Осъзнавате ли, че сънувате?

  • 2 332
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Едно е за сънуваш, че сънуваш, съвсем друго да си доизмислиш някой хубав сън вече в пробудено състояние.  Wink

# 16
  • Мнения: 2 478
baby_illy Когато сънувам нещо кофти и не осъзнавам,че е сън,се събуждам чуствайки душевна болка,а понякога направо физическа.И известно време се чудя това сън ли е било,или не.И все едно топка ми засяда в гърлото,докато не се усетя,че е било сън.Тогава ми пада камък от сърцето,но около 1-2 часа усещам леко притеснение. Crazy

Абсолютно същото е при мен.Затова мразя сънищата.Понякога ми е подтиснато цял ден заради някакъв ужасен сън.
Иначе по темата-не,никога не осъзнавам че сънувам.Всичко е много реално.

# 17
Да,и на мен напоследък доста често ми се случва.И винаги сънувам,че някой искат да ме  #2gunfire обаче осъзнавам,че сънувам и съм по-смела Laughing

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А мъничкият, в4ера за пръв път осъзна, че е сънувал. Събуди се и ме попита дали е на градина, аз му казах, че е ваканция, а той ме погледна и каза "А, аз май съм сънувал"  Laughing ...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, напоследък особено често. След като ям вечер диня, започват едни "пикливи" /в добрия смисъл на думата/ сънища и добре, че не се отпускам...

# 20
  • Мнения: 763
Понякога като сънувам някой досаден и объркан сън, в самия сън си казвам - няма ли да се събуждам най-накрая от тази досада  Crazy Осъзнавам, че сънувам и дори искам да се събудя, за да прекратя съня си. Но не винаги става така. Повечето ми сънища са цветни, имат си дори аромат и вкус. Обичам да сънувам, много ми е интересно какво ще сътвори моя мозък през нощта  Grinning В лудите млади години, след един приказен сън с непознато момче, се събудих по-влюбена от всякога. Самото момче преди това го бях виждала един-два пъти, не се познавахме, и не съм проявявала интерес към него дотогава. Толкова много исках да го сънувам всяка вечер, но колкото и да си мислех за него, и да се опитвах да извикам същия сън, просто не ставаше.
Да, напоследък особено често. След като ям вечер диня, започват едни "пикливи" /в добрия смисъл на думата/ сънища и добре, че не се отпускам...
И аз така - в съня си непрекъснато търся тоалетни, и все нещо ме възпрепятства и не мога да ги ползвам. И така, след 10-тата тоалетна, най-накрая осъзнавам, че трябва да стана.

# 21
  • Мнения: 4 380
О, и на мен ми се е случвало след някоя сънна авантюра да се събуждам по-влюбена от всякога. А с някои момчета съм си сънувала секс толкова истински, че после като го видиш едва се усещаш че онова не е било реалност и не трябва да му се хвърляш на врата. Joy Но сексуалните не ми се е случвало да контролирам. Нито пък мога да ги предизвиквам. Сексът на сън е страхотно преживяване, но за съжаление е рядко явление.  Laughing

# 22
  • Мнения: 4 734
Случвало ми се е. Предполагам е в някаква крайна фаза на съня, кагота сънанието е полубудно. Също ми се е случвало и да сънувам нещо много хубаво, да ме събудят , аз да се насиля да заспя отново и да си досънувам Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 447
Случвало ми се е. Предполагам е в някаква крайна фаза на съня, кагота сънанието е полубудно. Също ми се е случвало и да сънувам нещо много хубаво, да ме събудят , аз да се насиля да заспя отново и да си досънувам Mr. Green
И на мен често ми се случва като се събудя и после отново заспя да си досънувам съня.

# 24
  • Мнения: 183
И аз съм си продължавала сънища.Сънувам много, цветно, направо сериали бих казала.По някой път чак съм изморена сутрин от емоции, ако е бил гаден съня. После цял ден са ми много мили хората с които съм сънувала, че се случва нещо гадно. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 662
Най-често, когато сънувам кошмари  осъзнавам, че е просто сън.Случвало ми се е да успея да се събудя.Не мога точно да опиша как, но с някакво особено напрежение и усилие се получава.Или поне преминавам в друг сън.Като по-малка винаги заспивах на музика и с много хубави мисли /мечти/, и съответно сънищата бяха приятни.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не, за жалост.
А би ми било доста по-добре...

# 27
  • Мнения: 2 803
Много рядко сънувам.

 smile3524

# 28
  • Мнения: 71
Това с прекъсването на съня на най-интересното също ми се случва най-често.Как става точно така не знам,но винаги на секунда от развръзката и или ще звънне телефон вкъщи,или пък някой на вратата,или някоя аларма на кола ще ме събуди,или аларма на часовник.Винаги съм се ядосвала много.

Много ме е яд в такива моменти! А понякога знам че е сън, но ми е толкова хубаво да съм "там", че не искам да се събуждам изобщо....

# 29
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Да случва ми се от време на време, случвало ми се и да си продължа съня ако ми харесва или да се събудя ако не ми. И аз сънувам цветно и с всички екстри - вкус, мирис, допир и тн. Интересното е, че докато сънувам всичко ми се струва съвсем нормално и осъщаствимо, а обикновенно като се събудя и и се сетя какво съм сънувала повечето се оказват пълни глупости и абсолютни абсурди. Харесва ми, че сънувам често и цветно, когато съм сънувала нещо интересно ноща не е минала напразно.

Общи условия

Активация на акаунт