Български пюрета ???? или не !

  • 3 350
  • 54
  •   2
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
След 1г започнах да разнообразявам и с тях.За захранване не бих взела.

# 16
  • Мнения: 45
Аз захраних моето дете с Хип,защото има алергия,а българските пюрета всичките съдържат както са писали по горе сухо мляко,нишестета,пектин(което не е проблем според мен) и сол Shocked,става въпрос за зеленчуковите,коеото според мен е недупостимо,поне до 1г.След като го захраних с Хип от плодовите съм давала и на Ам-ам и на Ганчев,а от месните и зеленчуковите най-често на Sunval,не са скъпи и малкия ги харесваше

# 17
  • Мнения: 741
И аз съм на мнение,че българските пюрета не стават за захранване,но като по-голям съм му давала и от тях

# 18
  • Мнения: 1 062
Захраних с домашни пюрета, после започнах да давам на Ганчев, но основно и приготвях в къщи домашни. Контрола над приготвянето на детските храни дори и в България е добър. Контролира се дори и нивото на нитратите в зеленчуците. Аз мисля, че се преувеличава с това, че по презумпция българското си е боклук, а "фносното" е супер качествено. И това ме дразни.

# 19
  • Мнения: 1 477
Давах пюрета на Ганчев.Нищо му няма на детенце  Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Сега видях едно пюре на Овко,подсладено е с глюкозен сироп. Без захар е да,но е подсладено. Thinking Интересно е другите с какво са подсладени?  newsm78

# 21
Давам на Ганчев " Лека нощ" с бисквити; бисквити и банан; ябълка, круша и канела- много са вкусни и детето ги харесва.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 588
За захранването давам пюрета на Хип. По-късно ще купувам и други марки, но Ганчев смятам да давам след годинката, заради неподходящите му съставки за по-малко бебе. Peace

# 23
  • Мнения: 15 379
Никога не съм купувала и не бих дала, нищо, че вече е голям.

# 24
  • Мнения: 11 004
Не съм купувала български пюрета и не мисля да го правя. Давала съм плодова каша "Слънчо", но дъщеря ми вече беше на 1,3 г. Ако нямаш възможност да купуваш от по-скъпите и качествени марки пюрета, прави домашни.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 555
Не съм купувала български пюрета, няма и да купувам.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
Гадни са на вкус, не мога да различа кое какво е, всичко ми има вкус на салца, с добавки на сол, захар, модифицирано нишесте и не знам какво още вътре, няма едно компонентни при зеленчуковите........не мерси....само веднъж купих дребното го повърна и това беше...

Плодовите са малко по-добре, но пък са по-точно нектар , отколкото пюре....

# 27
  • Мнения: 2 172
Давам само на Ганчев(месни и някои плодови),други не иска и да помирише  ooooh! Нищо и няма,а и досега не сум чула на някое дете да му е станало нещо от бг пюре  Shocked Колкото и да се плюят и отричат все пак са си минали някакъв контрол и със сигурност не би се разпространявало толкова нещо на пазара,ако не е в ред.Това си мое лично мнение,но все пак мисля,че няма причина за безпокойство.+ това разликата в цената на бг и чуждестранно пюре е безумна  #Crazy ,а доколко едното е по-качествено от другото е спорен въпрос  newsm78

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
давала съм плодови пюрета на Ганчев. жива, здрава е малката и не  е мутирала още.

# 29
 PartyГолямо превъзнасяне, голямо чудо!! Имам наблюдения, че повечето майки хранят децата си и с пюрета на " Ганчев". Защо не мога да разбера е това превземане, дали ви се вижда срамно и  покупката на по-евтино пюре е критерий за бедност?? Нали трябва да се издокарате и това трябва да стане точно тук във форума. Има си хубави и гадни пюрета от всички марки, едно дете харесва едно, второ- друго и така. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт