Моля за мнение за д-р Виктор Новачков

  • 28 760
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
      Д-р В.Новачков има ли нещо общо с д-р Любомир Новачков, да не му е син?
Мисля, че му е син, защото съм чувала, че бащата на д-р Виктор Новачков също е бил доктор в областта на гинекологичните операции.

Д-р Виктор Новачков е потомствен гинеколог - баща му също е бил гинеколог, при това, както съм чувал - много добър. За съжаление не зная първото име на бащата.

P.S. За много години - нека 2009 да сбъдне желанията на всички!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 741
    Д-р Любомир Новачков работеше през 1979г в 3-та градска болница.Правил ми е секцио тогава,беше виртуоз,славеше се с име на най-добрия.

# 17
  • Мнения: 248
Записвам се да следя темата и мен ме интересува!

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте! Относно д-р Новачков,искам да споделя мнението си с вас.Съвсем случайно попаднах при него(и слава Богу).Имах много сериозен проблем,на който никой не можеше да намери решение,никой не можеше да разбере какво ми е всъщност newsm78.Дадоха ми неговите координати и го посетих.още от първия преглед разбра какво ми е.решението на проблема ми беше операция,но предвид многото операции,които имам Новачков дълго време се опитваше да намери алтернативно решение и да ме избави от поредната операция.Но уви проблемът не се поддаваше на нищо.И така на пореден преглед Новачков сподели, че вече не може да отлагаме...На другия ден вече бях в болницата и там  реши като за последен опит да пробваме лечение с адски силен антибиотик...,но нищо.Дойде и денят на операцията,а докторът през цялото време се опитваше да ме предразположи.Операцията мина успешно и сега всичко е наред.Той ми помогна.И съм му безкрайно благодарна-за доброто му отношение и за компетентността му. newsm74 Желая Ви крепко здраве и дано не се налага да ползвате услугите му. Grinning

# 19
  • Мнения: 4 306
Чудно ми е защо всички, доволни от д-ра пишат все за проблем? Че то тук е форум за проблемно забременяване и обикновено проблемите си имат имена.
Познавам въпросния доктор, но не мога да дам оценка за компетентността му, защото не се е налагало да ползвам познанията му като лекар.
Като човек е приятен, но за лекар, занимаващ се със стерилет не мога да дам мнение.

Преди време в подфорума имаше тема за някаква абсурда инсеминация, обаче не помня точно какво беше фрапиращото. Но асоциацията от темата ми е кофти. Потърси, Барба ако не си я намерил вече де Peace

# 20
  • Мнения: 89
Здравейте
аз съм дългогодишна пациентка на Д-р. Новачков. Този човек два пъти ми спасява живота. Веднъж преди четири години и втори път при раждането на сина ми. Няма да навлизам в подробности но ако някой го интересува да ми пише на лични. Мога да кажа че му имам пълно доверие и ще продължа да бъда негова пациентка и при планирането и раждането и на следващото си дете (живот и здраве). Вярно е че е много директен но за мен това е предимство защото преди това много захаросани доктори гледаха само да ми вземат парите. Имам много познати с проблеми при забременяването на които той е помогнал и ги е спасил от безброй скъпо струващи процедури.
Препоръчвам го с две ръце.

# 21
Да кажа и а - нямам буква  "З" - надявам се да ме раберете бе нея. Според мен това е най-добрия генеколог в София, ако не и в БГ. Той никога не гледа каква пари ще получи , или каква е материалната игода, а само какво е полено а пациента, нискодоирано, най- ефективно. Нещо като семеен лекар ни е и препоръчвам просто 100% 

# 22
  • Мнения: 3
до преди 20год най- добрия гинеколог в сф беше Нова4ков в 3то АГ,тои по4ина преди около 20 год имаше 2ма или 3ма сина единия със сигурност беше гинеколог ,дано да надмине баща си ,които беше изклю4ителен,светило в гинекологията

Общи условия

Активация на акаунт