67 извънкласни занимания в САЩ

  • 13 507
  • 306
  •   1
Отговори
# 225
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Да е жива и здрава Лъчи! Настроението й цяла година да е като името й!

Ох, Мариана, каква е спортистка!

Агентче, и ти ли си ч.р.д. днес? Наздраве, бъди все така загадъчна и неустоима! За роклята гласувам без шал.


# 226
  • Мнения: 3 367
Ирка,да ви е здраво детето!
*
според моите документи тук Провокаторите нямат рд,но знае ли човек,агентска му работа
*
отдавна се каня да споделя какво закусват понякога с огромна радост децата на работещата майка-к.... у нас
http://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/yhst-33624177073315_2012_255532646
(или по-чип вариянт на местната марка,каквото има на сейл)

# 227
  • Мнения: 3 988
личи си германското влияние  Grinning. Не съм срещнала един образован германец дето да е фен на МС  Simple Smile

Biz, вземи си думите назад,  Crossing Arms защото (1) не съм германка, (2) недолюбвам МС още времето на Уиндоус 3.11, който се инсталираше от 16 дискетки, демек години, преди да си помисля, за емиграция в Германия, (3) хич не харесвам идеята немците да са ми повлияяли в нещо,  Whistling, (4) недолюбването на МС е транснационално сред интелигентните хора  Mr. Green

Мъжа ми току-що пусна YouFM (едно немско радио) за сутрешно събуждане.  Joy


Ирка, честит ви празник!   bouquet


Само аз ли не съм гледала откриването на Олимпиадата?  newsm78

# 228
  • Мнения: 2 381
 Laughing Провокаторката да вземе да почерпи отново. На 26 става Simple Smile
.....
и да изклюкаря Кюбит - имаме си ново кулинарно попълнение дами Simple Smile

# 229
  • Мнения: 2 255
Агентката, наздраве и за твое здраве!!!    bouquet

# 230
  • Мнения: 2 257
Хич не внимавате значи. Laughing АгПр има РД през май, честитихме и вече. Но може пак, то няма лошо. Simple Smile

Много здраве и усмихнати дни на дъщеря ти, ирка!

мишолина, видях я сега твоята красавица - кукла, ха дано я гледаме в Уимбълдън след време.

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 20:41 от Джи

# 231
  • Мнения: 948
Тъй, тъй, друг агент има РД днес  Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=11020

# 232
  • Мнения: 558
Такааа, снощи ви четох, четох... Видях и интригата дет' бяхте заформили. Накрая от много взиране в монитора ме заболя главата и каквото исках да кажа го забравих. Явно аз не чувам петела, ама така и не мога да разбера защо се самоизключват някои хора... аз лично форумстването не го взимам чак толкоз на сериозно. Помня, че Лана пишеше, после защо се разсърди изведнъж не разбрах... И КТВ никаква не се обажда... Надявам се, не са се обидили на някой, ами просто не им се занимава с форумстване.

Май в университетите трябва да има нов раздел в психологията посветен на интернет общуването като се замисля.

Аз като не пиша- обикновено нямам какво да кажа. Някои теми или мнения се е случвало леко да ме издразват, но не си ги слагам на сърце чак толкоз. Най- ми е полезно да закачам по нещо интересно от "старите пушки" във форума и в Америка по теми, които са ми терра инкогнита, до такава степен, че дори незнам, че не ги знам, ако мога така да се изразя... имало е и случаи (мерси Зора и Тандури!), когато съм получавала важна помощ точно навреме- пак оттука.

Шарени са ми хората, които пишат в американското подфорумче и всеки ми е интересен по своему, с това което показва... та... предлагам без да е нужно самоопределяне на насочеността всеки да си пише каквото иска, както досега... пък и нали се отделихме по държави, за да си спамим на воля?

Отново направих дълго и нищо-не-значещо изкаване, ама здраве да е, исках и аз да кажа нещо! Wink

Ирка, честит рожден ден на сладката Лъчи от нас!!!!   bouquet

# 233
  • Мнения: 1 147
Шмаизвинявъти, обаче Агентката е родена на 6-ти май.

Софко     bouquet

Кажи сега, как се чувстваш? Име измислихте ли?

Весел уикенд, момичета.

Оказа се, че имам две копия на The Baby Book на Sears. Ако някой я иска, да каже, ще му я пратя.

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 20:20 от Зора

# 234
  • Мнения: 1 800
мишолина, снощи по нощите гледах Мариана- сладка, малка, тенесистка Heart Eyes
Подготвяй я за Уимбълдън Hug

Софко, КТВ май е  Феята?
....
детето ми е още болно...

# 235
  • Мнения: 1 147
Иве, точно за теб си мислех. Какво му е на Шушулко, много време продължи...
Въпрос - откъде да намеря някакъв менюъл как да си суша косата...? Да има обем и леки завивки отдолу? Не ми се смей само. Laughing

# 236
  • Мнения: 7 837
Ирка, честит рожден ден на порасналата ти госпожица  Simple Smile

Много е сладка Мариана.  Simple Smile Самуил е подобна картинка, но с бейзболната бата.

# 237
  • Мнения: 558
Мммм, не е Феята. КТВ е с 3 деца, това го помня.
Феичке, извини ме ако бъркам? А, как всъщност ти беше ника, преди да се прекръстиш? Помнех до едно време. Нещо с име и фамилия май?

На въпросите: чувствам се чудесно и все гладно. В рокли изглеждам отвратително (имам 3 стърчащи точки отпред, познайте от какво).
Име засега съм измислила, както казах преди време, започва с В и завършва с Я, и много добре ми звучи. Но имам и резервен вариант.

Бенсън, само Т ли има Ей Джей-чето? Моя младеж вече 2 такива вирусни инфекцийки изкара, без никакви други екстри, за по 2-3 дни. Дано се оправя малкя красавец, вече...

Аз сега чакам да стане моя малчо, че едно гости с барбекю планирахме!!!!   chef...

# 238
  • Мнения: 1 147
Феята е Абаджиева.

Няколко процедурни въпроса.
Кога преминаха вашите деца от 5 на 4 хранения?
Поради каква причина моето дете предпочита купени, а не домашни пюрета. Плюе все едно цианкалий съм сложила вътре, ужас.

# 239
  • Мнения: 384
Бенс Hug Praynig, да оздравява по- бързо малкия синеочко.

Общи условия

Активация на акаунт