Как си пиете кафето

  • 5 471
  • 137
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 81
Днес за съжаление компа сутринта ми беше развален Cry и кафето го пих в компанията на тв-то


Извинявам се предварително за спама,но искам да ви попитам как на човек като му е запълнена кутията с входящи съобщения мога да му кажа да си я изтрие,за да му пиша?Благодаря ви предварително. Hug

Пиши му публично в някоя тема, в която чете и така...

# 76
  • Мнения: 2 587
Сама пред компютъра.

# 77
  • Мнения: 2 448
Извинявам се предварително за спама,но искам да ви попитам как на човек като му е запълнена кутията с входящи съобщения мога да му кажа да си я изтрие,за да му пиша?Благодаря ви предварително. Hug

Пиши му публично в някоя тема, в която чете и така...

Аз не обичам да моля публично за разчистване на кутията така в темите, проверявам след време дали не се е усетил сам човека да разчисти, инак все едно казва "не искам лична кореспонденция" и би ми се сторило, че се натрапвам.   Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 919
Вечер с мъжо,сутрин по принцип на барче,а през деня пред компа.Почти винаги се намира някой виртуален приятел да пие с мен. LaughingНа пръсти се брои да съм пила сама. Grinning

# 79
  • Мнения: 81
Извинявам се предварително за спама,но искам да ви попитам как на човек като му е запълнена кутията с входящи съобщения мога да му кажа да си я изтрие,за да му пиша?Благодаря ви предварително. Hug

Пиши му публично в някоя тема, в която чете и така...

Аз не обичам да моля публично за разчистване на кутията така в темите, проверявам след време дали не се е усетил сам човека да разчисти, инак все едно казва "не искам лична кореспонденция" и би ми се сторило, че се натрапвам.   Rolling Eyes

Той/тя ако не иска лични, няма ли опция да забрани ЛС? Не ми се рови сега по настройките да проверявам...
Иначе, от разсеяност, може човекът да е забравил да разчисти и да пропусне важно съобщение...  Mr. Green
Аз също се задоволявам с 10 броя макс в моята кутия... просто не пиша в подфорумите, където се трупат съобщения, за да увелича лимита си... к'да се прави.  Wink

# 80
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пия кафе по най-различни начини
набързо сутринта в делника, или бавно рано сутрин в почивен ден или с приятели в кафенето отсреща или се джабуркам дъъълго с голяма чаша в офиса.
все според зависи .... но рано сутрин на тераска с/у плажа сякаш най ми хареса


п.с.
за лс. ... има си програми за чат, тея ЛС-та за какво ги ползвате?

# 81
  • Мнения: 1 186
Сутрин моя мъж като си прави кафе преди работа,задължително прави и на моя милост Heart Eyes.....аз като стана си добавям малко мляко или сметана и си го сърбам докато храня детето Coffee.даже в повечето случай го пия целия ден ooooh!

# 82
  • Мнения: 338
С няколко цигари и съпругът ми  food010 

# 83
  • София
  • Мнения: 7 097
"Компанията" ми все още спи сутрин като си го пия, тъй че сама.

# 84
  • Мнения: 1 233
Предпочитам с няколко цигари, фрешче, сладки и съпруга ми за компания Mr. Green

# 85
  • Мнения: 371
Преди да имам дете го пиех горчиво,без захар с няколко цигари сама или с компания.
След като се роди детето,със захар и сметана с няколко бисквитки пред компютъра.

# 86
  • Мнения: 60
Кафенцето си го пия след закуска сама - докато свеки гледа хлапетата. Действа ми релаксиращо след нощ изпълнена с мрънкане.

# 87
  • Мнения: 126
 Сутрин пия няколко глъдки кафе в движение докато се приготвя за работа, а когато пристигна на работа с колежки.

# 88
  • София
  • Мнения: 3 789
Малко след 10ч, самичка, след закуска...пия го до обяд, между едно хранене и смяна на памперс.......
Преди го пиех веднага след ставане от сън и тоалет.....сега детето е на първо място Peace

# 89
  • Мнения: 409
Сама!За компания бебо,който се опитва да ми го изпие Mr. Green.Нямам друг избор!

Общи условия

Активация на акаунт