Easy jet

  • 36 239
  • 250
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 515
Привет!
Направила съм резервация за Мадрид за март. Сега, когато си отворя резервацията в сайта на Easy jet, ми излиза един жълт правоъгълник с надпис в него:

Important! You need to add ID information to your booking
For security you need to provide details of the passport, or other suitable identification documents, you will be travelling with. This is needed by law for you and any accompanying passengers.
If you don't do this then you will not be allowed on the plane.
Suitable ID Documents

Защо толкова рано ми искат лични данни, при положение, че до полета може да се наложи да сменям паспорт?
Случвало ли ви се е и трябва ли още сега да попълня данните, които ми иска системата?



току що буукнах 2 билета, до Мадрид и аз Март месец  Laughing Попълних абсолютно всичко, включително и това,което ти изписва на теб. Само простете за може би глупавият въпрос едно не разбрах.Получих имейл, на който ми изписва Thank you for booking: следва..номерСамата резервация заедно с нейния номер се представят на гишетата за чек-ин ли? Има нещо като баркод. Общо взето трябва да изпринтя целият си имейл.? И отивам на чек ин-Така ли?ако може някой да ми обясни благодаря  Hug

# 196
  • Мнения: 119
Toва е единия вариант.
Другия е влизаш в профила си на сайта на easyJet , избираш полета си и разпечатваш оттам.
Също от профила си може да се чекираш и онлайн , като направо разпечаташ бордната си карта.
Това само за отиване София-Мадрид , защото на летище Барахас в Мадрид към София задължително се чекираш на гише.

# 197
  • Мнения: 515
Toва е единия вариант.
Другия е влизаш в профила си на сайта на easyJet , избираш полета си и разпечатваш оттам.
Също от профила си може да се чекираш и онлайн , като направо разпечаташ бордната си карта.
Това само за отиване София-Мадрид , защото на летище Барахас в Мадрид към София задължително се чекираш на гише.

Благодаря  Hug

# 198
  • Мнения: 119
За София-Мадрид имаше полети в продажба до 24.03.2011 .
Днес с изненада видях , че вече няма обявени полети за след 10.03.2011.
Ако имате резервация за полет между  10 и 24 март е добре да проверите дали ще се състои изобщо.

# 199
  • Мнения: 375
За София-Мадрид имаше полети в продажба до 24.03.2011 .
Днес с изненада видях , че вече няма обявени полети за след 10.03.2011.
Ако имате резервация за полет между  10 и 24 март е добре да проверите дали ще се състои изобщо.

Ами да ..... Ново двайсе... Пействам:
Disrupted booking
One or more flights on this booking has been disrupted, entitling you to a free transfer to another flight, or a full refund of the cost of your flight and any directly related unflown sector within the same booking (if applicable).

If you intend to only change your flights, please choose ‘Amend booking’.

NB If your flight has to be cancelled, we will tell you about this separately with an email to your registered email address detailing the actual flights affected and your options. From 48 hours before your scheduled departure, please keep checking the status of your flight via the Latest Travel Information button on the easyJet.com homepage.

# 200
  • Мнения: 119
Ако не може да замениш за по-предна дата виж и офертите на БГ ЕР или Иберия .
Средно при тях се намира за 70-80 евро еднопосочен с таксите.

# 201
  • Мнения: 166
Много благодарности, малката! Полетите ми бяха навързани, резервациите направени, a промоцията им приключва след малко... 6+

# 202
  • Мнения: 119
Ха , как точно помогнах с тая неприятна новина ?

# 203
  • Мнения: 166
Защото не можеше да се откажат само билетите София-Мадрид и Мадрид-София, а всички платени билети - в случая и Мадрид-Лисабон и Лисабон-Мадрид.
Затова докато беше промоцията купих отново Мадрид - Лисабон -Мадрид и отказах целия пакет билети.
Те всъщнот и без промоция са евтини, но тръпката от попадение на билети за без пари е част от емоцията.

# 204
  • Мнения: 119
Весело изкарване в Лисабон  Simple Smile !

# 205
  • Мнения: 166
Весело изкарване в Лисабон  Simple Smile !
Благодаря!

# 206
  • Мнения: 72
Здравейте, дали някой може да ми помогне с информация - как може от летището на Лондон- Гетуик да стигна до центъра на Лондон и каква е цената на билета . Благодаря

# 207
  • Мнения: 166
Здравейте, дали някой може да ми помогне с информация - как може от летището на Лондон- Гетуик да стигна до центъра на Лондон и каква е цената на билета . Благодаря

Това е един от начините и мисля, че е най-евтиния:
http://www.easybus.co.uk/ Билетите за някои от дните и часовете е 2 паунда. След това с метрото докъдето искаш. В сайта са написани крайните (и началните) спирки на автобуса. Всъщност от Гетуик пътуват като че ли само микробуси.

# 208
  • Мнения: 119
Да , само микробуси са от Гетуик.
Иначе Гетуики експреса тръгва директно от терминала без да напускаш сградата на летището.
Никак обаче не е евтин , но пък се стига само за 30 мин.

# 209
  • Мнения: 2 697
Гетуик експресът действително е скъп, но покрива часовете, в които няма Easybus, примерно. Когато аз бях в Лондон, обратният ми полет беше много рано сутринта и експресът ме устройваше идеално. Спомням си, че намерих из нета ваучер за намаление на билета, та ми излезе чувствително по-евтин, при проверката на билетите не ми направиха проблем изобщо Wink

Общи условия

Активация на акаунт