СПАМО-ЧАТ- тук?

  • 3 537
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 311
Гласувах с Не. "Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?" ми е безинтересн и не ч чета, докато идеята на "Ти какво сготви? Снимай, покажи!" е чудесна. Предпочитам 2 отделни теми, отколкото да се обединяват двете. Peace

А и щом се трият - с двете ръце НЕ

# 17
  • София
  • Мнения: 3 816
Гласувах с Не. "Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?" ми е безинтересн и не ч чета, докато идеята на "Ти какво сготви? Снимай, покажи!" е чудесна. Предпочитам 2 отделни теми, отколкото да се обединяват двете. Peace

 Peace


За двете теми още в началото на ".....Снимай и покажи"... имаше спорове и все пак остана. Имайки предвид, че спама може да е по-малко, темата си е чудна. "Кой какво сервира...." ми прилича на телефонен указател с това сухо изброяване, или пък обява в стил "Ще вечерям в свеки", "Ще поръчаме китайско"...........

 Peace Напълно съм съгласна и с двете мнения.

# 18
  • Мнения: 6 017
Лавче ти говори ли с татти за да пуснеш тая анкета.За нашият спам,Тополинка първо беше говорила с тати и тогава се пусна анкета.А не първо анкета.
Не съм говорила Slav4e_Av4e, а и не знаех, че трябва. Другият път ще се консултирам с теб първо, за да знам какво трябва да направя за да пусна анкета или тема.
Не е казано, че трябва да прекарваш цял ден във форума, за да пишеш в Спамо-Чат. Аз не виждам някои от тук- готварския, да прекарва толкова много време.
И мисля, че дори и останалите теми в които се моли за съвет, не се посещават, а се пита винаги дори и за най- елементарното нещо...подкрепено с тема.

# 19
# 20
  • Мнения: 1 176
И тук ще има големи дебати.Аз съм против.Не ми допада и идеята двете спорни теми да се обединяват.Още по-малко ми харесва да се превърнат в спамо-чат.По-скоро трябва да се вкарат в някакви рамки,защото замисълът и на двете е отличен,обаче и двете теми прекалено много се разводняват от излишни писания."Кой какво сервира вчера,кой какво ще готви днес?" е скучна като указател,не става за четене,обаче е много полезна като справочник,който може да те подсети за някоя гозба,когато се чудиш какво да сготвиш.Те и имениците са скучни,но при избора на име понякога са безценни.Ще бъде идеално,ако само се изброяват отделните ястия като меню и да се дават пояснения,само когато  е наложително.Ако някой е решил вече какво да готви,обаче има притеснения или въпроси,може да се консултира в тази тема,за да не пуска нова.Винаги има отзивчиви момичета.И на мене не ми се чете кой ще е на китайско,кой на гости,кой у свеки,кой на лунна диета.Тук пишат много потребителки,и добри,и не толкова добри кулинарки.Докато "Ти какво сготви?Снимай,покажи!" вече си е висш пилотаж.Там нещата са по-прецизни и така би трябвало.Естетически поднесена снимка с рецепта или линк към нея е просто наслада за сетивата.Стимулиращо е някакси.Там не пишат много момичета засега,но постепенно ще се престрашат и други.Следя темата от началото,замисълът й е супер,но...прекалено много се "говори" напоследък.
Така че,според мен и двете теми сами по себе си са чудесни,стига да не се разводняват.Целта на всяка една от тях е различна и ще е неудачно да се обединят.И в двете теми има бъдеще,само трябва да се се поставят някои ограничения.Но тук имат думата модераторите.
Всъщност,LOVE,твоята идея е да се обединят двете теми и да се превърнат в спамо-чат или освен тези две теми да се направи и друга като спамо-чат?

# 21
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Категорично съм против, чатчетата и спамовете в клюкарника.
Самото заглавие на темата тук, изглежда като кръпка. Ми тогава да се пуснат чат темички при майки, кърмачки, захранващи....  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 22
  • Мнения: 4 435
Лавче ти говори ли с татти за да пуснеш тая анкета.За нашият спам,Тополинка първо беше говорила с тати и тогава се пусна анкета.А не първо анкета.
Не съм говорила Slav4e_Av4e, а и не знаех, че трябва. Другият път ще се консултирам с теб първо, за да знам какво трябва да направя за да пусна анкета или тема.
Не е казано, че трябва да прекарваш цял ден във форума, за да пишеш в Спамо-Чат. Аз не виждам някои от тук- готварския, да прекарва толкова много време.
И мисля, че дори и останалите теми в които се моли за съвет, не се посещават, а се пита винаги дори и за най- елементарното нещо...подкрепено с тема.


