Отчет на набор 2003 - 30

  • 11 239
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 14 687
Хайде и ние да се разпишем LaughingПрибрахме се след дълго гостуване при баба и дядо.
 
Телефон не си и помислям да купувам, мрънкаше Ането по едно време за пакета на Дисни в Мтел-то пусти зарибявки. Иначе и в нашата градина съм виждала деца с телефони от предучилищната-айде, няма нужда.

Аз да се оплача-вчера госпожицата се скрила под масата и се постригала едно хубаво с ножичката за нокти на брат си Mr. Greenдългата до средата на гърба коса стана на късичка черта при фризьора.

# 16
  • Мнения: 14 133
Аз да се оплача-вчера госпожицата се скрила под масата и се постригала едно хубаво с ножичката за нокти на брат си Mr. Greenдългата до средата на гърба коса стана на късичка черта при фризьора.
Можи да й е писнала тази прическа.  hahaha Спокойно, пак ще й порасне косицата.  Peace
Като не се е наложила по-момчешка прическа, за да се поправи самоподстригването, добре са нещата.  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 14 687
А-ха, като започнах да викам и да се ядосвам отговора беше-Ама аз искам като твоята коса и се постригах. Laughing Здраве да е. Без това баща й само мрънкаше, че е много дълга и й запарва врата.

# 18
  • Мнения: 14 133
А-ха, като започнах да викам и да се ядосвам отговора беше-Ама аз искам като твоята коса и се постригах. Laughing Здраве да е. Без това баща й само мрънкаше, че е много дълга и й запарва врата.
Знаех си аз, че това е била идеята й.  hahaha  Wink

# 19
  • Мнения: 1 102
А-ха, като започнах да викам и да се ядосвам отговора беше-Ама аз искам като твоята коса и се постригах. Laughing Здраве да е. Без това баща й само мрънкаше, че е много дълга и й запарва врата.
Сладкишче, много са сладки с тези подражания.
А моя малък мъж откъснал от капачка за бира халката и я надянал на пръста си, аз му викам че момчетата не носят пръстени, а той ми отговаря че това бил пръстен като на татко му. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 15 220
Как така телефон на 5-годишно?  ooooh!
Нито съм виждала набори с подобни екстри, нито през ум ми е минавало, че на тази възраст Иво може да има нужда от такова нещо.
Това не е глезотия, а парвенющина.

# 21
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Миналата година в градината, в която работех, едно дете се появи с телефон. Излишно е да обяснявам как и защо на 20тата минута, телефонът беше счупен.

И сега за вас мили мами, които сте толкова изостанали технологично, ще ви кажа че познавам дете, което за 5 си рожден ден получи собствен лаптоп и чисто нова Нокия.  ooooh!

# 22
  • Мнения: 822
Леле, май наистина сме изостанали с технологиите  Laughing !


Ние се върнахме от почивка в планината мноооого изморени и сега почиваме от почивката  Simple Smile . Беше много вълнуващо за децата.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
Леле, май наистина сме изостанали с технологиите  Laughing !
Еми изоставаме като седим тук във форума   Mr. Green
Не мисля да купувам телефон до започването му в първи клас  Peace

# 24
  • Мнения: 7 201
MamaGalka-добре дошли от планината. Hug И моя Дани вчера ми го доведоха от там.През нощта доста кашля,а вчера  дрискал 3 пъти... ooooh! И си викам-започва се! Crazy
Ама днес на прегледа всичко е нормално.Гърди-чисти,гърло-спокойно,ок е засега. Praynig
А пък и нали започнахме Рибомунила,та най-вероятно прави реакция от него.(както мин. година)Дано е това и мине по-леко! Praynig

# 25
  • Мнения: 261
Здравейте и от още едно наборче. Както е видно от подписа ми съм мама на двама: Емо и Калоян. И двамата са ученици: единия в яслата, а другия в градината. В момента сме на хлад в планината при баба и дядо и поради тази причина с тях се занимавам предимно аз.
Няма да ви разправям какво е у нас. Ставам  #Crazy #Crazy #Crazy. Ама той Емо е един дивак, само щуротии му идват в главата... Има дни, в които не иска да спи след обяд и за мен не остават и 10 минутна почивка...
Мисля, че майките, които не си пускат децата на градина са мазохисти.
А пък , когато са и две - става неконтролируемо. Чакам с нетърпение септември да се прибираме в града и да тръгват на градина.

Или пък зависи от децата  newsm78 newsm78 newsm78

По въпроса за технологиите - хора всякакви.
Аз също предпочитам да сме изостанали в технологично отношение. За сега има претенции за някоя от игрите в телефоните, но чак пък собствен такъв не е искал. Поне докато не стане 1 клас не смятам, че трябва да се сдобива с телефон.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 7 794
 welcome,  на Gerssy и Емо!

# 27
  • Мнения: 822
 Hug Gerssy

Ние също малко се поразболяхме от планината - аз имам лека температура, и Живето също, но май не е сериозно а по-скоро настинка - вечерите беше студенко.
Тази година доста си походихме по планините, бяхме и малко на море.

Мам4е, бързо да се оправяте  Hug . Аз на батито сега мисля да му дам малко Цитросепт и витаминки и ще почваме с имуностимулаторите, че дано минем по-леко зимата.

# 28
  • Мнения: 141
добре дошла на Gerssy  welcome,аз също съм майка на 2-ма непослушковци и това за детската градина много ми хареса Wink,живот и здраве догодина и малкия тръгва там още на 2г. иначе аз трябва да постъпя в лудницата LaughingИ какво да ти кажа като Иво не иска да спи следобяд Mr. Green,чакам с нетърпение 15.09 къде в планината са твоите малчугани?

# 29
  • Мнения: 343
Gerssy добре дошла в нашите редици.

Общи условия

Активация на акаунт