Отговори
# 75
  • Мнения: 498
Trixy, и аз се регистрирах, ама няма още никой по мейла(((

За превръзките
, Always, мен лично ме запарват. Харесвам повече на Libresse и оттях си взимам доста отдавна. Мисля да си взема нощтни... те са от врат до шия и мисля, че ще са ок.

Трикс, Гери, и аз мисля да съм в Шейновооо. Ако се засечем ще падне голям купон))))

Имам питане към мамите, които са раждали. Нали казват, че за преглед не те искат с гащи (след раждането)и като минат визитация и (сори за описанието), ама си омазана цялата в кръв? Или не стоят така нещата.

# 76
  • Мнения: 697
Здравейте на всички мамчета и от мен.sisilia мила при мен килограмите са с 30 повече(от 52кг. сега съм 82кг.)като минавам покрай някоя витрина направо немога да се позная.Шегувам се че съм като топка за боулинг - ако се търкулна кегла няма да оставя.Мими незная как да разгледам снимките от бебешкият дворец ако може да ми помогнеш.Мамчета някоя от вас да имала болки в китките?

На първа страница влизаш там където пише нашето албумче. бебешките покупки са в албум покупки за малчовците.

По въпроса за болки в китките аз съм се оплаквала вече много пъти. Боли ме дясната китка от повече от месец. На моменти така ме боли, че едвам я движа. Питах и четох, че било нормално по време на бременност. След това изчезвало.

# 77
  • Мнения: 920
Момичета моля за помощ, някой може ли да ми каже бебешки размер 22 и 24 на колко см съответстват?
ina.gg и аз знам, че не трябват гащи за визитазцията, ма имало едни за еднократн употреба, все пак не можеш да си съвесем голичка, или бъркам нещо newsm78 Я кажете момичета  bouquet

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Мими, стаята ви е страхотна.   bouquet
Трикси, ако ти е нещо спешно с Продавалника, мога да ти услужа с моя ник и парола там за да си свършиш работата.
Ох, за тия стволови клетки и аз се интересувам. То пари да ги извлечем ще намерим, ама да не се налага да ги ползваме, че най-ефтината трансплантация е 25 000 евро. ooooh! Като пирамида ми се струва работата с тия стволови клетки, ама ще мислим.
За гащите след раждането може да си слагате каквото ви е удобно, но сутрин на визитациите искат да сте без гащи и с бял лигнин. За тези които ще раждат секцио, също от опит казвам че е по-удобно дълбоки гащи , а не такива,чиито ръб ще се пада точно върху шева. Мене боксерки ме устройваха идеално тогава /след операцията/ и даже пращах мъжо да ми търси из магазините още боксерки. Много хвалят гащите за еднократна употреба след раждане, но нямам опит с такива.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Бебочка, откъде го изкара тоя размер? Обикновенно бебешките размери са или по месеци или по сантиметри направо. За подобни размери не бях чувала.

# 80
  • Мнения: 920
Бебочка, откъде го изкара тоя размер? Обикновенно бебешките размери са или по месеци или по сантиметри направо. За подобни размери не бях чувала.
Пазарувам си в един сайт http://mal4o.com/product_info.php/cPath/24_57/products_id/46
и там има размери, 22, 24, 26, но вече се ориентирах, 22 - 50 см, 24 - 56 и.т.н
Имало и такива размери и аз не знаех Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 368
Гери, аз също мисля да съм в обща стая, ако съм сама ще изкукам, а и ако имам трудности да има кой да помага  Wink Ние с моя мъж още обсъждаме дали ще раждаме заедно или не! Той не е сигурен дали ще издържи, а аз мисля, че ще се чуствам по - добре от емоционална гледна точка ако той е до мен! Нооооо, има време да решим! Иначе си избрах лекар още преди 2 месеца и ще си платя за избор на екип, това е за мое собствено спокойствие, през цялата бременност и треперя на беба, не искам изненади на финала!
Еличка, ще чакам да кажеш довечера! Always имат с памучно покритие, Либрес също имат.
Сев, дойде и твоето врема за почивка! За болничния не се тревожи, може и по - късно да го дадеш!
Инче, добре дошла в отбора! При определен лекар ли ще си? Ние сме с близки термини така, че нищо чудно да сме си заедно, само живот и здраве!
Бебочка, не се ядосвай с килограмите, ще се отслабва после няма как, бебчо налие добре, това е най - важното!
Аз се чудя дали да си купувам гащи за еднократна употреба, дали са удобни  newsm78
Момичета, много се радвам, че ви има! Не знам как щях да се справя ако го нямаше форума! Толкова много въпросителни, толкова много притеснения, такава подкрепа сте ми, благодаря ви  txtloves

