Омъжени за Деви

  • 123 879
  • 861
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 380
Мъжът ми е Дева...след като прочетох тази тема, вече не вярвам в зодиите. Нищо общо няма с това, което описват някои мнения, даже точно противоположни качества виждам аз newsm78 Заедно сме 13 години. Мога да кажа, че с никой друг не съм била така щастлива и сигурна, че съм намерила правилния човек. Аз определено съм по-лошата половинка в семейството. Mr. Green

Напълно подкрепям! И моя приятел е дева... винаги е бил толкова мил, внимателен, ако се скараме гледа много бързо да ме гушне, да отстъпи, да не сме скарани, всичко да върви добре, много е грижовен, гальовен... просто невероятен човек и не съм вярвала, че ще намеря такъв човек за себе си. Не е интригант, не е заядлив с другите хора, добродушен е, понякога е чак наивен в добротата си. Ако кажа нещо за някой непознат (обсъдя външния му вид или нещо подобно) все ми прави забележка, че така не се говори за хората. Май нищо общо нямаме с останалите деви Wink

Буболече, това не противоречи на зодията. Има 2 типа деви-едните големи деспоти, дугите точно такива. Но тези мили, внимателни и грижовни са не просто наивни. Те като правило са ужасно мързеливи. Нямат постоянна работа, печелят жълти стотинки, на които си угаждат на собственото коремче без да мислят за семейство и дете. Имат навика да си укриват паричките. С една дума, отговорни са само на думи, на дело са двулични егоисти и комплексари (въздухари). Много говорят, но са без покритие.
Освен всичко, девата мъж е много зле в леглото. Те са консервативни и целомъдрени по принцип.

Между другото...Тодор Живков е зодия Дева. И Иван Грозни. Laughing По един от двата типа.

Последна редакция: нд, 17 авг 2008, 03:49 от xenia

# 61
  • Мнения: X
Най-добрата ми приятелка прекъсна петгодишна връзка с един такъв екземпляр и избяга с писъци. Много начетен, много амбициозен, много грижовен, всичко знаеше, от всичко разбираше, умираше си да напътства и контролира, адски щедър беше - всичките дрехи той й ги избираше и купуваше /като се разделиха си прибра парцалките до едно/. Мечтата на мама и тати за зет. Приятелката ми накрая стигна дотам, че преди всяка среща с него започваше силно да я боли глава и да й причернява и изненадващо й минаваше след като се разделяха. А е лъвица и не се дава лесно. Mr. Green

# 62
  • Мнения: 32
Съпругът ми е Дева. Обичам го невероятно много!Направо го обожавам!  Kissing Heart(макар не винаги да му го показвам адекватно).Изключително отговорен човек,много грижовен съпруг и баща!Имаме от време на време търкания,ама то е,защото и аз не съм цвете за мирисане Mr. Green

# 63
  • Мнения: 4 380
Това, че обичаш някого, не е показател за това що за стока е. Grinning Руснаците имат поговорка "любовь слепа, полюбишь и козла". Laughing

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мъжете дева са скучни.

# 65
  • Мнения: 3 794
Леле, какви глупости изчетох в тази тема  ooooh!
Струва ми се адски глупаво да се приписват на която и да е зодия признаците на лошо възпитание - отношението към хората не е резултат от зодията, а от възпитанието и средата, в която е израстнал човека.
Познавам много мъже зодия Дева. Моят приятел (а надявам се и бъдещ съпруг), с когото сме от 3г и половина, е зодия Дева. Той е търпелив, тактичен, спокоен, уравновесен, внимателен, грижовен, работлив, нежен, помага ми в домакинската работа, не е от най-романтичните, но се старае ( всяка неделя ме буди с палачинки)...много ме подкрепя и винаги е готов да ме изслуша, когато ми прави подарък винаги е оригинален, не залага на клишета, има страхотно чувство за хумор и винаги е на място. Мога да продължа  Laughing
Имам много приятели зодия Дева-една от най-близките ми приятелки е  зодия Дева, а и самата аз съм зодия Дева...

