Помагат ли...вибриращи колани за отслабване?

  • 67 230
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз имам от 2 месеца.Но не го ползвам постоянно...за ефект не мога да говоря.Майка ми ми го подариза Коледа.Със приставка за сауна ефект.Общо,с доставка -София-Пловдив-струва 166лв.Това е за колана,приставката за са сауна ефект и доставаката.
Seven Omnipotense имам.

п.п междудругото го продавам,ако някой се интересува да пише на лични   Flutter

# 16
Колко го продаваш?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Мисля 130 да го давам.Със сауната,естествено.Пак повтарям-не е ползван.Пиши на лични. Peace

# 18
  • Мнения: 123
  newsm12  И аз си купих  с голям кеф seven onimpotens преди един месец, но да си призная от 3 пъти не съм го пускала повече, не ми понася чувството.Готова съм да направя всичките коремни преси на света, но не и да понеса това чудо на техниката, не е за мен.
Помежду другото, ако някой е решил да го купува, може да ми пише на лс, бих му го продала.

# 19
  • Мнения: 4 678
Момичета...колко струва този колан...нов Peace

# 20
  • Мнения: 0
Аз тази седмица чакам да ми доставят от тези колани, които се водят вибромасажор, всъщност ето този . За него съм убедена, че има ефект, понеже преди 2 год съм го ползвала всеки ден във фитнеса и бях удивена от резултатите, но пак повтарям, че не съм прекъсвала ползването му, затова реших да си го взема и вкъщи. А за тези, които ги рекламират за по 100 лв. аз лично мисля, че няма ефект и не бих си взела, ама все пак няма как да бъда убедена, казвам само за вибромасажора, който съм ползвала  Hug

# 21
  • Мнения: 197
izkusitelka, от къде го взе и какви пари е?

# 22
  • Мнения: 0
izkusitelka, от къде го взе и какви пари е?

 Поръчах си го от магазин на Спорт Депот, понеже и велоергометъра ми е от тях и съм доволна, направо ми ги доставят до нас (срещу допълнително заплащане), но аз съм от малък град и тук нямаме спортни магазини, така че от Хасковския им магазин. Иначе е 399.00 лв. Скъпичко е, но поне е изпитан върху мен и затова се навих. Може да разгледаш тук http://www.sportdepot.bg/products/fitness

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Момичета...колко струва този колан...нов Peace
Поци,с доставката и приставката за сауна ефект е 166лв Peace

# 24
  • Мнения: 4 678
Момичета...колко струва този колан...нов Peace
Поци,с доставката и приставката за сауна ефект е 166лв Peace
..Ееее..едно вело да бяхте взели да връткате...щеше да има по-голям ефект Grinning

# 25
Този колан Seven omnipotence си го взех и вече го ползвам 1месец като всяка вечер си го слагам поне 30мин но ефекта е 000000000000000000000000000.Така че не си го купуваите

# 26
  • Мнения: 1 817
Аз пък имам най-обикновен немски колан и според мен има ефект!  Peace Е, не прави плочки за седмица, но имам мускулна треска след всяка серия с него!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт