за шуар чек-съвет....

  • 5 174
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
Момичета благодаря ви за честитките.Снощи направих пореден тест отново е положителен.Докторът ми каза в понеделник да отида при него на преглед и да започвам да пия фолиева киселина.Ще ви съобщя новината във втрник понеже веднага след прегледа съм наряд.Ще бъде тежка нощ.

# 16
  • Мнения: 3 294
brawneye стискам палци за вторник , всичко ще бъде наред ,ще видиш  Praynig Peace

# 17
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
brawneye, няма съмнение бременна си. Шуър чек не лъже. Честито!

# 18
  • Мнения: 13 811
Честито
За мен двете чертички дори и слаби, спрямо информацията която даваш че трябва да то дойде на 08.08 -  значи бременност.

# 19
  • Мнения: 2 422
 Hug честито  Hug
 Praynig дано вторник всичко да е наред Praynig

# 20
  • Мнения: 89
ЧЕСТИТО!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 4 884
Всичко ще е ок,ще видиш,много се радвам за теб и задължително пиши как е минал прегледа Hug

# 22
  • Мнения: 2 270
Честито!  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 092
brawneye  , какво стана с теб , чакаме резултати !  Hug
Дано да ни зарадваш , знаеш ли какво палцестискане пада , а ..... Simple Smile

# 24
  • Мнения: 80
Здравейте мили моми4ета,които ме подкрепяхте през това време.докторът ми каза,4е си имам плодно сак4е и другата седмица съм на преглед отново.По из4исления съм в 5г.с..Чакам с нетърпение другата седмица,за да 4уя сърчицето на беб4о.И дрего нещо много важно към вси4ки вас относно ОВУЛАЦИЯТА.Вси4ки казват,4е е на 14 ден от цикъла,да ок. оба4е когато цикъла ти идва с по няколко дена по рано всеки месец,овулалията ти така се размества,4е не е истина.Другото, всеки месец яйчниците се редуват при овулацията.Тогава иди я хвани кога е.Аз забременях последния ден от цикъла ми.Така,4е моми4ета не следете толкова кога е овулацията,а правете ЛЮБОВ ПО ВСЯКО УДОБНО ЗА ВАС ВРЕМЕ!!!Пожелавам късмет на всички с бебеправенето и най вече ВЯРВАЙТЕ В ЧУДОТО!!!

# 25
  • Мнения: 3 092
Много се радвам за теб !  Hug
след прегледа напред към отчетните  темички ! Пожелавам ти лека бременност и здраво бебе !
Използвай всеки ден от тези 9 месеца , за да бъдеш щастлива  Hug

# 26
  • Мнения: 3 641
brawneye , много хубава новина.Много се радвам, всичко да е безпроблемно отутк нататък Hug
Може ли да кажеш кога си забременяла. Искаш да кажеш когато ти свършило на следващия ден newsm78

# 27
  • Мнения: 189
Честито!

# 28
  • Мнения: 80
На мен цикъла ми върви шест дни,та на шестия ден съм забременяла.

# 29
  • Мнения: 3 641
Благодаря, това е обандеждаваща новина за мен Praynig

Общи условия

Активация на акаунт