Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Аз пък имам жилище. Т.е. спестих. Щото не само съм жена 100%. Аз съм БЪЛГАРКА  bowuu

А за какви ключове става дума?

# 16
  • Мнения: 9 865
Не знам, но една жена не е никаква жена без френски ключ, изолирбанд и калчища.

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А за какви ключове става дума?

За гаечни, звезда или от каквито там има нужда.

# 18
  • Мнения: 2 716
Не знам, но една жена не е никаква жена без френски ключ, изолирбанд и калчища.
Party

Де Ваня благодаря   bouquet
Но в първи пост липсват и си помислих за "резервните ключове от сърцето на милото"

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Колкото по-малко си мисля, че "трябва", толкова по-добре се чувствам. Имам това, което имам и ми е добре, защото не мисля за това, което нямам.

# 20
  • Мнения: 265
Ба си боя къде става за тия отверТки (вече го пиша правилно ) и ключове  . Интересното е ,че никои не коментира другите неща  newsm78

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
В такива моменти съжалявам, че не съм се родила мъж.  Confused

# 22
  • Мнения: 1 731
Много неща нямам ама това ,което имам пък ,ми стига. Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 265
   
   
   
   ...едно минало – достатъчно интересно, за да я топли на старини...
   
На различни възрасти сме , някой по -млади , други по стари , като чета как повечето са заети да се докопат до някоя рецепта какво да сготвят , други дали да изневеряват , как да изглеждат по добре , какъв подарък да купят ........и т.н  , чета и се чудя колко ли от нас имат какво да разкажат само на внучката си на предсмъртното легло  умирайки от дълбока старост и иска да го сподели с някой който му е скъп , но не е могла да  го сподели с никой докато е била жива  newsm78 , защото никой не трябва да го знае  Laughing  или много хубави мигове от живота си , който ги е запазила само за себе си , или нещо каквото и да е било .Тези които понякога пускат тема като анонимни -да , а останалите ?  Какво ще си спомните от този живот , когато станете на 80-90 год. примерно , кой колко доживее  - няма да се бъркам на господ в работата   Simple Smile Не съм направила нищо непоправимо до сега , имам и още доста време  Simple Smile Исках да направя наистина сверка , за да видя аз къде съм в цялата схема , или ме няма  newsm78

# 24
# 25
  • Мнения: 265
Тц , нямам време за глупости  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 278
От изброените всички неща имам и съм правила и мога да правя. Имам и чаши и чинии, но са друга бройка. Освен това съм решила да пиша булевардни романчета, хем пари да спечеля, хем пра-внуците да знаят баба на младини какви ги е дробила. Само деца нямам още  hahaha

# 27
  • Мнения: 4 965
  ... чета и се чудя колко ли от нас имат какво да разкажат само на внучката си на предсмъртното легло  умирайки от дълбока старост и иска да го сподели с някой който му е скъп , но не е могла да  го сподели с никой докато е била жива  newsm78 , защото никой не трябва да го знае  Laughing  ...

Аз ще съм 100% такава баба - имам си такава история...

# 28
  • Мнения: 265
 azaf -  радвам се за теб   bouquet
zorika - за теб също , споко , деца ще имаш ,явно не е дошло времето  -щом имаш какво да разказваш ........  bouquet

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето това ще кажа на внуците си. Не, ще го напиша на картичка, защото не съм тази, която ще ги отглежда.  Mr. Green Ще съм далеч, далеч, на остров с фар с моя любим дон.
Та, ето я картичката:
"Мили мои внучета,
Баба ви никога не е живяла с етикет на врата и затова си живя чудесно. Сбъдна  неразумните си и щури мечти, макар да нямаше нито една собствена отвертка, две здрави чаши от един и същ вид, минала любов, по която да страда и приятел, който да я разплаква. Mr. Green Продължава да живее чудесно и да сбъдва мечти. Елате ми на гости, за да се уверите (но не повече от една седмица).
Доня Василиндра Де Философия Дървенида
П.П. Ако някой ви пробутва рецепти за щастие, намажете го с ако. Не, пардон, глобете го.  Blush
Пак аз."

Общи условия

Активация на акаунт