Омъжени за Деви

  • 123 843
  • 861
  •   1
Отговори
# 825
  • Пловдив
  • Мнения: 687
О хич не съм толкова навътре със зодиите , за да си позволя да предполагам Blush То зависи и дали е по близо до везни или до лъв, моята дева е по средата и е с малки изключения типична дева.
По-близо е до везни. Но предпочитам лъвчетата  Rolling Eyes

# 826
  • Мнения: 58
А има ли някой до себе си Дева с асцендент Дева? Имам някакви наблюдения, ноооо толкова се прикрива за сега, че се притеснявам като си прояви напълно характеристиките дали ще мога да го понеса.

# 827
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Аз не съм омъжена за Дева. Не знам дали всички мъже от тази зодия са такива. Идеална зодия и човек няма.
Преди години имах един кандидат Дева, но отношенията ни завършиха много неприятно. Не можах да го изтърпя просто. По- добре да не го бях срещала, но съдба. Ревнив, избухлив, докачлив, обича да прекалява с алкохол и цигари, а това го разнежва и озлобява едновременно. На всичкато отгоре скандалджия и на бой налита. С това съм го запомнила. Не крия, че от време на време беше мил, прави подаръци, но ако нещо не му хареса, веднага сменя настроението на 180 градуса.
И все пак, въпросният господин от зодия Дева вече е женен, а щом е така, явно се ценят и уважават с жена си. bouquet
Това за пиенето и избухването не е от зодията.

Моят не е нито едното, което си писала, за цигари, алкохол си е точно до човек. Даже и ревност няма.

# 828
  • Мнения: 6
Здравейте,виждам,че рядко пишете тук,а аз тъй като съм нова късно видях темата.Има ли будни,бих искала да се включа или по скоро да питам Simple Smile

# 829
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Направо питай.

# 830
  • Мнения: 10 010
Питай  Laughing

# 831
  • Бургас
  • Мнения: 6 316
Здравейте, интересно ми е, когато човек е роден на 23 септември, той дева или везни е? Какви са вашите наблюдения? На кой от двата зодиакални знака чертите и характеристиките са изразени по-ясно?  newsm78

Ако си знаеш часа на раждане може да провериш в astro.com.

# 832
  • Мнения: 6
От известно време си пиша с един познат...девичка .Известно,известно...4 месеца станаха... Там е работата че той в  момента живее извън Бг.Ясно е че се харесваме и т..н и т.н но сега той иска да отида при него на гости,защото работата му не позволява в момента да дойде. На мен много ми се ходи,нямам търпение,но ме спира това че все едно аз го гоня,а не той мен .Извинете ме за това,че историята ми не е за тук,но изчетах всички неща и не се стърпях да попитам.Това е много много кратко от моята история ... Извинявам се отново Simple Smile

# 833
  • София
  • Мнения: 5 198
Независима, той ли ти плаща пътните?
И 4 месеца ми се струват малко, няма ли някой,който физически да е до теб. И дори да имате връзка, ще бъдр връзка от разстояние,което би означавало, че един ден, ти или той все ще си намерите партньори.
Ако все пак си готова за приключение,защо не. Независимо от зодията.
Лично аз, не бих отишла при някого,когото познавам само интернет.

# 834
  • Мнения: 6
Независима, той ли ти плаща пътните?
И 4 месеца ми се струват малко, няма ли някой,който физически да е до теб. И дори да имате връзка, ще бъдр връзка от разстояние,което би означавало, че един ден, ти или той все ще си намерите партньори.
Ако все пак си готова за приключение,защо не. Независимо от зодията.
Лично аз, не бих отишла при някого,когото познавам само интернет.
Ние се познаваме отдавна просто преди време пътищата ни се разделиха и не сме комуникирали,отскоро се намерихме отново и така. Ами пътните си ги плащам аз,от него всичко останало. Не знам какво би се получило,интересно ми е,нямам какво да губя и съм наясно,че ако се получи мезду нас ...ще стане връзка от разстояние..  Crazy Crazy

# 835
  • София
  • Мнения: 5 198
Много се радвам, че се познавате лично Hug
Ти коя зодия си?

# 836
  • Мнения: 6
Много се радвам, че се познавате лично Hug
Ти коя зодия си?
Аз съм Скорпион и наскоро разбрах,че асцендента ми е Стрелец... хахаха  #2gunfire #2gunfire

# 837
  • София
  • Мнения: 5 198
Много се радвам, че се познавате лично Hug
Ти коя зодия си?
Аз съм Скорпион и наскоро разбрах,че асцендента ми е Стрелец... хахаха  #2gunfire #2gunfire
Стрелецът те влече към прикллючения  Joy
И моят асцедент е Стрелец, като по-млада бях щура,  много щура  Crazy

# 838
  • Мнения: 6
Много се радвам, че се познавате лично Hug
Ти коя зодия си?
Аз съм Скорпион и наскоро разбрах,че асцендента ми е Стрелец... хахаха  #2gunfire #2gunfire
Стрелецът те влече към прикллючения  Joy
И моят асцедент е Стрелец, като по-млада бях щура,  много щура  Crazy
А ти коя зодия си... за мен мога да кажа че някои неща не съвпадат със зодията или аз съм нещо бъгната хахах  Joy Joy Joy

# 839
  • София
  • Мнения: 5 198
Аз съм Дева, много обичам Скорпиони. За мен вие правите нещата да се случват, с вас всяка тема на разговор върви, и ако си наумите нещо то задължително се случва.

Общи условия

Активация на акаунт