Без бели следи

  • 32 254
  • 346
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 420
Ето нещо интересно дано да напиша правилно адреса    http://biotrade-bg.com       Пише полезни неща                         
Сигурно визираш Одорекса?!

# 271
  • Варна
  • Мнения: 136
Да бях чела някъде във форума да го хвалят и си го купих  Ще го използвам по опътване и дано спре това изпотяванеПосле ако искате ще пиша резултати,ще ви напиша още един сайт който за мене е интересен и полезен http://www.kozmetikata.com/

# 272
  • Под шестте тепета
  • Мнения: 38
От Одорекса по принцип получих адски сърбеж, та не можах да го използвам достатъчно дълго, за да видя резултата. Харесвам ролката на Dove с грейпфрут и лимонена трева - и като аромат, и като действие. Хербината също не е лоша, но пък Dove-чето ми мирише по-приятно.

# 273
  • Мнения: 3 420
От Одорекса по принцип получих адски сърбеж, та не можах да го използвам достатъчно дълго, за да видя резултата. Харесвам ролката на Dove с грейпфрут и лимонена трева - и като аромат, и като действие. Хербината също не е лоша, но пък Dove-чето ми мирише по-приятно.
Ооо,и мене ме сърби много след нанасянето му вечер.Има ефект,поне при мене,обаче този сърбеж наистина ме притеснява и все си мисля,че навреждам много на себе си така като запушвам (предполагам,че така действа) потните си жлези.Та затова си стои в шкафа..Мисля сега преди началото на лятото да направя 3-вечерната процедура  Rolling Eyes

# 274
  • Мнения: 310
Аз ползвам от четири години само този стик
 Не ми оставя бели петна !!!. Много е нежен и мирише свежо. Осигурява ми ефективна целодневна защита срещу неприятната миризма целогодишно. Нанасям направо след като съм си  взела душ или съм приключили с кола-маската, като не ми дразни кожата, а я успокоява. Не съдържа вредните алуминиеви соли, които потискат изпотяването. А да не говорим, че със един стик карам почти една година при ежедневно използване, а понякога и по два пъти на ден. Страхотен е! За мен няма по-добър дезодорант-стик против изпотяване от този. Непременно го пробвайте момичета.

# 275
  • Мнения: 3 420
Аз ползвам от четири години само този стик
 Не ми оставя бели петна !!!. Много е нежен и мирише свежо. Осигурява ми ефективна целодневна защита срещу неприятната миризма целогодишно. Нанасям направо след като съм си  взела душ или съм приключили с кола-маската, като не ми дразни кожата, а я успокоява. Не съдържа вредните алуминиеви соли, които потискат изпотяването. А да не говорим, че със един стик карам почти една година при ежедневно използване, а понякога и по два пъти на ден. Страхотен е! За мен няма по-добър дезодорант-стик против изпотяване от този. Непременно го пробвайте момичета.
От къде го купуваш (продава ли се свободно в магазнините) и на каква цена?

# 276
  • Мнения: 310
Ами не се продава свободно в магазината мрежа. Можеш да си го купиш от всеки дистрибутор на Форевър Ливинг. Опаковката е 90г. и срува 13,80лв

# 277
  • Мнения: 3 420
Ами не се продава свободно в магазината мрежа. Можеш да си го купиш от всеки дистрибутор на Форевър Ливинг. Опаковката е 90г. и срува 13,80лв

Обаче къде да го намеря този дистрибутор?В Пловдив знае ли някой къде има?
Иначе в нета намерих това -http://www.flp.bg/

# 278
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Някой ползвал ли е този
Видях ги онзи ден в аптеката,доста се чудех дали да си взема newsm78 .От тази марка ползвам крем за околоочен контур и Шампоан и сьм доволна.

# 279
  • Мнения: 3 420
Някой ползвал ли е този
Видях ги онзи ден в аптеката,доста се чудех дали да си взема newsm78 .От тази марка ползвам крем за околоочен контур и Шампоан и сьм доволна.

Аз не съм запозната Naughty

# 280
  • Мнения: 3 420
Следващите ми покупки ще са :
  • 1.
  • 2.
  • 3. - с бялата капачка,бил по-силен

# 281
  • Мнения: 310
Дезодоранта, за който писах е стик и е сух. Останилите предложения са рол-они. Ползвала съм преди рол-они но усещането е много по-различно. Със стика се мажеш, попива моментално, не опъва кожата, нито я усещаш лепкава или опъната  Simple Smile  А и аромата е много дискретен, не избива над парфюма, който се слага през деня или вечер

# 282
  • Мнения: 121
Аз ползвам от четири години само този стик
 Не ми оставя бели петна !!!. Много е нежен и мирише свежо. Осигурява ми ефективна целодневна защита срещу неприятната миризма целогодишно. Нанасям направо след като съм си  взела душ или съм приключили с кола-маската, като не ми дразни кожата, а я успокоява. Не съдържа вредните алуминиеви соли, които потискат изпотяването. А да не говорим, че със един стик карам почти една година при ежедневно използване, а понякога и по два пъти на ден. Страхотен е! За мен няма по-добър дезодорант-стик против изпотяване от този. Непременно го пробвайте момичета.
как предпазва от изпотяване като пише, че не съдържа алуминиеви соли който подтискат изпотяването  newsm78,или е само за неприятната миризма  Thinking

# 283
  • Мнения: 121
а този рок в аптеките ли го продават и колко пари е,и предпазва ли от изпотяване или само от непр. миризма  Whistling

# 284
  • Мнения: 3 420
а този рок в аптеките ли го продават и колко пари е,и предпазва ли от изпотяване или само от непр. миризма  Whistling
Roc реших да е първата покупка,защото масово го хвалят (е,дано да не стане като Vichy-то,което уж хубаво,пък накрая само си дадох парите).До колкото знам и предпазва от неприятна миризма,и от изпотяване,цената му е 16-17лв.  Simple Smile

как предпазва от изпотяване като пише, че не съдържа алуминиеви соли който подтискат изпотяването  newsm78,или е само за неприятната миризма  Thinking
Аз влезнах в сайта на фирмата и прочетох за продукта,ама и аз не разбрах как предпазва точно и останах с впечатлението,че е само за неприятната миризма.Е,все пак ще пробвам,иначе няма как да знам  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт