(на някои места е така),но никъде,където съм ходила сешоарът не е задължителен.

# 18
  • София
  • Мнения: 118
а чували ли сте нещо за салон "рrovocatif" на янко сакъзов 22
изглежда ми добре, работят с лореал, но незнам какви са цените а и в сайта не пише....
Там ме подстригва Иво, доволна съм.Даже те ми правиха прическата и грима за сватбата, последно подстригването беше 25 лв.Влиза си миенето, естествено, сушоар не е задължителен.Но той издухва косата, все пак мокра не можеш да си тръгнеш Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 9 478
Последният път-миналата събота ходих във Венера-в Младост 1, над Мобиком в едно ново блокче, та измиване на коса+ маска/балсам +подстригване и сешоар беше  9 лв.
Коса-до раменете.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 401
Защо да не си позволява?При положение,че има толкова
студиа,всеки избира къде да отиде.Дали иска да си тръгне
с прическа,или неизмит и рошав...
Мислех, че целта на всеки бизнес е да привлича и удовлетворява клиенти, за да печели, не да поставя условия..

# 21
  • София
  • Мнения: 97
за задължителния сешоар -  цената с него беше 38 лв...
а аз се подстригвам след работа, тогава имам време, лягам  и няма помен от прическата за която плащам почти 40 лв.
а и косата ми е суха - помолих да не ме сушат много, а те казаха "това си влиза в цената"....
и искам да си намеря нов салон, където и да се  боядисвам  -"провокатив"  и "венера" май  засега ми изглеждат доста добре...

# 22
  • Мнения: 1 418
Мислех, че целта на всеки бизнес е да привлича и удовлетворява клиенти, за да печели, не да поставя условия..
Тук става въпрос за различен тип клиенти,исках да кажа.
Дали избират евтиното само за една услуга,или повече
неща за малко повече пари.В крайна сметка клиентът
преценява дали да се възползва от услугите,които се
предлагат.Защото има и такива,които искат само косата
да им измиеш,което е просто смешно.

# 23
  • Мнения: 487
В "Магама" подстригването само е 20лв.,аз съм доволна.

# 24
  • София
  • Мнения: 708
Последният път-миналата събота ходих във Венера-в Младост 1, над Мобиком в едно ново блокче, та измиване на коса+ маска/балсам +подстригване и сешоар беше  9 лв.
Коса-до раменете.  Peace

Moжеш ли да ми дадеш точен адрес и някакъв телефон на салона, че ми е близичко?   bouquet
Доколкото разбирам си доволна от подстригването?

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 708
Мерси!   bouquet

# 27
  • Мнения: 2 111
И аз се нареждам до доволните от "Манхатън Стайл" Peace

# 28
  • Мнения: 3 743
Много съм доволна от Венера Peace, аз ходя в салона им на Шипченски проход.

Общи условия

Активация на акаунт