# 82
  • Мнения: 498
Пуки, ама тоз лигнин само с крачета ли го захващаме докато ни визитират  newsm78 Това сзвучи ужасно

Трикс, ми и аз като Гери без лекар, на място който е на смяна, макар, че моята лекарка още не знае че няма да раждам при нея и незнам как да й го поднеса, много мразя такива обяснения  Thinking И аз искам да съм в обща стая, татито не го ща при нас... то ще се чудя за кой по напред д сае притеснявам, за него ли дали ще припадне, за бебо ли, за мен ли? А и ВИП стаята, нали помниш колко е малка... много клаустрофобична ми се струва и като стая за мъчения и изтезания ми прилича... та по-добре в общия кюп  Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 368
Инче,за ВИП родилната не искам да си спомням,помниш ли как ми прилоша като бяхме на отворените врати, ужас направо  newsm11
bebo4ka и аз му хвърлих едно очена сайта, благодаря ти, че го сподели с нас! love001
Пуки, аз гладам за кошница т.е. столче за кола за новородено, ще ти пиша на лични ако си харесам нещо, може ли! Дано не те притеснявам! Благодаря ти за отзивчивостта!  newsm51

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да Инче, само с крачета го държиш. Grinning Докато мине визитацията си лежиш и чакаш с лигнинчето. После се обувай като искаш. Просто държат да гледат лохиите на лигнина а не на превръзки. И нямат време да чакат да си събуваме гащи. Аз мъжа ми на раждането ще го взема в стаята поне за една вечер. Предния път като ме оперираха ми беше много полезен да ми помогне за раздвижването, да ме води до тоалета и банята, защото сама не можех, а някак си не можех да викам санитарките да ме държат докато се къпя или пишкам.

# 85
  • София
  • Мнения: 285
много ми хареса детската стая на Ванче–Мамче и най-вече скрина http://www.babyland-duisburg.de/index.php?option=com_content& … =35&Itemid=67
От известно време се заглеждам по скринове и комоди, но явно тук няма толкова хубав и практичен или поне аз не съм попаднала на такъв.

Ако някоя мама има идея, моля, изпратете линк.

# 86
  • Мнения: 920
Инче,за ВИП родилната не искам да си спомням,помниш ли как ми прилоша като бяхме на отворените врати, ужас направо  newsm11
bebo4ka и аз му хвърлих едно очена сайта, благодаря ти, че го сподели с нас! love001
Пуки, аз гладам за кошница т.е. столче за кола за новородено, ще ти пиша на лични ако си харесам нещо, може ли! Дано не те притеснявам! Благодаря ти за отзивчивостта!  newsm51
М даа този сайт не е лош, има разни нещица на нелоши цени Wink
И аз мисля да съм в обща стая, не ми се ходи у ВИП-а, там е много тъпо, аз като бях в Тина Киркова бях във ВИП-а един ден и подивях от тъпотия, после се изместих в нормална стая. А и като ми е за първи път няма да ми е комфортно да съм сама, аз също ще раждам в Шейново, така че наистина може да се засечем Party Wink

# 87
  • Мнения: 498
trixy, как да не помня, ти щеше да се свлечеш на земята тогава.

Пуксooooh! това е гадост с лигнина, ама щом трябва ще го стискаме с крачища кикики

# 88
  • София
  • Мнения: 368
Срам, срам  Embarassed Embarassed Embarassed

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 576
trixy, как да не помня, ти щеше да се свлечеш на земята тогава.

Пуксooooh! това е гадост с лигнина, ама щом трябва ще го стискаме с крачища кикики

Като родиш, такива работи въобще няма да  ти правят впечатление. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт