Две годинки кърмене :)

  • 2 474
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 246
  Адашке благодаря много за похвалата, но лично аз се възхищавам на теб как се справяш с малките и с кърменето  Simple Smile. Аз определено се лутах повече и притеснявах много повече и съответно имах повече проблеми в сравнение с теб. Винаги съм ти се възхищавала колко си спокойна и уверена в себе си и особено как се справи със стачката преди месец     bouquet

# 46
  • Мнения: 3 638
  Адашке благодаря много за похвалата, но лично аз се възхищавам на теб как се справяш с малките и с кърменето  Simple Smile. Аз определено се лутах повече и притеснявах много повече и съответно имах повече проблеми в сравнение с теб. Винаги съм ти се възхищавала колко си спокойна и уверена в себе си и особено как се справи със стачката преди месец     bouquet
Ех, сигурно е от ЕГН-то  Wink Ти като станеш на моите години ще имаш 2 вече отгледани госпожици, а аз тепърва с бебета се занимавам Simple Smile А по твое време е нямало и кой да ти дава толкова хубави съвети за кърменето на близнаци във форума  Naughty

# 47
  • Мнения: 387
AILA...  bouquet поадравления и от мен, много не ми остава време да ви чета и да пиша при вас,но съветите ви наистина са невероятни...имам две разнояйчни близначки и все още се кърмим и ние ,докога... newsm78  .времето ще покаже  Peace

# 48
  • Мнения: 1 947
   Искам и аз близначета, пък!
   Да са ви живи и много здрави Ваня и Ники! 
   Нали са наборчета на моята маймуна, всичко знам за вас и винаги много съм ви се радвала. Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 12 246
  Анна мерси, честити ви две годинки и на вас   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт