А КАК СЕ СПРАВЯМЕ СЪС СВЕКЪРВИТЕ

  • 1 732
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
И аз да кажа:

Моята свекърва много ни подмяташе някакви такива теми, че много й се гледало бебе, докато не й казах да помоли мъжа си (свекър ми) да й направи едно.

Това беше преди да забременея и да го изгубя.

Сега, 10 месеца след мисед-а, нищо не говори по тази тема, само веднъж спомена, че и тя като се омъжвала, е била с диагноза, че не може да има деца, а после има 2. Гледа ме, обаче, с едно такова състрадание, че направо ме вбесява, предпочитам да коментира. А ние и живеем в една къща, макар и на различни етажи и може би аз се побърквам, ама все ми се струва, че ме гледа и се опитва да отгатне дали има нещо вече....

# 16
При нас, пък, ситуацията е обратната. Въпреки, че имаме проблем, аз съм убедена, че когато му дойде времето ще имаме дете, а даже и да нямаме можем да си осиновим и се старая да не се тормозя до колкото мога. Свекърва ми и свекър ми са много тактични и нямам оплаквания. Тя се държи открито с мен и споделя много от проблемите си. В тази връзка знам, че разни нейни "приятели и познати" често я тормозят с въпроси кога ще става баба, пък тя хич не може да поставя хората на мястото им. Така, че май по-често аз я успокоявам на тема "да не ти пука от хорската злоба", от колкото тя мен.

Общи условия

Активация на акаунт