Не съм  ти го казала с лошо чуство,а просто за да не ти се направи забележка.

# 23
  • Мнения: 774
Докато "Ти какво сготви?Снимай,покажи!" вече си е висш пилотаж.Там нещата са по-прецизни и така би трябвало.Естетически поднесена снимка с рецепта или линк към нея е просто наслада за сетивата.Стимулиращо е някакси.Там не пишат много момичета засега,но постепенно ще се престрашат и други.Следя темата от началото,замисълът й е супер,но...прекалено много се "говори" напоследък.

Гласувах с ''не''. ''Ти какво сготви? Снимай, покажи!'' за мен си е перфектната тема, дори и така ''изродила се''. На мен ми действа много зареждащо и когато не ми се готви хвърлям едно око там. Даже и хората около мен виждат нейното влияние.  bowuu

Много ми харесва, че винаги има рецептата, по която е направена снимката и почти никога няма нужда да питаш ''как''.

Евала на момичетата, които пишат там! И за гостбите, които готвят и  за това, че са винаги отзивчиви и изчерпателни, когато имаш въпроси.



# 24
  • Мнения: 4 447
Ммммдааа, спама ще завладее света.  Twisted Evil

За  Peace

# 25
  • под тепетата
  • Мнения: 9 315
Не! Stop

# 26
  • Мнения: 6 017


Не съм  ти го казала с лошо чуство,а просто за да не ти се направи забележка.
Не прозвуча така.
[/left]
Всъщност,LOVE,твоята идея е да се обединят двете теми и да се превърнат в спамо-чат или освен тези две теми да се направи и друга като спамо-чат?
Идеята  ми е да има Спамо- чат в които да пишат какво са готвили и да показват снимки, ако имат желание и имат такива. Да се затрият тези две теми просто и да стане една, в която да се пише и да се задават въпроси, вместо да се пуска цяла тема за това.

# 27
  • Мнения: 3 988
Против съм!   Naughty

Не искам да се обединяват темите. Който иска да чати, да заминава с Клюкарника, нали това е целта на форума.
И без друго хубавата тема "Снимай и покажи" се превръща в чат от време на време.  ooooh!

"Снимай и покажи" е добър източник на идеи. Лично аз се запалих да готвя от тази тема, а всеки, който ме познава, знае, че не съм фен на бялата престилка.
Но като гледаш снимки и ти текат лигите, питаш за рецептата и се вихриш из кухнята после.  chef

"Сервирането вчера и днес" е много хубава идея, но на практика скучна. Както беше написал някой, прилича на "Малки обяви".


Анкетата:
81% против, 19% за

# 28
  • Мнения: 11 747
Гласувах 'за', макар че не съм сигурна  Thinking Просто няколко теми вече са заприличали на Спамо-чат, та си помислих за миг, че ако има такава отделна тема, то другите ще олекнат  newsm78  Според мен честитененто на рожденни дни няма място по темите из целия форум, но е някак грубо да прескочиш, като всички други са го направили. Много страници се навъртат така, много се разпилява ценното инфо и ... не знам.  Thinking

# 29
  • Мнения: 3 988
Според мен честитененто на рожденни дни няма място по темите из целия форум, но е някак грубо да прескочиш, като всички други са го направили. Много страници се навъртат така, много се разпилява ценното инфо и ... не знам.  Thinking

И според мен. Но това е отдавнашна практика във всички форуми и теми и няма да престане с една нова спам-тема в Готварския. Не мислиш ли?

Освен това (че спама в темите няма да намалее), ще трябва да се чете още една тема (новата спамерска), за да търсиш съвет как да направиш еди-какво-си или да питаш еди-кой-си как е приготвил не-'нам-какво-си.

Както и да е...

Общи условия

Активация на акаунт