с каква вода приготвяте АМ

  • 4 547
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
 Simple Smileблагодаря ви непременно първото нещо което ще направя е да купя девин с розова капачка  Simple Smile

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Капачката си е синя.Етикета е оцветен в розово и синьо. Wink Simple Smile

# 17
  • Мнения: 27 524
Капачката си е синя.Етикета е оцветен в розово и синьо. Wink Simple Smile

 Grinning  Peace

# 18
Освен водата на Девин с розова капачка има и специална бебешка вода на "Thorn Spring". Тя също е специално за бебета, също е с розова капачка и на етикета пише БЕБЕ. Има я в почти всички супермаркети и детски магазини за храна.

# 19
  • Мнения: 103
С водата за пиене- розов Девин, непреварена, на стайна температура.    Peace Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
има и специална бебешка вода на "Thorn Spring".

Има, знаем, но й се носи доста лоша слава  Confused

# 21
  • Мнения: 1 669
На мен ми се повръща от нея, не знам как бих я давала на детето си... newsm78

# 22
  • Мнения: 15 379
Ужасна е! Има вкус на блато и си мисля, че е с много висок минерален състав, който не е подходящ за бебоци. Розовият Девин е чудесна алтернатива - непреварен, разбира се!

# 23
  • Мнения: 221
Праварявах чешмяна и от време на време Девин изворна.Ако имаш възможност си вземи филтър за чешмата,можеш да си го порачаш по интернет.

# 24
  • Мнения: 2 334
Преварявам чешмена(нашата е хубава) или минерална Peace

# 25
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
преваарена чешмяна или изворна на Девин

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Минерална вода не се дава на бебе. Само изворна. Или чешмяна - преварена.

# 27
  • Мнения: 2 231
Давам розова Девин, понякога трапезна вода (каквато купим от Била), а също и обикновена минерална (Горна Баня или Банкя). С чешмяната не експериментирам, дори върху нас.

# 28
  • Мнения: 2 100
Никъде не прочетох за тази вода, но аз давам Торн Спринг със розова капачка. И тя се намира лесно...поне около нас е навсякъде Peace

# 29
  • Мнения: 161
С водата за пиене- розов Девин, непреварена, на стайна температура.    Peace Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт