В услуга на Милото

  • 36 156
  • 401
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 984
Бу, мила, аз съм начинаеща, но бързо се уча, та искам да ти споделя ето тази екстра от нашия семеен живот. В мига, в който я изпълних на орнаментния кол на дърворезбованата ни спалня от Майка Му, то /Милото/ остана без дъх...и слава Богу.

В краен случай може и това, но пък ще ти трябва стълбата на съседа. Embarassed

Само внимавай с  детето, че лесно се учат и те като мен от гледане. Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 22:29 от Мишона

# 331
  • Мнения: 2 386
Бу, поднеси му моето сърце, тъй като Милото не можа да ми прости ужасната постъпка, за която ви разказах, въпреки всички положени от мен усилия* и сега съм никому ненужна вещ. Но аз го разбирам..Нека поне част от мен донесе чужда наслада, хлип..  Praynig


* Част от тях : Старателно измих страничните огледала на колата му с пряснопроляните си сълзи, подредих колекцията му от Плейбой под ъгъл 12 градуса (нали това му е любомото число, малко зор видях, но пък всичко в услуга на Милото е песен).. Като казах песен, инсталирах радиопредавателче в банята, което ръкопляска и пее на Милото всеки път, когато се изходи или си измие зъбките, милият ми той! Почерпвайки идеи от моята посестрима по-горе, пуснах рибки в тоалетното казанче, направено от прозрачен плексиглас и сега Милото си лови рибка, докато а*а.. Ама пак ми се сърди..

# 332
  • Мнения: 742
Ева, най-важното сега е да не падаш духом. Ние сме с теб, не се предавай. Бори се за своето Мило!
Сега, откак Дон Философио се прибра при Василиса(гълъбчетата ми те), имам малко свободно време и ще го посветя на това да търся начин да ти помогна. Радиопредавателчето е дилетантска работа, ако искаш, вземи от Справки телефона на Хора на Софийските Момчета и уговори с тях лек и свеж репертоар,  който да изпълняват всеки ден в определен час под прозореца ви(12 по обед е добре, нали 12 е любимото му число).  Иди на гледачка, да видиш дали някоя завистница-феминистка не ти е направила магия, пу-пу! Ако гледачката е и вещица, най-добре, да може да ти забърка любовно биле, което да дава на Милото тайно. У дома има много мухи, ще се пробвам да ги заговоря- все някоя ще знае испански, та ще я помоля за малко екстремент, испанската муха била много силен афрозодиак. Не знам какво е общото между испанците, мухите и африканския зодиак, но сигурно е важно, та се надявам да ти помогне.

Убедена съм, че и други ще се включат с помощ. Нали затова сме хора, да си помагаме.

# 333
  • София
  • Мнения: 3 099
Каквото и да направите, никоя не е достойна за Моя Син!
Чета ви, чета ви и това не се променя! Дерзайте!  Mr. Green

# 334
  • Мнения: 11 339
Moмичета давайте акъл! Praynig
Милото иска да се направя на постелка за неговите тренировки, обаче няма как да махна една специална издатина по тялото си. Приемам всякакви предложения, които ще улеснят задачата ми.

# 335
  • София
  • Мнения: 1 176
Милото иска да се направя на постелка за неговите тренировки, обаче няма как да махна една специална издатина по тялото си.
Нищо няма да се налага да махаш, това пак заради милото, не че нещо.
Болката, която милото ще ти причини ще направи тези участъци устойчиви по време на тренировката.
Не забравяй, че милото те иска непоклатима  ... само докато тренира.
После поклащането е задължително, знаеш.
Успех.  Grinning

# 336
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 419
 Вечерница, ако тренира вкъщи, просто с една резачка изрязваш една дупка с формата на издатината, да стане като капак и просто махаш капака и лягаш с издатината в дупката  Peace Междувременно можеш да използваш капака за маса като му отрежеш заоблената част за масичка на която да сервираш на Милото водичка докто тренира разположил се удобно върху теб  Grinning
 Естествено не бива да забравяш да резбоваш масичката, изобразявайки например пози от кама-сутра използвайки само собствените си нокти, за да изразиш любовта си към Милото.

Ева, мисля, че Ели ти е дала чудесни и практични съвети, които ще ти свършат работа  Peace

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 21:48 от Не съм

# 337
  • Мнения: 984
... обаче няма как да махна една специална издатина по тялото си. ...
Извинете, но само една "специална издатина" ли имате? ooooh! Четох в едно научно списание, "Космо" се казваше Flutter, че всъщност издатините трябва да са няколко. И ако не са - трябва корекция - незабавна и тотална. Thinking

Ивонске, който каквото най-мрази, то му идва на главата! Laughing Wink

# 338
  • Мнения: 11 339
... обаче няма как да махна една специална издатина по тялото си. ...
Извинете, но само една "специална издатина" ли имате? ooooh! Четох в едно научно списание, "Космо" се казваше Flutter, че всъщност издатините трябва да са няколко. И ако не са - трябва корекция - незабавна и тотална. Thinking


Тя тази издатина ще изчезне след 5 седмици, ами дотогава? Joy

# 339
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
До тогава предлагам следното: Отиваш в магазин за строителни материали и купуваш изолационна вата. Напластяваш, колкото е нужно и издълбаваш дупка, достатъчна да побере издатината. Това е решението. Тези 5 седмици ще се задоволи да тренира върху гърба ти.

ПП. Освен дупка за издатината, ще ти трябва и дупка за шнорхел. Ще се потрудиш, но пък защо не, след като ще видиш блясъка в очите на милото. Когато се обърнеш, де.

# 340
  • Мнения: 2 386
Гълтах мухи, ходих на врачки, пях, свирих - стана работата, Милото се отсърди. Смятам, че е заради последната дейност, утре ще разкажа с подробности. Из-вин-е-т-е- м-е за нак-ъ-с-ан-ия по-че-рк.  Laughing

# 341
  • Мнения: 2 018

Как ще го целуваш после!  Joy Joy
Разтревожих се за Милото ти!  Hug

# 342
  • Мнения: 413
Скачам от ръба на килима Wink Всъщност за голямата си любов съм правила толкова луди неща, но вече оценявам какво прявят за мен, а не се втурвам както преди. Разумът вече е над чувствата.

# 343
  • Мнения: 742
Само да се оплача - днес съм с насинено око...Какво се случи ли?

Снощи си говорим със съседката през терасата и разговора се завъртя около нашите Мили, естествено, та тя ми сподели, така по женски, че на нейното мило топките му били горещи. Тоооопли, парят, както би казал някой геврекчия на плажа, макар да не знам дали геврекчиите имат горещи топки, но най-вероятно имат, все пак тия гевреци докато се пекат сигурно им е горещо, на геврекчиите имам предвид. Но се отплеснах, извинете.   Много интересно ми стана, аз не бях обръщала внимание на температурата на топките на Милото. Той тъкмо беше полегнал на дивана и аз отидох и го хванах за тях. Странна работа, неговите не пареха. "Абе Мило, викам, твоите топки защо не са горещи като на съседа?" Че като рипна тоя ми ти мъж, без да иска ме бутна и аз паднах, няколко пъти. Не разбрах какво стана, но повече няма да правя така, в смисъл, да го хващам изневиделица за топките, ще вземе да се сецне ако така подскача. Като планинска коза. Опасна работа.

# 344
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 287
СТРАХОТНИ СТЕ!!!! ВСЕ ПОВЕЧЕ СЕ ОБЕЖДАВАМ,ЧЕ НИЕ ЖЕНИТЕ ИМАМЕ ОГРОМНО ЧУВСТВО ЗА ХУМОР!!!!!!
Заболя ме корема от смях от вашите изказвания,съвети и случки. smile3503
ellyst невероятна си,както и всички останали момичета!!!! smile3521
П.П. ellyst ,чак сега видях перото ти на аватара,което обяснява интересните ти "съвети"

Общи условия

Активация на акаунт