Ако днес ви е последният ден от живота,как бихте го изживели?

  • 2 447
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 297
Аз не виждам какво толкова депресиращо има. Рано или късно всеки това го чака (да не дава господ), искаме или не-това е живота. И все  newsm12пак ако знаех, времето ми, най-вероятно ще мине в лутане какво първо да направя най-напред........но едвали ще знам някога, че определен ден ми е последен, така че най-вероятно ще се слее с обичайното ми ежедневие и изведнъж КРАЙ.

# 16
  • Мнения: 4 447
Това за застраховката живот ми хареса  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 984
Има един много хубав филм с Арман Асанте /любим мой актьор/, нарича се "На брега". Героят му знаеше кой ще е последния ден от живота му. Направи всичко възможно да е с жената, която обича, организираха си пикник на брега и гледаха хоризонта и слънцето, лежаха върху тревата и се прегръщаха. Така отлетяха душите им.

Може би ще направя същото. С мъжа ми и детето.

# 18
  • Мнения: 4 447
Има един много хубав филм с Арман Асанте /любим мой актьор/, нарича се "На брега". Героят му знаеше кой ще е последния ден от живота му. Направи всичко възможно да е с жената, която обича, организираха си пикник на брега и гледаха хоризонта и слънцето, лежаха върху тревата и се прегръщаха. Така отлетяха душите им.

Може би ще направя същото. С мъжа ми и детето.

Не забравяй, че денят е само за теб, не за всички  Confused

# 19
  • Мнения: 11 747
ще си дам всичките пари да пътувам из света тези 12
това винаги е първото, което ми хрумва, но къде ще свариш да отидеш за 12 часа, та дори и за 24? Какъв свят, доникъде няма да стигнеш!
Аз най-вероятно бих изпаднала в паника, та накрая най-много да се наям, макар че напоследък не ходя гладна..., ама пак ще се наям - запоследно!  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 080
Ще ми бъде гадно!!!
 Confused Confused Confused
   

# 21
  • Мнения: 575
Интересно, вчера си мислих точно по този въпрос.
Обаче не искам да задълбочавам в подробности какво бих направила, че ми става страшно Confused

# 22
  • Мнения: 604
И аз бих си направила застраховка живот,
за да може детето ми да живее максимално
добре след моята смърт·
После ще ги взе;а на разходка и дълго ще
целувам и разговарям с дъщеря си·

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
 ще направя нещо щуро и лудо,ама много лудо

# 24
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Бих отишла на място с хубава гледка към морето и бих се натряскала целенасочено и обилно. Вероятно ще се държа приповдигнато и лигаво.

# 25
  • Мнения: 1 447
Не искам да знам ,че това ще е последния ми ден,но може би бих направила нещо което по принцип не бих направила.

# 26
  • Мнения: 2 926
Ще обичам и ще се извиня на всички, които по някакъв начин съм наранила през живота си.

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ще прекарам деня със съпругът ми и синът ни.
Ще направя всичко възможно да не забравят колко много ги обичам.

# 28
  • Мнения: 984
Не забравяй, че денят е само за теб, не за всички  Confused

Денят е последен само за мен, но ще го прекарам със семейството си. Така стана ли ти ясно?

# 29
  • София
  • Мнения: 89
Аз веднага бих щракнала ключа на офиса и бегом в къщи. Ще изведа малката принцеса на разходка , ще и взема сладолет и ще и се радвам. Е след това ще  kiss kiss kiss luvbed мъжо. Пък да става каквото ще.

Общи условия

Активация на акаунт