Разделени близнаци при раждане-дали е възможно?

  • 12 377
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 62 595
ако много искаш да разбереш, намери начин да стане дискретно. Някой даде идея за частен детектив. А ти после решавай какво ще правиш с информацията.

# 91
  • Мнения: 4 586
Прочетох избирателно към половината постинги, не видях варианта "имаш поща".
Вероятността да не сте сестри е голяма, но и в тоя случай би било интересно да се видите.

# 92
  • Мнения: 3 675
И Вълкът е прав, вероятността да ми е двойничка е по-голяма. Просто ми е интересно да видя дали съществува такъв човек, още не съм мислила да се срещам с него на 100 процента.Когато пусках темата помолих да пише някой, ако познава момиче с такова описание/дори и пуснах своя снимка/ и да даде евентуални координати.Никъде съм писала, че ще наемам детективи или ще проверявам регистри в родилни отделения.Просто претеглям нещата за и против, защото не желая да се разочаровам, а пък нея да шокирам.Какъв е смисъла да наемам детектив и да се окаже накрая, че момичето ми е просто двойничка и въпросната позната се е припознала.Все пак, ако някой я познава и реши да пише тук /респективно пусне нейна снимка, въпреки че това ми се вижда малко вероятно/, аз веднага мога да разбера дали това момиче е сестра ми или не, ако искате наречете го интуиция.....

# 93
  • Мнения: 4 435
И Вълкът е прав, вероятността да ми е двойничка е по-голяма. Просто ми е интересно да видя дали съществува такъв човек, още не съм мислила да се срещам с него на 100 процента.Когато пусках темата помолих да пише някой, ако познава момиче с такова описание/дори и пуснах своя снимка/ и да даде евентуални координати.Никъде съм писала, че ще наемам детективи или ще проверявам регистри в родилни отделения.Просто претеглям нещата за и против, защото не желая да се разочаровам, а пък нея да шокирам.Какъв е смисъла да наемам детектив и да се окаже накрая, че момичето ми е просто двойничка и въпросната позната се е припознала.Все пак, ако някой я познава и реши да пише тук /респективно пусне нейна снимка, въпреки че това ми се вижда малко вероятно/, аз веднага мога да разбера дали това момиче е сестра ми или не, ако искате наречете го интуиция.....

И може би вече ще стана досадна,но пак ще ти кажа,че за да видят тая твоя снимка,трябва да я има в първият ти пост.Ето и Вълкът е писал че чете избирателно.Почти всеки го прави.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 4 734
А можеш просто да отидеш и да се разходиш в Коматево, не да я търсиш, а само сякаш минаваш оттам.  Whistling
Ако те види, ще се изненада, че си приличате, ще разбере, че съществуваш изобщо, а ако реши, може и тя да те заговори... Кой знае. Но ще е по-малко шок, отколкото  да й се изтипосаш на вратата или още по-зле - в "Имаш поща" и да кажеш: "Здрасти, аз май съм сестра ти!"
От друга страна ще видиш дали има интерес към теб и дали желае да си разбута живота, да се разрови коя си, тя коя е и т.н.
Пак се оставяш в ръцете на съдбата, но и малко я побутваш...  Mr. Green Иначе цял живот да се питаш - сестра ли ми е или не... не си го представям.

# 95
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Отиваш в Коматово, в магазина или кръчмата ...там всеки знае всеки, нали и питаш ...

...Не съм чела цялата тема, затова ще ме извините, ако нещооо  Whistling

# 96
  • Мнения: 17 546
Пък и тук разправяте за някакво усещане, духовна връзка между близнаците, не усещам нищо такова.
Мила, имам близнаци. Освен, че никой не вярва дори, че са близнаци, за мое съжаление нямат никаква духовна или такава силна връзка, за каквато се говори при близнаци. Това не е правило при всички близнаци. Ти за себе си си отговори: дали от мига, в който си узнала, че си имала сестра близначка в душата ти има чувството, че тя е жива, някъде там, въпреки историята за загубата и, която знаеш от майка си? Това е духовната връзка, която си мислиш, че нямаш. Жените имат интуиция повече от мъжете по природа, а в твоя случай тя е просто двойно повече. Ако имаш усещането за празнота, за това, че сестра ти не съществува, по-добре се откажи. Докато се колебаеш, значи има нещо, което не ти дава мира и то е ключа към истината. Hug
Единственото, което искам е да разбера евентуално къде живее, да я видя /случайно, ако може/, така да се каже, да задоволя любопитството си.
А това е съвсем възможно и не представлява никаква трудност, предвид това, че си наясно къде можеш да я видиш. Съвсем възможно е да го направиш без тя да те види. Поне това ще е края или началото на историята. Често хорските очи виждат нещата различно от нашите. Може пък да се окаже, че никак не си приличате и само първото впечатление на познатата ти е такова. Заставайки една до друга, може да се окажете напълно различни. Но може и обратното. Наистина ли ще изпуснеш тази възможност!? Де да бях на твое място... Аз нямам нищичко, дори сламчица, за която да се хвана, но имам вярата, че ще стигна до истината. Вяра ти трябва момиче! Ако ти е сестра и то близначка, ще го усетиш.

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 19:21 от Балу

# 97
  • Мнения: 36
http://baoo-bg.org/forum/viewforum.php?f=6&sid=4edfe4448e38b … 363da98a51ee31554
Здравей!Погледни в този сайт!Заглавието е ``Близначки или само сестри`` от 07.07 и е публикувана от Love. Дано да ти бъда полезна...

# 98
  • Мнения: 36
http://baoo-bg.org/forum/viewtopic.php?t=914
Всъщност, ето ти направо темата.

# 99
  • Мнения: 4 586

В "Имаш поща" няма да каже "Здравей, аз съм сестра ти!"
Ще каже "Здравей, аз съм твоята двойничка!"
А ако се разходи из Коматево, може някой да я заговори или поздрави,
и тя да го попита за коя я мисли.

# 100
  • Мнения: 883
Възможно е. На един мой познат даже му се е случило,той е над 55 годишен, вече е дядо даже, та, жена му ражда близначки. Децата си растат живи и здрави, обаче уж са еднояйчни, а изобщо не си приличат. Вече ученички 7-ми ли, 8-ми клас, не знам точно, ги приемат в езикова гимназия. И изведнъж шок- една от съученичките им невероятно много прилича на едната "близначка". И сега развръзката, накратко. Оказва се, че съученичката е истинската близначка, разменили са ги в родилното с/у цифра пари, защото майката на другото момиче 2 пъти е раждала и 2-та пъти дечицата и са умирали по време на раждането. По времето, когато излиза наяве тази история, жената вече е починала и "съученичката" смята, че е кръгъл сирак.
Уф, много объркано го разказах май, но в крайна сметка- случва се, напълно е възможно.

# 101
  • Мнения: 2 013
Възможно е. На един мой познат даже му се е случило,той е над 55 годишен, вече е дядо даже, та, жена му ражда близначки. Децата си растат живи и здрави, обаче уж са еднояйчни, а изобщо не си приличат. Вече ученички 7-ми ли, 8-ми клас, не знам точно, ги приемат в езикова гимназия. И изведнъж шок- една от съученичките им невероятно много прилича на едната "близначка". И сега развръзката, накратко. Оказва се, че съученичката е истинската близначка, разменили са ги в родилното с/у цифра пари, защото майката на другото момиче 2 пъти е раждала и 2-та пъти дечицата и са умирали по време на раждането. По времето, когато излиза наяве тази история, жената вече е починала и "съученичката" смята, че е кръгъл сирак.
Уф, много объркано го разказах май, но в крайна сметка- случва се, напълно е възможно.

Егати историята. А съученичката "кръгъл сирак" отишла ли е при истинските си родители?

Моите близнаци са си мои - тя прилича на мен, той - на баща си. Но двамата почти не си приличат, даже като брат и сестра не си приличат много. И много се карат и бият - даже обясняват - тя - че той е най-гадният брат, той - аналогичното за нея. Подозирам, че ще си станат близки чак към 16-18-20 години.

И при разнояйчни близнаци - еднополови, често се получава доста голяма прилика. Виждала съм такива двойки. А могат и да са частично еднояйчни - от едня яйцеклетка и два сперматозоида. 

# 102
  • Мнения: 883
Егати историята. А съученичката "кръгъл сирак" отишла ли е при истинските си родители?

Да.

# 103
  • Мнения: 3 835

Браво на теб, че пусна този форум, а и темата, съвсем сходна история, даже момичето е и от Пловдив. Нищо не се знае. Grinning
Форумът на БАОО е точното място, където Гита да се поинтересува, а може и Love да е. Ако не, поне ще види, че има и други като нея и може да събере смелост.
Много интересни истории разказвате.

Балу, стискам ти палци и на теб! Hug

# 104
  • Мнения: 17 546
Балу, стискам ти палци и на теб! Hug
Hug
Преди повече от година пуснах тема в БАОО с моята история и до момента нищо. И в календара имам регистрация... пак нищо, но не губя надежда.

Общи условия

Активация на акаунт