ПЛЕВЕН - 60

  • 16 787
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Момичета, имам една молба, някой може ли да ми даде някакви координати на д-р Димитър Господинов? Благодаря ви предварително!

# 16
  • Мнения: 22 436
Да се отчета и аз в новата тема. )))

Валенце, страхотна е идеята ти за детската стая, дано да се намери кой да ти я нарисува. )))

При нас нищо интересно, Калина си расте, готвим се за рожденният ден, наизвадила съм 10тина снимки на торти, утре ще си изкарам няколко на фотото и ще видя какво от тях ще могат да ми направят. Че тези, които гледах нито една не ми хареса. )

# 17
  • Мнения: 668
Тази стая наскоро я гледах заради леглото пoнеже едни познати искат такова ,че имат 3 деца !Страхотна е,мисля ,че и сама може да се справиш ако рисуваш добре.Нали най трудно е дървото.
Лошото при нас е ,че мога ама нямаме детска стая Cry

# 18
  • Мнения: 2 236
Здравейте мами от Плевен!След окоро месец или два ни предстой преместване в Плевен дългосрочно.Много ми е притеснено сега и за раждането и за това преместване,щото живот и здраве беба ще е на около 1 месец,багажи,квартири.......абе въобще гаднично ама това се налага заради работата на мъжа ми.Та исках да ви попитам дали ще можем да си намерим свястна квартира за 300 лв?Искаме добър квартал,не краен,и да е обзаведена,но не с мебели по-стари от нас.....Ако имате представа за това ще се радвам да ми кажете.....А и още нещо - кажете кои са хубавите квартали и райони за живеене при вас - имам предвид за малко бебе,да ми е удобно да излизам пеша с количката и т.н.Благодаря ви!  bouquet

# 19
  • Мнения: 668
Мара Денчева (на равно е и е близко до кайлака и центъра ,колкото и да не ти се ходи)и централната част на града естествено.

# 20
  • Мнения: 22 436
Мара Денчева на мен лично не ми харесва особено, но зависи коя част. Ако е съвсем в началото близо до центъра е ок, но към Кайлъка имаш бая път до града.
Другото е централната част, но там наемите са доста по-сериозни, започват от около 200евро нагоре, но може и да се намери нещо за 300лв.
Провери по агенциите и от сега пусни обява, че търсиш, защото хубавите квартири се заемат много бързо.
dareland, а мъжът ти да не е военен случайно. ))))

# 21
  • София
  • Мнения: 9 860
dareland ,здравей!
Мъжът ти да не е военен? GrinningИ ние се преместихме тук преди две години от Сф,тъй като и моя тогава беше военен.Аз дотогава не бях идвала никога в Плевен.Намерихме си квартира чрез агенция.Ние живеем в Мара Денчева,наемите са поносими,но ние сме на заварено положение,де.Сега си търсим да закупим апартамент точно в този квартал,считай дали ни е харесало. Wink.Като дойдохме децата ми бяха на година и половина/в количка/ и на 4г.До центъра при нормален ход с количката стигах за 20мин,до Кайлъка за доста по-малко.На мн лично този квартал много ми харесва,не че съм живяла другаде.ако има още нещо-питай,може и на лични! Grinning

# 22
  • Мнения: 668
Казвам за Мара денчева понеже там живеех бая години.Без количка до центъра стигах за 10 мин с нея малко повече,но има достатъчно магазини да разглеждаш.Говоря за болковете до кръстовището последният беше 5 блок ако не се лъжа.Това си оставя за мен най чистия и спокоен квартал в Плевен

# 23
  • София
  • Мнения: 9 860
И аз мисля така,sisa788 .Аз живея по-нагоре,на Войводите,така че при мен се удължава леко пътя Laughing.Но на улицата децата ми могат да играят свободно,да карат колелета,не че не минават коли,но за мен лично Войводите са си като едно малко село ,съответно с ненатоварено движение.

# 24
  • Мнения: 668
 Peaceняма място за сравнение с дружба или сторгосия.Аз живея от 3 години вече на Дружба.Значи такава мизерия не съм виждала там.Преди ми правеше впечетление как си изхварлят боклука от терасата (това става пред очите ми от другия блок) #Crazyсега им свикнах почти.А  докато бях на Мара не съм виждала и фасове камо ли боклука някои да си хвърли и то от балкона ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 951
Района около Окръжна болница за мен си е най-добре. Grinning Близо си до център, болница, детски градини бол, училище, магазини....Каквото се сетиш. Само парк няма, ама той пък Плевен е един голям град...всичко ти е на една ръка разстояние, с изключение на "Дружба" и "Сторгозия".
Без да засягам никой, ама Мара Денчева никога не ми е харесвала. Но истината е, че не съм и живяла там. Просто така, без адекватна причина  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 9 860
Дикси,всеки си има предпочитания.Ей на-ти искаш апартамент ново строителство,аз категорично отказвам такъв...абе всеки луд с номера си.Аз казах на Ангел,че ако не си купим апартамент точно в Мара Денчева,то се връщаме да живеем в Сф,точка. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 668
 Joy Joyдо окръжна също не е лошо там ни е офиса,много е шумно,но е добре,млечната кухня ще ти е на близко

# 28
  • Мнения: 2 236
Благодаря ви мн за бързите отговори!  bouquetМъжът ми не е военен - ще работи в новооткрития магазин Метро.А мислите ли че в Мара Денчева ще можем да си намерим квартира за 300лв?Направо не знам от къде да я подхванем......Сега още всички ми е мн объркано и притеснено заради преместването.......После най-вероятно ще ви питам и за детски лекари,кухни и др подобни живот и здраве!Пък може и да се видим........ Laughing някъде с количките.......

# 29
  • София
  • Мнения: 9 860
dareland,според мен идете в една агенция и разгледайте всякакви апартаменти,в различни райони.Не се знае кое ще е "вашето" място.Аз лично съм леко асоциално същество Mr. Green,та на мен ми харесват по-отдалечени райони,не шумни и прочие.Дори имах идея да си купим къще в Брестовец и да живеем там.Но идеята ми не срещна разбиране Laughing в семейството.
Иначе ние за нашия двустаен апартамент в тухлена кооперация,не в голям блок,плащаме 170лв,наехме го на 150.Апартамента е частично обзаведен.Повечето неща са си наши.Мисля,че до 250лв ще намерите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт