Без бели следи

  • 32 261
  • 346
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 631
Никакви бели следи!
Никакво потене, абсолютно никакво!!! Naughty Толкова суха ставам под мишниците, че в началото ми беше едно неприятно сухо  Crazy докато свикна...
Обличам си дрехите преди да е изсъхнал препарата, но нямам нито една изцапана дреха! Дори черна!
Аромата е цветист..... Малко силен в началото, но се свиква и в момента даже не го усещам дори при нанасяне... Много траен! Сутрин като се намажа вечер докато не си хвърля душ аромата на хубаво се е запазил! Ако след душ забравите да си сложите ''антипотин''  Crazy Mr. Green - няма да е фатално. Пак ще сте сухи понееее до следващия ден. Пробвах!  Peace

Само не съм сигурна тези снимки на Хербината дали не са от старата серия, която не съм пробвала... Моята пак е кръгла, но е сплескана отпред и отзад, а на тези снимки не мога да преценя каква е опаковката... Мда, това май са старите, моето цвете не е тук
Сега ще се опитам да ви изровя някаква актуална снимка.

И не си мислете, че правя реклама на продукта! Ползвала съм и Виши и Мичъм и какво ли още не, но от Хербината останах със зяпнала уста...  newsm09

# 121
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
kafe мерси че сподели  Hug

А откъде я купуваш Хербината? Че аз не съм я забелязвала по аптеките.

А ролката на Виши със зелената капачка, само на мен ли ми се струва, че мирише на мъжка?
Май трябваше с бялата капачка да си взема, че тази миризма не ми понася.

viessmanka очудваш ме  Thinking На мене зелената ролка на Виши не ми мирише на нищо  Shocked

# 122
  • London, baby
  • Мнения: 800
Лу, моята приятелка същото установи, след като й казах на мен на какво ми мирише. По принцип зелената капачка се води с някакъв аромат, но аз много силно го усещам.. 

# 123
  • Мнения: 2 631
Ето!
Ако долният линк ви се отвори, ще видите старата и нова серия на Хербина.
Моят антиперспирант е третия от дясно наляво, с червеното цвете, на който пише SOFT.
Новата серия са с бяло гърло, а старата са с цветните гърла.
линкът

# 124
  • Мнения: 1 322
Виши зелената капачка определено си оставя следи.

# 125
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Виши зелената капачка определено си оставя следи.

На мен не ми оставя  Peace

kafe сподели моля те откъде я купуваш тази Хербина? Навсякъде като питам ме гледат адски странно  ooooh!

# 126
  • София
  • Мнения: 1 509
И аз да попитам, тази  Хербина стик ли е или рол-он?

# 127
  • Мнения: 247
Дав, но спрея, с талк, 24 часова защита, никакви бели петна.

# 128
  • Мнения: 2 631
Herbina-та е рол он.
Купих си го от хипермаркет Сани в гр. Пловдив.
Предполагам в Пикадили или други подобни ще го има.  Wink

# 129
  • Мнения: 3 420
Хербина-та наистина е адски хубава.Така е,то хубавите продукти нямат нужда от реклама..Kafe благодаря,че сподели за този рол-он  bouquet

# 130
  • Мнения: 2 631
Хербина-та наистина е адски хубава.Така е,то хубавите продукти нямат нужда от реклама..Kafe благодаря,че сподели за този рол-он  bouquet

Радвам се, че бях полезна  Hug
А ще споделиш ли ти с кое цвете си взе и на какво ухае?  Flutter

# 131
  • Мнения: 3 420
Хербина-та наистина е адски хубава.Така е,то хубавите продукти нямат нужда от реклама..Kafe благодаря,че сподели за този рол-он  bouquet

Радвам се, че бях полезна  Hug
А ще споделиш ли ти с кое цвете си взе и на какво ухае?  Flutter
Аз си взех моя от "Сани" в Пловдив.Бяха останали обаче само 3 разновидностиАз си купих "Fresia" -с лилава картинка.Много приятно ухае.Междудругото в "Сани"-то имаше и Хербина,обаче със старите опаковки,и понеже предположих,а и е логично,че са по-стари,си взех тази Fresia в новата опаковка Grinning

# 132
  • Мнения: 2 631
Хербина-та наистина е адски хубава.Така е,то хубавите продукти нямат нужда от реклама..Kafe благодаря,че сподели за този рол-он  bouquet

Радвам се, че бях полезна  Hug
А ще споделиш ли ти с кое цвете си взе и на какво ухае?  Flutter
Аз си взех моя от "Сани" в Пловдив.Бяха останали обаче само 3 разновидностиАз си купих "Fresia" -с лилава картинка.Много приятно ухае.Междудругото в "Сани"-то имаше и Хербина,обаче със старите опаковки,и понеже предположих,а и е логично,че са по-стари,си взех тази Fresia в новата опаковка Grinning

Добре си направила!  Flutter
За старите въобще не мога да кажа, че ще имат същия ефект!  Peace
(А от кое Сани я взе?  Laughing)

# 133
  • Мнения: 63
А дали някой знае в София откъде може да се купи тази Хербина Praynig, защото никъде не съм виждала по магазините, а си мисля, че след като в Пловдив има би трябвало и в София все някъде да продават Heart Eyes

# 134
  • Мнения: 2 631
Единственото, с което се сещам, че мога да помогна, е да проверя на етикета вносителя и по техните телефони евентуално да се ориентираш къде в страната разпространяват...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт