Козметични продукти с пилинг ефект

  • 52 179
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  bouquet Ефективен домашен пилинг, от 100% естествени съставки, при това с щадящ ефект.
Поставяте  една супена лъжица оризово брашно в копринена кесия за баня, намокряте я и нежно обтривате лицето. За предпочитане е да се прави вечер, за да "почине" лицето през нощта, да се възстанови от процедурата и да не е изложено на агресията на слънчевата светлина.
Коприната трябва да е 100% естествена, а оризово брашно - или го купувате от диетичните магазини, или си го правите сами в чопъра Peace
   П.П. Бях прочела, че лицата на японките са толкова мраморни, тъй като винаги се миели с това Peace

# 271
Здравейте, работя в аптека като консултант на козметика. При нас има много такива продукти, най-доброто което в момента се предлага в аптеките е една нова марка FILORGA. Предлагат пилинг за домашна употреба с 36% киселини, много е щадящ и е много ефикасен. С една кутия се правят 3 процедури, още на първата има страхотен ефект, видях го на една наша клиентка, която дойде лично да благодари, че сме й го препоръчали и каза че е изключително доволна от резултата. Малко е скъпичък, но който може да си го позволи, ще остане много доволен.

# 272
Ако ще вярваш на нета - не ни питай нас  Laughing
от опит ти казвам, че бели и че е сравнително добър продукт, силен е, има ефект!
Преди бях споменала за един комплект за домашно дермаабразио на Филорга - тази козметика вече се продава в една аптека на Витошка, ако проявиш интерес - ще ти обясня къде - може да идеш да разучиш.
Това наистина е най-доброто, вече видях ефекта му върху наши клиенти, толкова години работя като консултант в аптека и толкова добри резултати не бях виждала.

# 273
  • Мнения: 60
хелоууу, първо и тук да ви почерпя, че синковецът днес стана на Еднаааа годинкаааа  Crazy

тъй...

katq stan4eva , какво значи "страхотен ефект" и какъв е бил точно проблемът на доволната клиентка?
и колко скъпичък е този продукт?

  bouquet

# 274
# 275
  • Мнения: 1 629
Мен ме притеснява друго - че съдържа 36% киселини. Много ми се вижда Thinking

# 276
  • Мнения: 7 947
Е говорим за пилинг, не за ексфолиант все пак  Wink

# 277
  • Мнения: 239
140 лв за пилигн?  Shocked Че то по добре за тия пари да идеш на козметик

# 278
  • Мнения: 776
Да, наистина не е лош пилингът на FILORGA - не мога да се ориентирам от статията на мен кой ми правиха Blush, всеки случай беше за професионална ( червена кутия, май Laughing Crazy ), а не домашна употреба Peace и, ако не се лъжа, доста по-малко от 36 %. Мисълта ми е, че за половината пари на този за домашна употреба, може човек да иде в дерматологичен/козметичен център и да се довери на професионалист. Аз в домашни условия с такъв висок процент, не бих рискувала Mr. Green

# 279
  • Мнения: 1 629
Аз в домашни условия с такъв висок процент, не бих рискувала Mr. Green

Мен ме притеснява друго - че съдържа 36% киселини. Много ми се вижда Thinking

и аз това казвам Peace

Разбрах, че на Лиерак имало някакви пилинг кремчета  newsm78 Но не съм ги разглеждала още.

# 280
  • Мнения: 7 947
Нека да уточним кой какво търси, кремчета с пилинг ефект и малко съдържание на киселина е едно, съвсем друго е домашен пилинг, трето е пилинг в козметичен център  Wink
Първо в козметичен център цената е далеч над 150лв. Правят се поне 2-3 процедури, всяка от които има подготовка - почистване, подготвящи кремчета, след това процедурата, след това възстановяващи кремчета. Не се подвеждайте от цена примерно 80лв процедурата, защото като отидете - ще трябва да се изръсите с поне още двойно. Като цяло една такава серия пилинг излиза около 500 лв.
Домашния пилинг се контролила от самите нас, което в салон няма как да стане. Най-малкото ако се попадне на некомпетентен козметик - има доста странични ефекти и нежелани реакции, които не бива да бъдат пренебрегвани. Разбира се, вкъщи също може да се получи подобен проблем, това си е риск, но пък човек ако усети, че е прекалил и кожата му е в повече от необходимото "изгорена" - просто спира да се маже. Не казвам, че в дом.условия е по-добре, просто споделям и за двата случая.
Кремчетата с лек пилинг ефект, ексфолиантите, скрабовете - те имат много по-леко действие и често се използват ежедневно.
Просто всеки трябва да прецени от какво има нужда.

# 281
  • Мнения: 133
lenny_pld пилинга с ориза звучи много добре.  Simple Smile Пробвала ли си го и какъв е ефекта?
А пък ако знаеш и други такива методи на разкрасяване, заповядай в нашата тема красота от цял свят, това за японският пилинг, все още го няма там. Всъщност заповядайте всички, които знаете интернационални рецепти за красота. Peace

Ето линк към другата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382293.0

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 12:06 от Морска пяна

# 282
  • Мнения: 207
Записвам се Simple Smile

# 283
Здравейте,
Купих си Airol. Може ли някой да ми каже колко пъти на ден да го мажа и сутрин или вечер?

# 284
  • Мнения: 383
polinita, би ли споделила къде е този грим за 5 лв?

Общи условия

Активация на акаунт