Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 17 270
  • 338
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 488
Pamsi, защо не се похвалиш и на нас! Това е страхтен резултат от лунуването - за 5 дни 5 кг!!!   bouquet Гледам аз... в лунната диета...  Laughing Браво!
А ако съдя от снимката, твойте килца не са много! Какви резултати гониш?  Hug

# 316
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Добро утро и от мен.   bouquet

И аз се престраших се да започна диетата.  Днес ми е първи ден от първата диета и си пожелавам много минуси в приятната ви компания. Примъъъъък....

 Hug

# 317
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Drunvala  благодаря  Hug
Ами искам да стана 54-55кг-аз по принцип толкова си поддържах,но за 2-3 месеца начих някой друг килограм с безразборно хранене  Sad
ПП  Арбанашка кокона  welcome успех

# 318
  • Мнения: 488
pamsi, успех!   bouquet
КоконаHug радвам се да те видя!  welcome Успех!   bouquet

# 319
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Drunvala благодаря   bouquet
На вас всички страхотни момичета също ви желая успех Hug

# 320
  • Мнения: 46
Привет и от мен момичета,
добре дошли на всички и много минуси пожелавам. Почти съм режимна(прегреших с 2 чаши бира Embarassed) тия два дни, които минаха, днес ми е белтъчен ден. Ще хапна ролца от раци за обяд и вечеря и краставица, а плода е ябълка.
Хубав ден на всички.

# 321
  • Мнения: 59
ДОБРО УТРО!

Кокона, Димитринка, добре дошли!  bouquet

Pamsi, страхотен резултат!

Lide, Drunvala, Junior, Stela, Боби, Kala  Hug

И аз вчера бях почти режимна. За вечеря хапнах повече П и смесих зеленчуци, но си беше нормално. Вчера в офиса имаше р.д. и какви ли вкуснотии нямаше наредени...аз само точех зъби.  ЕХ.....

Страхотен и режимен ден, момичета!    smile3525

# 322
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета! Hug


pamsi   smile3501 smile3501браво за страхотния резултат!

Арбанашка кокона , Димитринкаwelcome добре дошли и успех  newsm10

Drunvala  Hug мерси за кафето. Аз преди 3-4 месеца направих от осемседмичния режим само една седмица - е не съм вярвала, че може толкова да се зарадвам на една ябълка за закуска на петия ден/ или четвъртия беше newsm78Mr. Green

Боби, Hug щом довечера ще имаш излизане  гледай през деня да си на плодове и зеленчуци и няма да е проблем  Peace

Стела, Hug и аз съм днес на белтъчен ден, но ще ям пилешки дробчета и домати  Grinning

Кала Hug


Страхотен ден на всички! Hug

# 323
  • Мнения: 249
здравейте момичета Simple Smile
искам само да попитам всеки си избира кой вариант да спазва или първо се спазва 1 вариант и след това се редува
извинявам се ако съм досадила на някого
благодаря ви предварително

# 324
  • София
  • Мнения: 1 950
valen_tina   welcome и успех  newsm10 Ако избереш Диета № 1 , след нея следват № 2 и 3, а другите режими са си отделни и ако избереш някой от тях не е необходимо да започваш с диета1, но можеш да започнеш с нея, а да продължиш с някой от другите - вече избора си е твой. На мен лично диета 2 ми се вижда някакси сложна и си правя само първата Peace
Не се притеснявай да питаш - нали затова сме се събрали да си помагаме  Hug

# 325
  • Мнения: 46
Нямам търпение да се похваля сега се прибрахме с малкия и видях една роднина и тя каза, че не можала да ме познае приличала съм и на 12-то класничка Joy..че много съм се променила положително и съм си върнала формите от преди бремеността newsm68. Всъщност това не е съвсем така като се гледам аз в огледалото, но така ми стана хубаво на душичката....
Хубав ден ви желая и на всеки да направят подобен комплимени ....

# 326
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Много е хубаво когато получиш комплимент  Heart Eyes
Желая ви отслабващ ден Hug

# 327
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 257
Минавам само да си призная - днес не съм режимна - то за вечерта се знаеше, но и на обяд хапнах.
До утре съм се покрила от срам newsm43

# 328
  • София
  • Мнения: 1 950
Минавам само да си призная - днес не съм режимна - то за вечерта се знаеше, но и на обяд хапнах.
До утре съм се покрила от срам newsm43


И аз ще се скрия при теб  Embarassed Crazy Blush - една колежка черпи за имен ден и аз хапнах 3 бонбона  Crazy иначе другата почерпка би могла да мине за горе-доло позволена по време на диета , но бонбоните  ooooh!

Поне мисля, че вечерта ще съм стриктна newsm78, надявам се  Wink


Стела, Hug наистина е много приятно да ти направят комплимент, още повече когато е наистина така и другите също го забелязват  newsm68 newsm44 smile3501

Страхотен следобяд на всички! Hug

# 329
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Как сте страхотни Hug
Аз съм супер...хапвам режимно и не съм гладна.....засега Wink

Общи условия

Активация на акаунт