Бъдещи и настоящи мами от общ. Несебър

  • 43 710
  • 581
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 221
Изостана щото теб те няма Wink Laughing
Айде кога идвате  Rolling Eyes

искам да попитам,някой дали е запознат дали има частна детска кухна в сл.бряг?
то държавна няма, ти частна искаш hahaha

Ей ме на  Mr. Green тук съм вече  newsm03

За сега се очертава към средата на май да сме на линия  sun

Как е на там времето - сигурно се припичате вече  newsm08

# 526
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пусти бриз ...... аз още зимните якета не съм прибрала  Whistling
Ама като гледам, ти тъкмо за препичането ще дойдеш Laughing

# 527
  • Мнения: 221
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ, МОМИЧЕТА  Hug
Желая на всички много здраве и сбъднати мечти Grinning Grinning Grinning

Ама къде се губите всички  newsm78 Хайде бързо на отчет - кой къде и как  бе през зимата   Mr. Green
И да сме по-сериозни това лято, че откога се каним да се съберем на по кафенце  Flutter


А сега да ви почерпя за здравето на малката ми принцеса - днес има рожден ден
party023 nbirthday

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Здравейте!

По стечение на обстоятелствата аз и моето 9-месечно момченце ще прекараме следващите няколко месеца в Слънчев Бряг... Разхождаме се почти всеки ден и много ще се радваме, ако някой има желание да се присъедини към нас:)

# 529
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Hug нас може да ни намериш на прощадката при Фок-са (м-у Чайка и Гларус) сутрин към 10ч. и следобяд след 16ч.

# 530
  • Пловдив
  • Мнения: 41
 Hug Още в понеделник ще ви потърсим Simple Smile

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 41
ViFresh , в понеделник не успях да намеря мястото на срещата и накрая поседях на пейките пред Гларус  Blush, а след това времето се развали и отложихме дългите разходки (ние сме до Хелена и последните дни само наблизо се разхождаме) .. Сега две седмици няма да сме тук, но когато се върнем, ще направя втори опит да ви намерим Simple Smile...тъкмо тогава ще е вече по-приятно времето за разходки..надявам се. Sunglasses

# 532
  • Мнения: 221
ViFresh , в понеделник не успях да намеря мястото на срещата и накрая поседях на пейките пред Гларус  Blush, а след това времето се развали и отложихме дългите разходки (ние сме до Хелена и последните дни само наблизо се разхождаме) .. Сега две седмици няма да сме тук, но когато се върнем, ще направя втори опит да ви намерим Simple Smile...тъкмо тогава ще е вече по-приятно времето за разходки..надявам се. Sunglasses

То, горе-долу и ние тогава ще сме си там  newsm44

При нас що дъжд се изваляяяя   umbrella може и по вода да се придвижим към вас smile3549   Joy Joy Joy

# 533
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
аЙДЕЕЕЕ надувайте поясите и лодките  Hug
Тотси къде сте по-точно, че то това си е моят раьон Mr. Green, а ти е трябвало да продължиш още малко надолу (200-300м)

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Ориентацията определено не ми е силната страна  Blush
Ние сме точно срещу Хелена... във вилна зона "Зора"... наблизо ли сме? Дано до края на сезона се открием  Laughing Hug

# 535
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
е то вилна зона Зора е обширно като понятие  Wink

# 536
  • Мнения: 193


искам да попитам,някой дали е запознат дали има частна детска кухна в сл.бряг?
то държавна няма, ти частна искаш hahaha

точно това питам,понеже държавна едва ли има,но частниците прават всечко за пари!

# 537
  • Мнения: 221


искам да попитам,някой дали е запознат дали има частна детска кухна в сл.бряг?
то държавна няма, ти частна искаш hahaha

точно това питам,понеже държавна едва ли има,но частниците прават всечко за пари!

Ако не ти е далеч и те устройва - в детската градина в Свети Влас знам, че със сигурност има. Не сме взимали и не знам как е като качество  Peace

# 538
  • В.Търново
  • Мнения: 80
Здравейте,мамчета!Планираме почивка в несебър и сме се спрели на хотел Далиа-моля да ми кажете дали е на удобно местоположение-в близост до забележителности и т.н...Още повече ще се радвам ако някой успее да сподели мнение и впечатления относно чистота и обслужване.

# 539
  • Мнения: 951
Здравейте момичета!
Четох, четох и накрая така и не разбрах, има ли или няма хубава частна млечна кухня в Слънчев Бряг , Влас или Несебър...Разбрах, че във Влас има ДГ и към нея кухня, ама някой ще ми дава ли храна от там?

Също така ме интересува дали има добър педиатър, към когото да се прехвърля за 3 месеца, знам, че законово това може да стане, само че никой лекар не го иска, закото е по- удобро да те бръснат по 30лв за преглед и да ти изписват АБ, отколкото всеки ден да му идваш , а той да трябва да се занимава със ЗК след това...
VIFRESH Здравей,Хубава ли е площадката между Чайка и Гларус? Какво има там? Става ли за едногодишни и прохождащи? Има ли хубаво кафе или е само площадка?
P.S.  НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ДА ОПИТАМ ОТ ТОРТИЧКИТЕ НА ВИКТОРИЯ МММ

Общи условия

Активация на акаунт