# 66
  • Мнения: X
Леле, какви глупости изчетох в тази тема  ooooh!
 и самата аз съм зодия Дева...

ама умееш да бъдеш много обективна, да знаеш hahaha

# 67
  • София
  • Мнения: 4 272
Детето ми е зодия Дева. Е, още не е мъж, но като бъдещ такъв забелязвам, че ще е страшен перфекционист /което не е много хубаво/ На моменти е много подреден, в други моменти - точно обратното. Срамежлив е, но пък е много отговорен и честен. Пестелив, та чак стиснат. Обича сам да си приготвя храната, изобщо доста е самостоятелен. Има си положителните страни, но все си мисля, че няма да й е леко на тая дето ще го вземе  ooooh! Много е взискателен  Crazy

# 68
  • Мнения: 272
Мъж ми е дева, не дева  Blushа цяла ДевицаSimple Smile хехе. Помага ми нмого- облича се и се храни самSimple Smile))
А като замие и залъска ме изважда от равновесие #2gunfire Twisted Evil. И един домушар- никъде неходим, за да не похарчим от кътаните спестявания- спестовен е- бива гоSimple Smile  Любовница няма да хване  Naughtyименно заради товаSimple Smile
Но не си мислете, че са идеални- имат си и лоши черти Sick
А сега за капак и синчето и то дева.... Ще спретна палатка под тересата някой ден Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 17 592
Не вярвам в зодиите.
Нито съм мъж, нито съм дева, а ей на, реагирам напълно според твоето описание. Само да се ядосам - и може да дойдеш да се учиш на ... цветен... език. Вземи си и моливче, че да си запишеш някои от по-завързаните изрази и думички...

# 70
  • Мнения: 278
Включих се в темата, защото и моя съпруг е зодия "Дева". Но мога да твърдя, че и другите зодии имат почти същите недостатъци, даже и по-лоши. Например: "Рибите" са големи коцкари, "Водолеите" пият повече от всяка друга зодия и освен това винаги си налагат мнението, "Овен" са сприхави, раздразнителни и често скучни с философските си разсъждения, "Телец" са много нерешителни, чак дразнещо мрънкащи, "Лъвовете" също са прилепчиви, понякога дразнещо романтични ...

# 71
  • София
  • Мнения: 38 498
Включих се в темата, защото и моя съпруг е зодия "Дева". Но мога да твърдя, че и другите зодии имат почти същите недостатъци, даже и по-лоши. Например: "Рибите" са големи коцкари, "Водолеите" пият повече от всяка друга зодия и освен това винаги си налагат мнението, "Овен" са сприхави, раздразнителни и често скучни с философските си разсъждения, "Телец" са много нерешителни, чак дразнещо мрънкащи, "Лъвовете" също са прилепчиви, понякога дразнещо романтични ...


Верно е, всяка зодия си има кусурите. Тези, които си описала са доста верни.
Всеки си намира половинката и си търпят взаимно кусурите.
Аз съм Дева, взела съм си Телец и ми е много добре. Верно, че докато вземе решение да направи нещо, се изприщвам.
Мъже Дева не ми понасят.

# 72
  • Мнения: 871
Отвратителна зодия за мъже (жени не познавам)
- разкошни за приятелите си, но за семейството са като воденичен камък.
- мъже с детинско поведение и мислене
- хленчещи неудачници
- безотговорни нехранимайковци
- стиснати до безобразие
- досадници, които държат да занимават околните само със своите проблеми, идеи и тн
Мога да изборявам и много още, но взех да се изнервям, че има такава зодия Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пишете ме и мен в отбора на отвратените от тази зодия!

# 73
  • София
  • Мнения: 1 890
Съгласна съм напълно със Стилияна !  Peace

# 74
  • Мнения: 39
Според мен зодията изобщо не може да определя какъв е даден човек. Приятелят ми е Дева, и аз съм Дева. Заедно сме от почти 4 години - нямаме нито един скандал, нито едно сериозно скарване...пу пу да не се урочасам Simple SmileТой е страотен човек - много отговорен, стабилен, уравновесен, има страхотно чувство за справедливост и никога не е твърдял, че е винаги прав. Когато нещо не съм добре, винаги ме изслушва, прояввява разбиране, същевременно ми помага много в домакинската работа....изобщо е моята най-твърда опора. А да не говорим какво страхотно чувство за хумор има, много е общителен, има страшно много приятели. Обичаме наистина много и ми изтърпява всичките глезотии. Изобщо не бих го заменила за никой друг, независимо кой каква зодия е Wink

Общи условия

Активация на акаунт