Предизвикване на цикъл

  • 26 403
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
момичета, тези неща не са ли опасни за организма  Thinking
И аз това се чудя  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 447
момичета, тези неща не са ли опасни за организма  Thinking
И аз това се чудя  Thinking
Е определено не са полезни,но понякога се налага да си забавим цикъла.

# 17
  • Мнения: 3 459
момичета, тези неща не са ли опасни за организма  Thinking
И аз това се чудя  Thinking
В крайна сметка всеки сам си носи отговорност.
Не вярвам да са чак опасни, но едва ли влияят положително.

# 18
  • Мнения: 1 650
мила, Denik, какво точно знаеш за дуфастон, защото на мен ми го изписаха за подуване на стомаха?

# 19
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Аз пих Примолут за отлагане, но в листовката пишеше, че може да регулира цикъла като бяха дадени и съответните схеми кога колко да се пие.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 782
С хапчетата не съм наясно, но съм чувала, че магданозът в големи количества може да предизвика цикъл.

# 21
  • Мнения: 3 459
С хапчетата не съм наясно, но съм чувала, че магданозът в големи количества може да предизвика цикъл.
На мен пък една лаборантка ми каза, че промивките от магданоз намалявали бялото течение. Сори за отклонението.

# 22
  • Мнения: 33
На мен преди гинеколог ми бяше предписал дуфастон за предизвикване на цикъл. Определено свърши работа, но не помня подробности като дозировка. Доклокто си спомням до 2-3 дни след това идваше цикъл.

# 23
  • Мнения: 572
Аз зная, че с Примолут нор можеш да забавиш цикъла...Но да го предизвикаш...Ако беше започнала преди 20-ина дни с противозачатъчни, сега можеше вече да си в цикъл...

# 24
  • Мнения: 1 447
Още знам да свариш стар лук и да пиеш водата в големи количества,но ми се струва доста гадничко.Казват,че имало ефект.

# 25
Дуфастон ми предписаха да взема преди морето, за 4 дни, после след 3-4 дни да ми дойде.... Според това, което прочетох, регулира цикъла. Пие се 10 дни преди да ти дойде или 16 дни след като ти е дошло. Така ти остават 2-3 дни след като го спреш, а по време на Дуфастон-а, трябва да се очаква овулация -> Който прави опити за бебе. Има ефект със забавянето/предизвикването, но в никакъв случай не е бърз.
Чувала съм, че аналгетиците засилват кръвотечението, а Вит. С го намалява. Не знам в такъв случай как магданоза ще помогне??? Случвало ми се е да съм болна и да ми е дошло, с един ефералган ми тръгва като река Sad

От това лято смятам, че е по-добре да си изживееш цикъла, дори на море. Аз се нагълтах с Дуфастон и се изприщих като крастава. Щом го спрях, обривът мина. По-тежко изживяване на море не съм имала!

# 26
  • Мнения: 1 334
Момичета,чета темата и вече леко съм в потрес от изказванията ви ooooh! Винаги ще има хора,които ще искат онлайн лекуване или каквото и да било там,но никой няма право да дава (макар и да цели да помогне!!!) подобни съвети с дозировки.Не дай си боже,авторката вземе та се впечатли от някоя ваша "рецепта" Shocked А това с магданоз и лук,всякакъв зарзават....без коментар.Ако човек не знае как да помогне,по-добре да замълчи.И има лекари за тази цел Peace

# 27
  • Мнения: 619
Момичета най- добре за такива съвети се обърнете към лекар!!! Не случайно на листовките на лекарствата пише да се приемат само по лекарско предписание ! Все пак някои от съставките им съвсем не са безопасни и не може да се приемат просто така! Както и дозировката предписана на едни може изобщо да не е подходяща за други  Peace Приемането на лекарства трябва да се осъществява по лекарско предписание, за да постигнете желания ефект  Peace
А по въпроса за зеленчуците- дайте да си направим по една тенджера супа и да не видим цикъл въобще!!! Меко казано това с лука и магданоза е несериозно !!!!!

# 28
  • Мнения: 2 448
Да отидеш на лекар с искането спешно / до ден два / да ти предизвика цикъл, почти сигурно е , че няма да е много очарован и с охота да предписва рецепти, защото в крайна сметка за едната почивка това си е доста рисковано. Все пак тези хапове са доста драстични и не е много сигурно какви странични ефекти ще предизвикат.

Все пак тежко ПМС е по добре от цикъл, поне според мен по време на море. Ще ограничаваш течностите, обезболяващи, ако щеш и успокоителни някакви пий е по добре от тези хормонални бомби за предизвикване на цикъла.

# 29
  • Мнения: 1 447
Момичета,чета темата и вече леко съм в потрес от изказванията ви ooooh! Винаги ще има хора,които ще искат онлайн лекуване или каквото и да било там,но никой няма право да дава (макар и да цели да помогне!!!) подобни съвети с дозировки.Не дай си боже,авторката вземе та се впечатли от някоя ваша "рецепта" Shocked А това с магданоз и лук,всякакъв зарзават....без коментар.Ако човек не знае как да помогне,по-добре да замълчи.И има лекари за тази цел Peace
Съгласна съм,че никой няма право да дава подобни съвети,но авторката пита и всеки отговаря това което знае.Всеки има глава на раменете си и сам преценя какво да прави.Никой не е казал,че трябва да пробва всичко което е написано.

Общи условия

Активация на акаунт