кога децата ви спряха да с е будят нощем?

  • 5 888
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Будеше се само в първите месеци по веднъж. Не помня точно кога спря, но беше много отдавна. Спи си по цяла нощ. Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
На 9 месеца, когато спря да пие мляко нощем. Оттогава спи от 21-22 часа до 7-8 часа

# 17
  • Мнения: 4 335
Денис на 15 ден спря да се буди ве4ер,заспива в 21 и се буди в 6-6.30(да 4укна на дьрво) Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 46 520
На тази възраст си се будеше, за мляко, изпиваше го в получъненео състояние и продължаваше да спи.

Истински сън като на голям човек - след 3-тата година. Преди това се будеше от време на време, не за ядене, просто се будеше.

# 19
  • Мнения: 583
На приблизително 2 месеца.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
На 21 дни.

# 21
  • Мнения: 51
Все едно разказваш за мойто дете.
Става по хиляди пъти,направо на моменти не издържам. #Crazy
Вече незнам дали някога въобще ще почне да спи по цяла нощ.
Явно при всяко дете е различно.
Уви нашите не са от спящите. Grinning

# 22
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
благодаря на мамите,които ми отговориха.поне разбрах,4е не сме само ние така,4е около мен вс едни спящи,спящи...
дано някой ден и ние с е наспим Mr. Green
ама наистина е мн трудно така без сън....само ,който го е преживял знае какво е Crazy

# 23
  • Мнения: 1 243
Дъщеря ми е на 1г и 8м и все още се буди нощем,при всяко дете е различно.

# 24
  • Мнения: 4 784
На около 11 месеца спря да се буди за млякото.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 249
Ох, чакам го тоз момент, ама тц newsm20

# 26
  • Мнения: 221
Когато спряха да се хранят нощем - около 3тия месец.

 Peace Shockedнаправо съм смаяна.

# 27
  • Мнения: 103
До година и половина бяхме точно като вас. Бях като сомнамбул и мога само да ти съчувствам, защото знам как се чувстваш. След 1 год и 6 месеца изведнъж спря и оттогава досега - никакви проблеми. Още малко търпение и проблемът ще се реши!  Peace

# 28
  • Мнения: 4 753
Никога не се е будил нощем, като изключим топлите нощи, когато се върти и мрънка, докато не му дам водичка (3-4 максимум до сега)... и никога не е ял нощем...

# 29
  • Мнения: 2 197
Никога не се е будила нощем. Сигурно, защото заспива късно - към 22,30 -23,00 и по този повод си спи до към 9,00.
Въпрос на дете. Аз лично не бих му ходила по свирката ако мрънка. В друга стая и готово. Както и никога не бих хранила нощем. Не че съм имала някога такива проблеми - дъщеря ми беше перфектно бебе.

Общи условия

Активация на акаунт