Без бели следи

  • 32 228
  • 346
  •   1
Отговори
# 135
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз Хербина така и не намерих в София  Crossing Arms

Гледат ме като извънземно. Така че съм пак на Виши зелената ролка  Peace

# 136
  • Мнения: 3 419
Kafe ,купих го от "Сани"-то в Гранда на ул. "Богомил"  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 63
Единственото, с което се сещам, че мога да помогна, е да проверя на етикета вносителя и по техните телефони евентуално да се ориентираш къде в страната разпространяват...  Peace
Много би помогнало Heart Eyes много си мила Hug аз искам да те питам, понеже днес нямах много време да чета във форума докато съм на работа, можеш ли да ми кажеш той против изпотяване ли е? аз нямам никакъв проблем с изпотяването, но имам огромен проблем  с белите петна ooooh! а дрехите, които нося 98% са черни и общо взето след всяко обличане се налага да ги пера.

# 138
  • София
  • Мнения: 289
Аз Хербина така и не намерих в София  Crossing Arms

Гледат ме като извънземно. Така че съм пак на Виши зелената ролка  Peace

Благодаря на Kafe, че сподели за ролона  на Хербина.  bouquet Ползвам го вече една седмица и съм много доволна. До сега ползвах на Vishy с зелената капачка, но определено от този съм по-доволна.
Аз го купих от аптеката /на паметника на Патриарх Евтимий на "Попа"/. На капачката има тел. на Вносителя.
Ако някой се интересува да ми пише на лични, ще му го изпратя да им се обади.

# 139
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Аз го купих от аптеката /на паметника на Патриарх Евтимий на "Попа"/. На капачката има тел. на Вносителя.
Ако някой се интересува да ми пише на лични, ще му го изпратя да им се обади.

mimi34 коя точно аптека, че на Попа има няколко?

# 140
  • София
  • Мнения: 289
Като тръгнеш от "Попа" посока пл. Славейков от лявата страна.  Голяма аптека може и да е “Ремедиум”, но не съм сигурна.

# 141
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Като тръгнеш от "Попа" посока пл. Славейков от лявата страна.  Голяма аптека може и да е “Ремедиум”, но не съм сигурна.

Ясно сетих се, мерси за инфото  Hug

# 142
Здравейте, включвам се в темата за да попитам знае ли някой как се перат  белите петна от стиковете?Просто е ужасно.

# 143
  • София
  • Мнения: 492
Здравейте, включвам се в темата за да попитам знае ли някой как се перат  белите петна от стиковете?Просто е ужасно.
Няма пране... Naughty Честито за съсипаната блуза... #Cussing out

# 144
  • Мнения: 2 631
Момичета, вносител на Herbina за България е ОЛКОМ ЕООД, гр. Пловдив. Тел: 032/ 622 181!

# 145
  • Мнения: 3 419
Я кажете,другите рол-они на Dove оставят ли бели следи.Бяхте ми препоръчали този с грейпфрут и съм много доволна,не оставя бели следи и мирише на свежо през целия ден.Но след като ми свърши Хербината ми се иска да разнообразя с Дав ама с някой друг аромат.. newsm78

# 146
  • Мнения: 3 419
Ее,ама хич не сте дейни,и тука ще трябва балони да плющя  smile3502

# 147
  • Перник
  • Мнения: 726
Аз ползвам само стик4ета тъй като са с по-траен аромат.На мен вси4ки от серията на дав ми оставят бели петна.За мен единственото спасение против изпотяването е одорекс.   bouquet               

# 148
  • Мнения: 3 419
Аз ползвам само стик4ета тъй като са с по-траен аромат.На мен вси4ки от серията на дав ми оставят бели петна.За мен единственото спасение против изпотяването е одорекс.   bouquet               
Всички стикове,независимо от марката оставят петна.Рол-оните по принцип не оставят,ама понеже е "по принцип" чакам тука мамите да пишат по моя въпрос:
Я кажете,другите рол-они на Dove оставят ли бели следи.Бяхте ми препоръчали този с грейпфрут и съм много доволна,не оставя бели следи и мирише на свежо през целия ден.Но след като ми свърши Хербината ми се иска да разнообразя с Дав ама с някой друг аромат.. newsm78

# 149
  • София
  • Мнения: 492
Я кажете,другите рол-они на Dove оставят ли бели следи.Бяхте ми препоръчали този с грейпфрут и съм много доволна,не оставя бели следи и мирише на свежо през целия ден.Но след като ми свърши Хербината ми се иска да разнообразя с Дав ама с някой друг аромат.. newsm78
Имаш предвид под бели следи, когато ти засъхне върху кожата и се образува нещо като очертания или бели петна по дрехите... newsm78
По принцип рол-оните не оставят петна, независимо от марката....поне при мен е така.

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 22:20 от kamelita

Общи условия

Активация на акаунт