Бюст

  • 1 797
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
Мисля, че е обикновено замърсяване на кожата. Може би масажирането с гъба под душа ще помогне.

Глупости,все едно жената не се е мила откакто е забременяла.Нормално е,при всяка жена бременността протича различно-съответно и с различни симтоми,няма нищо тревожно в това.Просто се мажи обилно и то със зехтин или колкото и гадно да звучи-свинска мас-това е спасението,от опит ти казвам,че тия кремчета против стрий нямат почти никакъв ефект казвам почти защото поне при мене е било така мазала съм се с най-хубавите и накрая пак се нацепих на определени места,майка ми,която се е мазала единствено със свинска мас и е качила 60 КИЛА (общо била 102)Shocked няма нито една стрия,нито един белег от бременност.Бременността  и последствията след нея са нещо,което няма как да избегнеш,малко са жените отървали се без никакви симптоми.Успех и леко бременеене! Wink
Напълно съм съгласна Peace

# 16
  • Мнения: 7 474

Стрии са, за жалост не се махат Crossing Arms

# 17
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Знаеш ли,докато бях бременна започнаха да ми излизат тъмно лилави до сини точици и линийки,оказаха се стрий!но по -добре се консултирай с лекар Peace

# 18
  • Мнения: 3 641
И моят съвет е да се консултираш със специалист/дерматолог/ ,а не с козметик. Так може и грешни съвети да дадем Peace

Общи условия

Активация на акаунт